Araç İçi Kayıt Cihazları

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
F88 WIFI 4K AKSİYON KAMERASI İNCELEMESİ
Daha önce incelemiş olduğumuz ve oldukça tutulan F68 4K aksiyon kamerasının yeni modeli olan F88 4K aksiyon kamerasının incelemesini yaptım. Yüksek kaliteli aksiyon kameralarının bir çoğunun kullandığı Novatek 96660 chipsetine sahip olan F88 4K’nın çift ekranı bulunmakta. Gece çekimlerinde oldukça başarılı olan F88 4K’nın gece çekim modu bulunmakta. Sony ‘nin IMX078 cmos’unu kullanan F88 4K gece çekimi modu sayesinde geceleri ışığı daha iyi optimize ederek, iyi çekimler yapmaya olanak sağlıyor. Oldukça basit menülere sahip, anlaşılır bir menü kullanılmakta. F88 4K’da 1050 mAh pil bulunuyor. Pilin dayanma sürelerini inceleme içerisinde paylaştım. Su altı çekimleri için ise bir çok kamerada bulunmayan dalış modu bulunmakta.
F88 4K inceleme linki: F88 WIFI 4K Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi – Çift Ekran | Araç ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri
Satın alma linki Gearbest: F88 4K WiFi Action Camera Novatek 96660 Chipset-$70.37 and Online Shopping | GearBest.com Mobile
Satın alma linki Aliexpress: Hot Sale F88 WiFi Sport Action Camera Dual Screen 2160P HD 12MP go extre waterproof 30M Sports Camera pro Style Free shipping-in Sports & Action Video Camera from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
F68 4K inceleme linki: http://www.arac-kamera.com/f68-wifi-4k-aksiyon-kamerasi-novatek-96660/8511

İNDİRİM DUYURUSU

Viofo A119 GPS V2 "VAHM699" indirim koduyla 68 dolar. Takipli kargo fiyata dahil.
KODUN KULLANIM KOŞULLARI
---Kupon limitli.
---Giriş yapmadan kodla indirim sağlayamazsınız.
---Daha önce A119 GPS v2 aldıysanız ürüne kargo fiyatı eklenebilir. Yeni hesapla satın almanız gerekir.
Satın alma linki: http://fas.st/QgKyND
İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/a119-arac-kamerasi-detayli-incelemesi/10013

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
Arkadaşlar araç içi kamera alırken kriter ne olmalı acaba, Teknolojiden fazla anlamıyorum çünkü 50 tl'de 750 tl'ye kadar kamera var.Nasıl bir ürün tercih etmeliyim.Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşlar araç içi kamera alırken kriter ne olmalı acaba, Teknolojiden fazla anlamıyorum çünkü 50 tl'de 750 tl'ye kadar kamera var.Nasıl bir ürün tercih etmeliyim.Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.
Konu içerisinde bir çok faydalı tavsiye ve incelemeler mevcut. @AykutEzer e bir kez daha teşekkürler...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan

Asıl belirleyici etken bütçe burada. Bütçenin ölçütünde en iyi çekimi yapan kamera denilebilir. Fiyat/performans olarak a118c öneririm. Gece çekimleri oldukça net. Bütçe el veriyorsa a119, a119s.

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Asıl belirleyici etken bütçe burada. Bütçenin ölçütünde en iyi çekimi yapan kamera denilebilir. Fiyat/performans olarak a118c öneririm. Gece çekimleri oldukça net. Bütçe el veriyorsa a119, a119s.
Merhaba. Onerileriniz dogrultusunda, gearbestten a118c aldim. Bugun geldi.
Acaba seyyar bir aparat mi kullansam? Cama, kendi yapistiricisiyla mi, slikonla mi yoksa cam vantuzu ile mi tuttursam?
Kabloyu saklamayi dusunmuyorum simdilik. Ileride sokmek problem olabilir diye cama sabitlemeden portatif kullanmak daha mantikli geliyor.
Fazla mi abartiyorum bilmiyorum.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Merhaba. Onerileriniz dogrultusunda, gearbestten a118c aldim. Bugun geldi.
Acaba seyyar bir aparat mi kullansam? Cama, kendi yapistiricisiyla mi, slikonla mi yoksa cam vantuzu ile mi tuttursam?
Kabloyu saklamayi dusunmuyorum simdilik. Ileride sokmek problem olabilir diye cama sabitlemeden portatif kullanmak daha mantikli geliyor.
Fazla mi abartiyorum bilmiyorum.
Hayırlı olsun.
Yapıştır gitsin.

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
GÜNCEL İNDİRİMLER. VİOFO A119 GPS VE A119S GPS İNDİRİMLERİ KAÇIRILACAK GİBİ DEĞİL :)

Viofo A119S (S modeli) GPS V2 araç kamerası 79.99 dolar - ücretsiz takip kodlu kargo
Satın alma linki: VIOFO A119S 2 Inch Car Dashcam 6G F1.8 Lens Video 135 Degree Camera DVR With GPS Function
İnceleme linki: Viofo A119s / A119s GPS Araç Kamerası Detaylı İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Viofo A119 GPS V2 araç kamerası 65.99 dolar + 3.33 dolar takip kodlu kargo
Satın alma linki: VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR With GPS-Black
İnceleme linki: Viofo A119 / A119 GPS Araç Kamerası Detaylı İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Viofo A118c araç kamerası "ce621f" indirim koduyla kargo dahil 48.10 dolar.
Satın alma linki: VIOFO A118 Car Dash Cam DVR 1080P Novatek 96650 Capacitor Battery
İnceleme linki: Viofo A118 / A118C Araç Kamerası Detaylı İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri

Eken H9 aksiyon kamerası 31.99 dolar + 3.33 dolar takip kodlu karg
Satın alma linki: http://fas.st/8uBzKO
İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/eken-h9-aksiyon-kamerasi-incelemesi-cekim-testi/8242

FACEBOOK GRUBUNDAN İNDİRİMLERİ TAKİP ETMEK İÇİN; https://www.facebook.com/groups/arackameralari

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
SJCAM SJDASH M30 ARAÇ KAMERASI İNCELEMESİ (İncelemede kullanılan kamera satılıktır. 260 TL kargo dahil.)
Aksiyon kamerası üreticisi olan SJcam firmasının adını daha önce mutlaka duymuşsunuzdur. SJcam artık direk olarak araç kamerası üreticiliğine de başladı. SJcam'in piyasaya çıkardığı SJdash adını verdiği araç kamerası, 3 inc'lik ekranın altında dokunmatik tuş takımına sahip. 1080p 30 FPS çekim yapabiliyor. Novatek 96658 chipset, Sony IMX323 cmos kullanıyor. WiFi desteği mevcut. Artık yeni araç kameralarının büyük çoğunluğunun kullandığı, daha güvenilir olan kapasitör tip bataryaya sahip.
İnceleme linki: SJcam SJdash M30 Araç Kamerası Detaylı İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri
Zapals satın alma linki: SJCAM SJDASH WiFi Car Dash Cam 1080P Novatek NT96658 Sony IMX323
Aliexpress satın alma linki: Tahmini Teslimat Zamanı
Gearbest satın alma linki: SJCAM M30 HD 1080P Dash Cam 3.0 inch DVR-$84.43 and Online Shopping | GearBest.com Mobile
%10 indirim sağlayan Gearbest indirim kodu: GB10%

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
@özer Aldığın kamera Novatek 96655 çipsetini kullanıyor ve geri dönüşümlerde bir tane Türkiye'den alındığı görünüyor o da sensin herhalde. Yapılan yorumda 5 yıldız olmasına rağmen içeriği negatif anladım.

Bu aralar bende araç için kamera arıyorum aslında elimde mobile DVR var 4 kamera girişli ama FULLHD kayıt yapmadığı için kullanmak istemiyorum.

Senin aldığın kamera dikiz aynasının önünde kamufle olup araçla bir bütünlüğe bürünüyor fakat bu hoş görselliğe rağmen cama yapıştırma olduğu için sabit kalıyor.

Ben alacığım kamerada yeri geldiğinde iç mekanı, yeri geldiğinde sağ veya sol tarafıda kayıt etmek istiyorum ve bu yüzden diğer hareketli modellerden bakıyorum.

Novatek 96655 ve türev çipsetlerini kullanan Podofo marka kamera modellerini inceledim ve muhtemelen buradan maksimum 40$ lık bir tane alacağım.

Car Camera&DVR - Shop Cheap Car Camera&DVR from China Car Camera&DVR Suppliers at Shenzhen TopBox Technology Co., Ltd. on Aliexpress.com - monitör araba,tft lcd monitör,araba monitör,park kaydedici,dvr novatek 96220,novatek 96220

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
@özer Aldığın kamera Novatek 96655 çipsetini kullanıyor ve geri dönüşümlerde bir tane Türkiye'den alındığı görünüyor o da sensin herhalde. Yapılan yorumda 5 yıldız olmasına rağmen içeriği negatif anladım.

Bu aralar bende araç için kamera arıyorum aslında elimde mobile DVR var 4 kamera girişli ama FULLHD kayıt yapmadığı için kullanmak istemiyorum.

Senin aldığın kamera dikiz aynasının önünde kamufle olup araçla bir bütünlüğe bürünüyor fakat bu hoş görselliğe rağmen cama yapıştırma olduğu için sabit kalıyor.

Ben alacığım kamerada yeri geldiğinde iç mekanı, yeri geldiğinde sağ veya sol tarafıda kayıt etmek istiyorum ve bu yüzden diğer hareketli modellerden bakıyorum.

Novatek 96655 ve türev çipsetlerini kullanan Podofo marka kamera modellerini inceledim ve muhtemelen buradan maksimum 40$ lık bir tane alacağım.

Car Camera&DVR - Shop Cheap Car Camera&DVR from China Car Camera&DVR Suppliers at Shenzhen TopBox Technology Co., Ltd. on Aliexpress.com - monitör araba,tft lcd monitör,araba monitör,park kaydedici,dvr novatek 96220,novatek 96220

Türkiye'den başka birisi daha satın almış ben bugün sipariş verdim :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Hayırlı olsun, artık geldimi incelemesini yapar yazarsın.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Yukarıda belirttiğim marka ve model de kamera alacakken ani bir karar değişikliği ile "Eken H9R ACtion Camera" aldım. Hem günlük hayatta hem de araç içi kayıt cihazı olarak kullanmak için ideal geldi ve "Option 2" paketini 57,57$ = 203,00 TL'ye aldım. Kullandıktan ve denemelerden sonra izlenimlerimi yazacağım.

Bu arada ürün tam 7 günde elimde oldu. Aliexpress hızı ile etkilemeye devam ediyor.

Tahmini Teslimat Zamanı

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
31 Ekim 2017 indirimleri
5GyoZd.png

Viofo A119 GPS V2 araç kamerası için Zapals'dan yeni kupon aldım. "VF1099" indirim koduyla kargo dahil 68 dolara satın alabilirsiniz. İndirim kodunun geçerli olması için giriş yapmalısınız.
Satın alma linki: VIOFO A119 1080P HD Car Dash Camera DVR Recorder G-Sensor Night Vision Motion Detection
İnceleme linki: Viofo A119 / A119 GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri
Viofo A119S GPS araç kamerası için Zapals'da anlık indirim var. 91.99 dolar'a düştü. Fiyat pek mükemmel değil ama alınabilir seviyede.
Satın alma linki: VIOFO A119S 1080P Car Dash Cam Sony Exmor IMX291 with GPS Mount
İnceleme linki: Viofo A119s / A119s GPS Arac Kamerası Detaylı İncelemesi | Arac ve Aksiyon Kamerası İncelemeleri
Viofo'nun A118c araç kamerası en uygun fiyatlı tatmin edici görüntü kalitesine sahip modeliydi. Geliştirilen A118c2 GPS modeli çıktı. Şuanda A118c modelinden daha uygun fiyata satılıyor. GPS modülü de fiyata dahil.
Satın alma linki: VIOFO A118C2 V2 Version Car DVR 1.5 Inch Car Camcorder 1080P Car Recorder With GPS Module Sale - Banggood.com
İndirim kodu: 72ddad

Üst Alt