Araç İçi Kayıt Cihazları

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
A118C gerçekten çok uygun olmuş, daha da ucuzlamaz galiba :) Gerçi ucuzlasa neye yarar, dolar olmuş 3,40 ...

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
KOLTUK ISITMA
Geçen koltuk ısıtma incelemesi yapmıştım, beklediğimden çok ilgi gördü. Dün Ali'de indirimde görünce 2 adet daha satın aldım. Fiyat 8.19'a düşmüş. Takip kodlu kargo ücreti de dahil. Almayı düşünenlere güzel fırsat.
Satın alma linki Tahmini Teslimat Zamanı
İnceleme linki Isıtıcılı Koltuk Minderi İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri
A118C
Viofo A118c 41.99 dolara düştü. Viofo A118c için fiyat oldukça güzel.
Satın alma linki: VIOFO A118C 1.5 inch H.264 1080P Novatek 96650 Safe Capacitor Car DVR Dash Cam
Alternatif olarak Aliexpress satın alma link: Tahmini Teslimat Zamanı
İnceleme linki: A118 Araç Kamerası İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri
FARKLI CHİPSETLİ A118C
A118c'nin ambarella A7 chipsetli modelini daha önce görmüştüm ama fiyatı 80 dolar civarıydı. Aliexpress'de kargo dahil 49 dolara buldum ve satın aldım. Klasik novatek 96650 chipsetli A118c modeliyle karşılaştırma yapacağım.
Satın aldığım link: Better Than B40 A118C A119 Car DVR B40 Ambarella A7 Super Capacitor Dash Camera Cam Optional GPS Support G sensor on Aliexpress.com | Alibaba Group
A119 GPS
A119 GPS modeli "degr" koduyla 74.99 dolar - 1 ürün alım sınırı kaldırıldı.
Satın alma linki: VIOFO A119 1440P 160 Degree Wide Angle Car DVR
İnceleme linki: A119 Araç Kamerası Detaylı İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri
Viofo A119 için filtre buldum. Daha önce gördüklerim 15 dolar civarıydı. 10 dolara satılıyor. Sipariş verdim. İhtiyaç duyanlar için satın alma linki; http://ali.ski/Tl_Zk
G1W-CB
G1W CB anlık indirimle 34.99 dolar
http://fas.st/K_svm
İnceleme linki: http://www.arac-kamera.com/g1w-detayli-arac-kamerasi-incelemesi/8
TAVSİYE ETTİĞİM KAMERALAR
Tavsiye ettiğim kameralar sayfasını güncelledim.
http://www.arac-kamera.com/populer-arac-kameralari-ve-fiyatlari/4672
DÜN BAŞIMA GELEN ÖKÜZ
Yorum sizin...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Koltuk ısıtma minderini @MutluTEKİR hocam da forumda tavsiye etti sağolsun. Fiyatına göre iyi işlevi var o zaman diye düşündüm... Fakat bizim buralar ön cam rezistansı dahil koltuk ısıtmaya ihtiyaç duyuracak soğuk iklimde değil çok şükür...

Öküz de harbi öküzmüş, Allah korumuş... Gerçi çok var bunlardan...

salih özer

Sessiz
Araç Markası
mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya Kahverengi
Merhaba araç için minik gizli kamera takmak istiyorum ön cama ve arka cama... böyle bir kamera varmı acaba ?

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Merhaba araç için minik gizli kamera takmak istiyorum ön cama ve arka cama... böyle bir kamera varmı acaba ?
Ön ve arka için tek cihaz istiyorsanız önermem. Ön ve arka için ayrı ayrı cihazlar almak daha yüksek performans sağlar. Bir önceki mesajımda paylaştığım A118c ve A119 GPS modelleri şuan en iyi alabileceğiniz cihazlardır. Ön cam içi A119 GPS, arka cam için A118c modelini tercih edebilirsiniz.

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Daha önce koltuk ısıtma incelemesini paylaşmıştım. (Isıtıcılı Koltuk Minderi İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri)
Aynı ürün farklı bir satıcıda çok güzel indirime girdi. 6.69 dolara alınabiliyor. Çevremdeki herkes ısıtıcılı koltuk aradığı ve almak istediği için yeni linki buradan da duyurmak istedim. 6.69 dolara takip koduyla alabileceğiniz link; Tahmini Teslimat Zamanı

Teşekkürler hocam. Bende olmasına rağmen 2 tane daha aldım fiyat ucuz olunca.

arslangokalp

Sessiz
Araç Markası
2014-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-sedan
Bu kameralarda GPS li modeli mi kullanmalı? Yoksa GPS olmasa da olur, iyi çekim yapanı mı? (Belki aynı soru sorulmuş olabilir, konunun tamamını okumadım :) kusura bakmayın) ben resmini gönderdiğim kamera ile ilgileniyordu. Tavsiye eder misiniz? (Yeni Gizli Mini Araba Kamera WiFi Full HD 1080 P Video Kaydedici araba DVR Dash kamera Gece Görüş Için Otomatik Registrator Kara Kutu araba)

Ekli dosyalar

• -1737943827-117644364.jpg
    -1737943827-117644364.jpg
    46.9 KB · Görüntüleme: 16

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Bu kameralarda GPS li modeli mi kullanmalı? Yoksa GPS olmasa da olur, iyi çekim yapanı mı? (Belki aynı soru sorulmuş olabilir, konunun tamamını okumadım :) kusura bakmayın) ben resmini gönderdiğim kamera ile ilgileniyordu. Tavsiye eder misiniz? (Yeni Gizli Mini Araba Kamera WiFi Full HD 1080 P Video Kaydedici araba DVR Dash kamera Gece Görüş Için Otomatik Registrator Kara Kutu araba)
Bu kamerayı dün Aliexpress'de gördüm. Hatırladığım kadarıyla pilli model bu. O yüzden ömrü çok uzun olmaz. A118c modeli daha iyi olacaktır. GPS 6 dolara satılıyor. Olsa da olur olmasa da olur bence :)
A118c'nin incelemesi;
A118 Araç Kamerası İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bu kamerayı dün Aliexpress'de gördüm. Hatırladığım kadarıyla pilli model bu. O yüzden ömrü çok uzun olmaz. A118c modeli daha iyi olacaktır. GPS 6 dolara satılıyor. Olsa da olur olmasa da olur bence :)
A118c'nin incelemesi;
A118 Araç Kamerası İncelemesi | Araç ve Aksiyon Kamerası Rehberi/Tavsiyeleri

C si kapasitörü belirtiyor. Ömrü uzun o nedenle. Kullanıyorum 3-4 aydır bir sıkıntısını görmedim.

Yanlış görmüşüm yazdığınızı kusura bakmayın.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9

Üst Alt