Araç İçi Kayıt Cihazları

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ekranın geniş olması güzel ama ısınması hoş değil. Araç içi tutucu fiyatı uygun geldi bana. Sipariş geçeyim hemen.

Teşekkürler.

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
YENİ İNCELEME
DÜZENLİ GÖRÜNÜM İÇİN; Elephone EleCam Explorer Elite 4K – Detaylı İncelemesi | Araç Kamerası Rehberi/Tavsiyesi
Image00002u-2.jpg

EleCam Explorer Elite aksiyon kamerası şuan piyasada en iyi sayılan Novatek 96660 chipsetine sahip. Bu chipset sayesinde 4k 24 FPS, 2.7k 30 FPS çekim olanağı sunuyor. Değiştirilebilir lens açısına sahip olan EleCam Explorer Elite 70 dereceden 170 dereceye kadar çekim açısı sunuyor. Gyro özelliği sayesinde çok daha az titreşimli kayıt yapabiliyor. 1050mAh’lık bataryaya sahip. Slow motion veya time lapse videolar çekebiliyor. WIFI desteği sayesinde telefonla kameraya bağlanılabiliyor. Ayrıca EleCam Explorer Elite’in araç kamerası modu mevcut.
ARTI YÖNLERİ
Araç kamerası modu,
Değiştirilebilir lens açısı,
Novatek 96660 chipset,
Time lapse video,
Slow motion video,
Video kaydı sırasında fotoğraf çekebiliyor,
2 inc ekran,
Su altı modu,
128 GB kart desteği,
Gyro sensör sayesinde daha az titreşimli fotoğraflar,
4K video kaydı.
EKSİ YÖNLERİ
Kamera açılana kadar açma tuşuna basılı tutmak gerekiyor,
İlk defa takılan hafıza kartını görmeyebiliyor. Bunu sorunu çözmek için menüye girip kartı biçimlendirmek gerekiyor,
Uygulama üzerinden 4K video çekilemiyor,
Şarj adaptörü kutu içeriğinde yok,
Bataryayı şarj etmek uzun sürüyor.
ÇEKİM TESTLERİ

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Aykut bey elinize sağlık. Hiç usenmeden inceliyorsunuz. Tabi ki bu incelemenin size maddi bir katkısı vardır. Ama birde inceleme yaptıktan sonra bunu yazıya döküp farklı yerlerde paylaşmak falan derken... Teşekkürler

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Aykut bey elinize sağlık. Hiç usenmeden inceliyorsunuz. Tabi ki bu incelemenin size maddi bir katkısı vardır. Ama birde inceleme yaptıktan sonra bunu yazıya döküp farklı yerlerde paylaşmak falan derken... Teşekkürler
Teşekkür ediyorum. Arada firmalar kamera gönderiyor. Güzel cihazsa onlar kar kalıyor ancak bana :)
Bu arada yeni indirimi duyurmaya geldim foruma.
A118c'de güzel indirim var. 34.99 dolara düşüyor. Almayı düşünenler kaçırmasın.
Direk satın alma linki: A118C - B40C 1080P FHD 170 Degree Wide Angle Car DVR
İnceleme linki: A118 Araç Kamerası İncelemesi | Araç Kamerası Rehberi/Tavsiyesi
a118.jpg

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
YENİ CİHAZ İNCELEMESİ
Chupad D501 WiFi Araç Kamerası Detaylı İncelemesi

arac-kamera-com-fotograf00003.jpg

Chupad D501 araç kamerasının wifi desteği bulunuyor. Wifi uygulaması gördüğüm en güzel tasarlanmış uygulama. Aşırı derecede basit ve tüm ayarları kapsıyor. Bağlanması ve ayarlaması çok kolay. IMX322 cmos ve Novatek 96658 chipsetlerine sahip. Novatek 96658 daha önce duymadığım bir chipsetti. Bu yüzden kameraya şüpheyle yanaştım ama kameranın çekimleri hoşuma gitti. Bu fiyat aralığındaki kameralara göre gece çekimi gerçekten mükemmel denilebilir. Kameranın boyutları çok ufak, camda belli olmuyor. Boyutlarına göre çok büyük sayılabilecek 2.45 inc’lik ekranı var. Ekran çözünürlüğü çok yüksek olmasa da büyük olduğu için rahat kullanım sağlıyor. G sensör’le darbe algılayabiliyor ayrıca manuel olarak kullanılan acil durum tuşu da var.
MENÜLER VE AYARLAR
ÇEKİM TESTLERİ
DETAYLI İNCELEME VE SATIN ALMA LİNKLERİ
Chupad D501 WiFi Araç Kamerası Detaylı İncelemesi | Araç Kamerası Rehberi/Tavsiyesi

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Sonunda çıldırdık.
Yeni alan adları, yeni youtube kanalı, yeni konseptle incelemelere devam ediyoruz. aksiyon-kamerasi.com ve ip-kameralar.com alan adlarını da bünyemize kattık. Yeni youtube kanalımız "Kameratör" üzerinden de daha çok vlog tarzında olacak olan duyurular yapıp, incelemeleri tamamen video şeklinde de kanalda paylaşacağız.

Bugün facebook grubumda "IP kamera lastigin onunde ne yapiyordu?" açıklamasıyla bir fotoğraf paylaşmıştım. Bundan kısaca bahsedecek olursam; bu "Kameratör" kanalı için düşündüğümüz yeni konsepteki ilk videomuzun tanıtımıydı. Video içeriğinden çok bahsetmeden direk olarak video linkini ekliyorum. İyi/kötü yorumlarınızı bekliyoruz. Yeni kanalımıza abone olmayı unutmayın.

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Yolunuz açık olsun. Allah kolaylık versin. Şimdiden emeklerinize sağlık. Varolabilmek için devamlı gelişmek gelistirmek lazım. her zaman bir adım öteye .

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
A118 modeli gibi gizli orijinal ve kibar duran kapasitörlü uzun ömürlü bir cihaz tavsiyeniz var mıdır? Kabloları vs. döşeyip aracın orijinal bir parçası haline getirmek istiyorum. A118 hala geçerli bir cihaz mıdır bu konuda?

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
A118C yi kullanıyorum 2 gündür. Gayet güzel, çok iyi kamufle oluyor ve şimdilik bir sıkıntısı yok. G1W-C yi kullanıyordum önceden. 2 aletten araçta duranı yaz sıcaklarından cortladı 1 yılda.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
A118C yi kullanıyorum 2 gündür. Gayet güzel, çok iyi kamufle oluyor ve şimdilik bir sıkıntısı yok. G1W-C yi kullanıyordum önceden. 2 aletten araçta duranı yaz sıcaklarından cortladı 1 yılda.
A118 cidden çok iyi saklanıyor sende sıcaklarda ekranda çizgi donma vs oluyorum?

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
Sigorta kutusundan elektrik nasıl alınır? Kablolar gizlenerek nasıl monte edilir?
Bu uygulama kablo kirliliğinin önüne geçmek isteyenler için hazırlanmıştır. Araç kamerası kullanmak için bu işlemi yapmak zorunda değilsiniz. Aracınızın kendi çakmaklık soketine orjinal adaptörü takarak kamerayı çalıştırabilirsiniz.
Benim kullandığım çakmaklıktan stokta olmadığı için alternatif ürün linki ekliyorum.
Çakmaklık: CS-002 Car Motorcycle Cigarette Power Plug Socket
Web sitemiz: Araç Kamerası Rehberi - Araç Kamerası İncelemeleri
Fotoğraflı montaj anlatımı: http://www.arac-kamera.com/arac-kamerasi-montaji/7165

Üst Alt