Arabanın Bozulmasının Tebessüm Ettiren Sebebi.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 - M3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
60 km’den fazla sürat yapamadığı için bozulan bir arabanın motorunda sincabın taşıdığı binlerce fıstık bulundu.

İngiltere’nin Cotswold bölgesinde yaşayan yaşlı bir sürücü, arabasını mahallesindeki tamirhaneye götürerek, saatte 60 km’den fazla sürat yapamadığını söyledi.

Bir dizi testin ardından tamirciler kaputu kaldırdıklarında devir daim borularının içi de dahil olmak üzere her tarafın fıstıkla dolu olduğunu gördüler.

Tamirhanenin sahibi David Evans, “İlk başta gözlerime inanamadım. Araba ağzına kadar fıstıkla dolmuştu. Ben 18 yıldır bu işi yapıyorum ve daha önce hiç böyle bir şey görmedim. ” dedi.

Hayvanın, arabanın park edildiği garaja girerek hava filtresinden motorun içine tırmandığı belirtildi.

Kaynak: haber7

link: http://otomobil.haber7.com/otogundem/haber/1320184-arabanin-bozulmasinin-inanilmaz-nedeni

Ekli dosyalar

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bende 42 yaşındayım ilk defa böyle bir şey duyuyorum... İlginç !!

Buna benzer bir olayı duymuştum bizim tanıdık bir abinin arabası çalışmıyordu ne yapsa çalışmamış sonra ustayı aramış usta gelmiş sağına soluna bakmış herşey normal bir sıkıntı yok araba karbüratörlu bir araba usta sonra hava filtresini kontrol etmek için kapağını söküyor birde ne görsün açmasıyla fareler 4bir yana dağılıyor fare tam karbüratör mikserinin üstüne yuva yapmış ve orda doğurmuş araç farelerden hava alamadığı için çalışmıyormuş

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Ben de yeni okumuştum bu haberi. Burada paylaşmışız O0
Bizden kaçmaz...
Abi Vallahi ne bileyim ya hayvanlara yaşayacak yer mi bıraktık.
Doğal döngü darmaduman...
Aslan bile adam gibi avlanamaz oldu :-\
İnsanlar iyi oldukları kadar kötü de olabiliyorlar...
Ne yapsın küçücük hayvan... Ağaç mı bıraktık yuva yapsın yavrularına , kındisine...
İyi olmuş...
Belki biraz anlarız bazı şeyleri... O0