Annelik Payesini Kazanmış Kadınların Günü Kutlu Olsun

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sadece doğurmakla gerçek bir anne olunmadığı için, Annelik vasfını kazanmış, gerçekten annelik yapmış ve anne tanımının içinde yer alan tüm kadınların günü kutlu olsun...

Ezilen, hor görülen, hak ettikleri şekilde davranılmayan ne kadar anne varsa Allah yardımcıları olsun...

Kendilerine; sağlık, mutluluk, huzur dolu bir ömür temenni ediyorum...

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
"Anneler çocukların gözündeki Tanrıdır" diye bir replik vardı The Crow du sanırım film.
Bizleri doğuran ,gecesini gündüzüne katıp büyüten bıkmadan usanmadan her sorumuza cevap veren O muhteşem varlıkların bir güne sığdırılmak istene günlerini kutlarım.

İyi ki varsınız Annelerimiz ,Eşlerimiz :nazar:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ana'lar insandır, bizler insanoğlu... Neşet Ertaş.

Tüm Ana'ların ellerinden öpüyorum ve kutlu mutlu huzurlu bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum. Ebediyete göçenlere de, gani gani rahmet diliyorum... Mekanları cennettir inşallah.

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Başta şehit anneleri olmak üzere bende bütün annelerin gününü kutlarım. İnşallah göz yaşı döken anne olmaz. ( bugünü zehir olan annelerimiz var, 2 şehidimiz var :( )

Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Cennet annelerin ayaklarının altındadir.söylemek çok kolay olsa da anlamı bence çok büyük.üzeremizde hakları çok ne yapsak ödeyemeyiz.bir ana 9 evlada baka bilirmş ama 9 evlat bir ana bakamazmş..annelerimize en güzel şekilde baka bilmek dileği ile bütün annelerimizn anneler gününü kutluyorum...hayatta iken değerlerini bilelim.

Üst Alt