Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankastre Set Tavsiyesi

Konu, 'Alışveriş' kısmında hagakure tarafından paylaşıldı.

1. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Merhaba arkadaşlar ,

Bir kaç ay içinde kız kardeşim için ankastre set almak istiyorum. Yerli üretim olan Arçelik, Beko, Vestel ve diğerlerini düşünmüyorum. Elimde kalan Teka, Siemens , Zanussi ve Electrolux.

Bu markalar (farklı markalara açığım ) arasında alan, kullanan, iyi-kötü yanları ile tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe max 2500 TL diye düşünüyorum..

İlginiz için teşekkür ederim.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bu işlerden hiç anlamadığım gibi, hiç bir fikrim de yok abi, hayırlısı olsun demekten başka çarem yok :)

3. DarK PaSSenGeR

DarK PaSSenGeR Aktif

Araç Markası:
    94-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri-Sedan
    abi biz de yeni eve aldık ama eve taşınmadığımız için ürünler nasıldır yorum yapamayacağım
    siemens alma niyetiyle gitmiştik simfer aldık :D
    satıcı simfere ikna etti , bizim de aklımıza yattı, fiyat olarak da gayet uygundu
    mesela siemens te ocakta cam kalınığı 4 mm iken simferde 10 mm imiş, zaten bu adamlar ısı ürünleri üzerine üretim yapıyorlar
    ama yine de yerli almam diyorsan siemens e bak derim, franke diye bir marka da var ona da bakılabilir, yalnız max bütçe 2500 ise siemens in orta düşük ürünleri alınabilir bu fiyata, bizim aklımızdan geçen ürünlerin toplamı 2800-3000 civarındaydı

4. nilsu_

nilsu_ Katılımcı

Araç Markası:
    2010 Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    selammmm:) termosifon almayı düşünüyorum....kararsız kaldım...ıyı marka olan hangısı acaba...bosh ve baymak marka arasında kaldım..yada sızın tercıh onerınız var mı...tşk

Sayfayı Paylaş