Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ankara'da Temiz Mazda 626 Bulamadım

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında sefayagmur94 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sefayagmur94

sefayagmur94 Sessiz

Selam arkadaşlar kalktim erzincandan ankaraya gittim internetten buldugum mazda için o ful orjinal dedi taklali cikti internette olan bolon kasalarin hemen hemen hepsine baktirdim 1tanemi temiz olmaz cogu motordan skntiliydi arabadan soguttular bu insanlar yazilanla resimdeki araçla gelen aracin alakasi yok kendimi cok parcaladim ama bulamadim galiba bu aracin temizi sadece binicilere ait satanlar hosuna gitmeyen bi yeri cikinca satiyolar goturup gosterdigim usta bile bulamazsin baska arac bak dedi bende mersedes 200 e aldim allah utandirmasin sizi tanimak guzeldi arkadaslar ama bidahaki sefere mazdaci olacam ilgim hala devam ediyor iyi gunler :)

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin... Mercedes aldım diye bizi bırakacaksan çok ayıp olur... :)

Her daim, sohbete muhabbete ve bilgi paylaşımına bekliyoruz... Bizler de Mercedes'i tecrübe etmiş oluruz...

İlgili bölüme Merso'nun fotolarını bekliyoruz... ;)

3. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hayırlısı, Mercedes almanız buraya yazmaya engel değil O0

4. karardvn

karardvn Aktif

Sizin gibi bende hüsran yaşadım istanbulda 3gün araba aradım adapazarı ve düzce de dahil dediğiniz gibi kimse dürüst değil malesef zaten 15-20yaşındaki araçların hiç sıkıntısız olmasını beklemek yanlış olur dediğiniz gib motor sıkıntılari varsa elbetteki alınmaz hakkınızda hayırlısı olsun

5. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Ha mercedes ha mazda ikiside M ile başlıyor..Kardeş sayılırız :)

6. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Her iki M'ye sahip olmuş Mustafa Abi'ye sorarsan Mazda'nın aşağı kalır yanları da yok zaten...

:D

7. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Merso mu ooo sorun yaşarsanız merso mazda farketmez. Yardımcı olmaya devam ederiz

8. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı olsun aracınız, tecrübelerini bekliyoruz

9. Eralp35

Eralp35 Sessiz

Aynı dertten bende müzdariptim İzmir'den kalktım önce sakaryaya gittim araba orjinal dedi abaaouv araba bi geldi göğüs catlak kaput değişik cam cıtaları kırık töbeler olsun dedik ordan Kocaeline gectik bi tane daha vardı ona baktım onu solemiorm bile :) İzmir'e döndük ertesi gün bulduk aldık :) Nasip işi birazda bu işler hayırlısı olsun ..

10. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe

626 için Japon Mercedesi derler Siz Alman Mercedesini almışsınız. Hayırlı olsun güle güle kullanın

11. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Hayırlı uğurlu olsun... Mazda'da özellikle 323 ve 626 serilerinde temiz araç bulmak git gide zorlanıyor. Araçların yaşları büyüyüp el değiştikçe istediğiniz gibi araç bulamıyorsunuz. Bu konuda Mazda 3 ve mazda 6 alacaklar daha şanslı. Nasip inşallah diğer sefere Mazda olur.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş