Ankara'da Mazda Ustası Tavsiyesi

bediraslan

Sessiz
netteki araştırmalarımdan birkaç tane usta öğrendim; gidip tecrübe etmek lazım

1- adı geçen sonra oradan tekrar bilgi alamadığım , mazda servisinden ayrılma
murat usta> oto yıldız > 88 oto sanayi sitesi 2. bölge 727. sok. no: 27 (0545 640 85 85)

2- yine servisten ayrılma furkan oto serkan usta> gimat sanayi sitesinde 1. sokak No:10

3- bir de şu eleman var, her arabaya bakıyor ama, yazılanlar ilginç geldi
Mehmet Usta - Ankara

4-Gimatın arkasındaki Erciyes işyerleri sitesinde OMS diye sorarsan herkes gösterir dükkanı. Ustanın adı Oğuz... Parça sıkıntısı olmaz, her yerle bağlantıları var, orjinal yada yan sanayi ne istersen bulur getirtirler." diye yazılmış

biraz daha araştıracağım bakalım, ankarada sağlam ve güvenilir mazdacı usta edinmem lazım , elimizin altında bulunsun :D

bir de dayım bir usta söyledi, meclis, emniyet komple araçları ona götürüyormuş, yenikentte, ayrıntıları öğrenmek lazım

bu ustalar hakkında bilgisi olan, ya gidecek olan tecrübelerini paylaşırlar O0

Ostim - Murat usta.
Aracınızda ne var ne yok söyler. Size fazla para harcatmaz.
0545 640 85 85

Benden duymuşsundur başka bir ortamda yazmıştım.
Murat usta yarışçıdır ayrıca. Bulunduğum başka ortamdan; bir kaç arkadaşı yönlendirmiştim. çok memnun kaldılar. Herkesin aracını kabul etmiyorlar. Özellikle mazdaya bakıyorlar.

Arkadaşlar bende şu alıntı yaptığım mesajlardaki arkadaşların yazdığına güvenerek murat ustaya gittim 2010 mazda 3 aracım var keçelerden direksiyon hidrolik yağı kaçağı vardı onu yaptırdım piyasası 700-750 tl olan bu işlem için benden yaklaşık 1000 tl para aldı neyse dedim araba güzel yapılsın da fazla para vermiş olayım önemli değil dedim. tamirden hemen sonra yumuşaması gereken direksiyon sertleşti ve bi müddet sonra direksiyonu sağa sola çevirme esnasında gıcır gıcır sesler gelmeye başladı murat ustaya tekrar götürdüm olur böyle şeyler yeni yapıldı için yapar böyle zamanla geçer dedi 1 ay sonra tekrar gittim seslerin ve sertleşmenin devam ettiğini söyleyince bu seferde benim yaptığım tamirden değil başka yerden geliyor bu sesler diyip başından savdı. nihayetinde 2 ay sonra direksyonunun hidroluk yağı keçelerden komple boşaldı. bende bir daha murat usta gitmedim istanbulda bostancı sanayide 700 tl verip yeniden yaptırdım. demem o ki kesinlikle murat ustayı tavsiye etmem kesinlikle gitmeyin ne esnaflık anlayışı var ne de hak hukuk anlayışı var paranıza ve zamanınıza yazık etmeyin ben çektim siz çekmeyin...

Moderatörün son düzenlenenleri:

seo06

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hatchback
Ankarada hangi ustaya gidebilirim önereceğiniz bir isim var mı ?

Araç Markası
1999 Mazda 323 Astina
Araç Renk ve Tip
Mavi Hatcback
Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araç Markası
1999 Mazda 323 Astina
Araç Renk ve Tip
Mavi Hatcback
Araç Markası
1999 Mazda 323 Astina
Araç Renk ve Tip
Mavi Hatcback

tfurkan

Sessiz
Araç Markası
1999 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Aracımı şaşmazdaki REM OTOMOTİV de benzin pompası sorununu yaptırdım. Usta iyiydi ama sahibinin tavrı hiç hoşuma gitti bunlar esnaf değiller ukalaca bi tavırları vardı tavsiye etmiyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aracımı şaşmazdaki REM OTOMOTİV de benzin pompası sorununu yaptırdım. Usta iyiydi ama sahibinin tavrı hiç hoşuma gitti bunlar esnaf değiller ukalaca bi tavırları vardı tavsiye etmiyorum.
Teknik olarak sorun olmaması işin pozitif tarafı... İnsanlar çeşit çeşit, herkesin memnuniyet derecesi ve bakış açıları da öyle. Bilgilendirme için teşekkürler.

Üst Alt