Ankara'da Mazda Ustası Tavsiyesi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aracı ben izmirden almıştım 125.000 km de şu anda. Ne zamandan beri lpg var bilmiyorum. Landirenzo var üzerinde ve tahminimce subap değişimi yapılmadı. Bir taraftan da arastiyorum ve sanırım herter den başka seçeneğim olmayacak
Muhtemelen supap sıkıntısı var aracınızda, Herter yardımcı olur size, @dr_azoom bilgi verir

hamdi.kirmaci

Sessiz
Araç Markası
2008 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
İnşallah titremenin sonucunda subap teşhisi konulmaz... Herter Yetkili Servis'te Garaj indirimi var ancak senin bütçeye ne kadar uyar bilemem. Forumda; Usta Tavsiyeleri bölümünde REM otoyu tavsiye eden olmuştu, bi araştır istersen.

Benim araç geri vitese geçerken çok zorluyor. Debrijay da bitti sanırım. İşi biraz ucuz hallettirmek istiyorum. Yarın REM'e bir gideyim, diğer forumlarda da iyi şeyler yazılmış. İzlenimlerimi işler bitince paylaşırım.

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Aracı ben izmirden almıştım 125.000 km de şu anda. Ne zamandan beri lpg var bilmiyorum. Landirenzo var üzerinde ve tahminimce subap değişimi yapılmadı. Bir taraftan da arastiyorum ve sanırım herter den başka seçeneğim olmayacak
Memnun kalırsın. Asalet her türlü kolaylığı sağlar. Ustalar da iyidir. Her seyi sorabilirsin.

hamdi.kirmaci

Sessiz
Araç Markası
2008 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Benim araç geri vitese geçerken çok zorluyor. Debrijay da bitti sanırım. İşi biraz ucuz hallettirmek istiyorum. Yarın REM'e bir gideyim, diğer forumlarda da iyi şeyler yazılmış. İzlenimlerimi işler bitince paylaşırım.

Gereken, uygun fiyata, temiz işçilikle yapıldı diyebilirim.
Herkes müşteriye bu şekilde yaklaşmıyor ne yazık ki.. Ne koparsam kardır mantığı güdülüyor çoğu yerde.
Tavsiye ederim arkadaşlar.

thranduil

Sessiz
Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Arkadaşlar herhangi bir servise motorda titreme sorunu dediğiniz anda o sübaplar değişir kesinlikle incelemeden bakmadan. Ortalama 2500 tl masraf bir anda! Değişimden sonrada düzelmeyen titreme için sen bunu birde gazcıya götürde enjektöre baksın denilir.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Arkadaşlar herhangi bir servise motorda titreme sorunu dediğiniz anda o sübaplar değişir kesinlikle incelemeden bakmadan. Ortalama 2500 tl masraf bir anda! Değişimden sonrada düzelmeyen titreme için sen bunu birde gazcıya götürde enjektöre baksın denilir.
Böyle olur mu hiç ya, bakmadan etmeden supap mı yapılır

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Subap işi suistimallere açık bir konu. Üzerinde çok fazla yorum yapmak yanılgıya sebep olabilir. :(

fearless_33

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri
Abilerim Merhaba. Benim sorunum %85 hatta %90 çözüldü diyebilirim. Titreme ufakta olsa var çünkü subapların %1-2 oranında zamanı geldi ancak aşırı titremenin sebebi motor kulakçığı, motor takozu ne dersek oymus. Herter ilaç oldu bana Çalışanlar felan harika fiyat asla korktuğum gibi değil harika idi. Şükür kafam uzunca bir süre rahat artık. Şimdi sıra geldi pasta cila boya koruma uygulamasına. Tabiki siz değerli abilerim tavsiyeleri ile. Yardımcı olan ve olmaya çalışan herkese teşekkür ve sağlıklı kazasız sorunsuz mutlu sürüş dileklerimle ...

bozoklu

Sessiz
Merhaba Mazda garaj ailesi 2005 m3 dinamic alarak aranıza katıldım. Araca gönül rahatlığıyla binemilmek adına usta ihtiyacım var, iki ustaya gittim ama çok içime sinmedi. Eser kardeş tavsiye ettiğin ustaya gitmeyi düşünüyorum, ustalığının yanında insanlığıda varsa

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Merhaba Mazda garaj ailesi 2005 m3 dinamic alarak aranıza katıldım. Araca gönül rahatlığıyla binemilmek adına usta ihtiyacım var, iki ustaya gittim ama çok içime sinmedi. Eser kardeş tavsiye ettiğin ustaya gitmeyi düşünüyorum, ustalığının yanında insanlığıda varsa

Hoşgeldiniz Hocam. Öncelikle yeni üyelerimiz bölümün de kendinizi tanıtırsanz sevinirz.forum gereği kendinizi tanımanız gerekiyor.sorunuza gelince de ankara da ki arkadaşlarımız en kısa zaman da cevap verecek ler dir.
http://www.mazdagaraj.com/forum/yeni-uyelerimiz.12/

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan

www.remotomotiv.com.tr

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Otomatik Şanzıman Ustası

HÇ Otomatik Şanzıman Servisi
  • Bahçekapı Mah. 2472. Sk. E Blok No:37 Şaşmaz
    (Eski Nakliyeciler Sitesi) Ankara
  • Telefon :0.312.278 1980
  • GSM :0.542.653 7195
20170227_155018_HDR.jpg

Son düzenleme:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Her türlü krom kaplama işi için Ankara'da BS Krom Kaplama yı tavsiye ederim, otomobil sektörü üzerinde iş yapmasalar da gerektiğinde işimizi görüyorlar, güzel bir esnaflık anlayışları var

Aynı işyerinin alt (giriş) katında da Dr Car Wash ismiyle oto kuaför pasta cila hizmeti veriyorlar, fiyatta kolaylık sağlanır muhtemelen

İvedik Mah., 1323 Cd. & 1492 Sk. Remas İş Merk. 13/8, 06378 Yenimahalle/Ankara

Üst Alt