Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Android Uygulama Merkezi

Konu, 'Bilim - Teknoloji' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Bu konu altında test edip yararlı bulduğum uygulamaları paylaşacağım. İlk mesaj sürekli güncellenecek ve ilerleyen zamanlarda kategorilere ayrılacaktır. Sizlerinde paylaşmış olduğu uygulamaları ilk mesajda toplamayı düşünüyorum... Hemen hemen herkesin bildiği ve kullandığı uygulamaları paylaşmak gereksiz olduğundan onları es geçiyorum.

Google Camera

Google bu işe de el attı ! Google kamera uygulaması ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Kendim note3 ile denedim, kendi kamera uygulamasından çok daha iyi fotoğraflar çekti.

CamScanner -Phone PDF Creator

Bu uygulama belge tarama olayını tamamen bitiriyor. Taramak istediğiniz belgenin fotoğrafını çekmeniz yeterli. Çekmiş olduğunuz fotoğrafta son ayarları yaptıktan sonra pdf formatında istediğiniz kişiye mail olarak gönderebilirsiniz.

Yandex Navigasyon

Oldukça başarılı bir uygulama. Sıradan navigasyonlardan farklı olarak trafik yoğunluğunu da görebiliyoruz.

Clean Master

Bellek ve gereksiz dosya temizliğinde daha iyisi yok. Cihaz performansına etkisi çok fazla, ayrıca yapımcıların diğer uygulamaları da oldukça başarılı. Sevmediğim noktası fazla reklam var.

Battery Doctor

Günümüz de akıllı telefon kullanan herkesin ortak şikeyeti bataryalarının çok çabuk bitmesi. Bu uygulamanın ayarları iyi yapılırsa akıllı telefonunuz bir kaç saat daha açık kalabilir.

Samsung Log Converter 4.0+

Samsung kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden birisi çağrı listesinde mesaj kayıtlarını da görmeleridir. İşte bu basit uygulama bu şikayete son veriyor. Uygulamayı cihazımıza yükledikten sonra bir kere çalıştırıyoruz ve artık çağrı kayıtlarında sadece aramaları görüyoruz.

Evernote

Anlık notlar için kullanabileceğiniz bir yazılım olan Evernote'un özel bir Android versiyonu da bulunuyor. Görsel ve sesli notlar alabilmeye olanak tanıyan uygulama, dosya barındırma ve listeler tutabilme gibi özelliklere sahip. Özel senkronizasyon yeteneğine de sahip olan Evernote sayesinde bu verileri bilgisayarınız ile eşleştirebiliyorsunuz.

Nova Launcher

Telefonunuzun ara yüzünden sıkıldıysanız nova launcher tam size göre. Ekstra ikonlarda indirerek telefonunuzu baştan yaratabilirsiniz. Markette bir çok launcher var fakat içlerinde en basiti ve en kullanışlısı nova'dır. Ayrıca bu uygulama Türkçe.

myMail

Birden çok e-posta adresini ekleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz harika bir uygulama. Kullanımı çok kolay ve de Türkçe.

Nasıl Giderim ?

Dünyanın ilk chat tabanlı yol tarifi uygulaması. MobİETT Nasıl Giderim?" ile toplu ulaşım imkanlarını kullanarak İstanbul genelinde seyahat etmek artık çok kolay!

Snapseed

Üstün yetenekli fotoğraf düzenleme aracı.

VLC Media Player

Bir çok formatı destekleyen video player. Desteklemediği format bu zamana kadar olmadı.

Türkçe Q Klavye

Malumunuz bir çok akıllı telefonda Türkçe karakterler yok (var ama tuşlara basılı tutmak filan gerekiyor), işte bu uygulama ile bu derde son, tüm android cihazlara Türkçe Q klavye.

Yeni uygulamalar sürekli eklenecek.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Sağol paylaşım için, kullandıklarım var, kullanmadıklarımı da deneyeceğim.

3. saliher

saliher Katılımcı

[​IMG][​IMG]

4. saliher

saliher Katılımcı

[​IMG][​IMG]

5. saliher

saliher Katılımcı

Kolaya kaçtım

6. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe

-Mobil uygulamadan gönderildi-

7. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Aranılan bir uygulamadan bilgi alabilmek için güzel bir başlık olmuş

-Mobil uygulamadan gönderildi-

8. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Yeni uygulamalar eklendi. Ayrıca sim kartsız cihazlarda Whatsapp etkinleştirmek için benimle irtibata geçebilirsiniz.

9. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ben Türkçe F klavye istiyorum... :p

10. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Şu an öyle bir ihtiyacım yok ama olursa irtibata geçeceğim kesin, sağol ;)

11. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Abi bu uygulamada F klavye var diye hatırlıyorum...

12. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    O klavyeyi ekrandan 10 parmak yazabilir miyim? Şimdi de ana soru bu olur herhalde... :D

13. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    ben iki el ve tek parmak olarak yazmaya çalışıyorum abi :D ama ekranı yan yatırırsan o dediğin de olur :D

Sayfayı Paylaş