Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma

razumuhin

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Yeni konu açmak istemediğim eski konuyu hortlatıyorum :)
Bu aralar anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliğini araştırmaktayım.
internette bu işi yaptıklarını iddaa eden pek çok firma var. Acaba bizim bl kasalara uyarmı diye sordum "tüm araçlara uyar abii" yanıtını aldım.
hatta ekledikleri modül uzaktan aracı çalıştıyor. Düşünsenize soğukta evden cıkmadan 5 dakika önce pencenizden aracı çalıştırın soğuk kış günlerinde sıcacık binin..güzel değil mi?
fiyat olarak ise 700 tl sadece kit'e fiyat söylediler. montaj için ise bulunduğunuz il de bir ustaya yönlendiriyorlar sanırım. Artık ustayla ne anlaşırsanız orası size kalmış gibi.
Aramızda varmı acaba bu konuda tecrübesi olan..

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Yeni konu açmak istemediğim eski konuyu hortlatıyorum :)
Bu aralar anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliğini araştırmaktayım.
internette bu işi yaptıklarını iddaa eden pek çok firma var. Acaba bizim bl kasalara uyarmı diye sordum "tüm araçlara uyar abii" yanıtını aldım.
hatta ekledikleri modül uzaktan aracı çalıştıyor. Düşünsenize soğukta evden cıkmadan 5 dakika önce pencenizden aracı çalıştırın soğuk kış günlerinde sıcacık binin..güzel değil mi?
fiyat olarak ise 700 tl sadece kit'e fiyat söylediler. montaj için ise bulunduğunuz il de bir ustaya yönlendiriyorlar sanırım. Artık ustayla ne anlaşırsanız orası size kalmış gibi.
Aramızda varmı acaba bu konuda tecrübesi olan..
Bundan mı bahsediyorsunuz?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Anahtarsız girişde olursa fiyatlar 700-1000 değişir ustaya göre. Sadece uzaktan çalıştırma olursa 300-500 arası halledilir sanırım.

razumuhin

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Bundan mı bahsediyorsunuz?
hayır google da startstop türkiye diyince çıkıyor.

razumuhin

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Insallah domestos hocam. Kafamdaki sorularin cevabini bulabilir ve cesaret edebilirsem bunu yaptirmayi dusunuyorum. Ozellikle ufak cocuklu aileler için guzel bir uygulama.
Ariza ışıgı yanarmi?
Arac bir daha asla anahtarla calısmayacakmi?
Vs vs..

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt