Mazda 3 BL (2009-13) Anahtar Bagajda Kaldı

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Abi arka koltuğa oturdum kitledim aracı bekledim 15 sn falan. Sonra dayanamadım. Kilitleme butonunu çevirip mandalı çektiğimde kapı açıldı.
En kötü baktın açılmadı sürücü tarafına eğilir kilit butonunu açarsın.

Bizde arka koltuk indirme sırtlığın üstündeki butonda.

Ben açılmıyor biliyordum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
O günden sonra yedeklerden birini evin anahtarları ile birlikte, Diğer yedeği de Hanımın çantasında taşıyoruz.

Yedek yaptırmış olduğum anahtarcı, aracın altında sağlam bir yer yapalım oraya gizleyelim demişti. Mantıklı geldi ama yaptırmaya fırsat olmadı.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Geçmiş olsun Murat abi, yedek anahtarın olmadığı durumlarda anahtarın araçta kalması büyük sıkıntı yaşatıyor.

4 yıl önce Gökçeada'da anahtarı kaybettiğimi sandığım bir 10 dakika yaşadım. İkamet adresimden uzakta, bir adada, ada merkezinden de uzakta bizim gibi tatilci birkaç aileden başka pek kimsenin olmadığı bir koyda akşamüstü anahtarsız ne yapacağımı düşünürken yaşadığım stresi bir ben bilirim bir Allah..

Anahtar hanımın çantasından çıkınca sevinsem mi tüm stresin boşalma anını mı yaşasam ikilemini yaşamıştım :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Murat Abi geçmiş olsun. İnsan ne kadar dikkat etse de bazen dalgınlıkla oluyor böyle şeyler.

ErginA

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Mavi-Sedan
Kardeş geçmiş olsun öncelikle
Araç kaskolu değil anladığım kadarıyla,2 ay önce benimde başıma geldi anahtarı bagajda unuttum kapağı kapattıktan 10 saniye sonra kapılar kilitlendi üstüne feci bir yağmur vardı gerçekten sinir bozucu bir durum.Kasko şirketini aradım en yakın çilingirle irtibata geçip yönlendirdiler yarım saat içinde çilingir gelip vakum aparat ve tel yardımıyla kapıyı açtı.şimdi yedek anahtarı cüzdanımda taşıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araç kaskolu değil anladığım kadarıyla,2 ay önce benimde başıma geldi anahtarı bagajda unuttum kapağı kapattıktan 10 saniye sonra kapılar kilitlendi üstüne feci bir yağmur vardı gerçekten sinir bozucu bir durum.Kasko şirketini aradım en yakın çilingirle irtibata geçip yönlendirdiler yarım saat içinde çilingir gelip vakum aparat ve tel yardımıyla kapıyı açtı.şimdi yedek anahtarı cüzdanımda taşıyorum

Geçmiş olsun, henüz ben yedek anahtarı nerede taşıyacağımı bulamadım. Eşimin çantası aklıma geliyor fakat; çantayı da arabada unutacak bedevi şansına sahip olduğum için cesaret edemiyorum. :)

Kasko yardımı ile çilingir hizmeti hasarsızlığın bozulması veya ekstra ücret gibi olumsuzluklara sebebiyet veriyor mu? Yoksa, tamamen ücretsiz mi?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Geçmiş olsun, henüz ben yedek anahtarı nerede taşıyacağımı bulamadım. Eşimin çantası aklıma geliyor fakat; çantayı da arabada unutacak bedevi şansına sahip olduğum için cesaret edemiyorum. :)

Kasko yardımı ile çilingir hizmeti hasarsızlığın bozulması veya ekstra ücret gibi olumsuzluklara sebebiyet veriyor mu? Yoksa, tamamen ücretsiz mi?

İşin en garip tarafı benim yedek anahtar hala bagajda duruyor :D :D

Üst Alt