Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alınık Mazda CX5 Power

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında Serkandorman tarafından paylaşıldı.

1. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

Arkadaşlar 2012 yada 2013 model iyi bakılmış CX5 Power arıyorum.Şu an 2009 Forester limited kullanıyorum.Yeni (2013 sonrası) Turbo Forester ile arasında çok fiyat farkı olduğu için ve Mazda Forester atmosferik'ten iyi olduğu için CX5 Power bakıyorum.Aracı %99 eşim kullanıyor ve kullanacak..Samsun'da bir galeride beyaz renk var ne dersiniz?Bütçe modeline göre 80-85 olarak belirledim.Acelem yok daha kendi aracımı satacağım. Temmuz Ağustos gibi planlıyorum.

2. selmazda

selmazda Katılımcı

O fiyata 2012 model alabilirsiniz ancak. 2013'ler 100 civarında temizleri..

3. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
  4. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Serkan hayırlı olsun. Bu aşağıdaki linkteki 2013 modeli 90'a zorlayabilirsin. Ozan Mazda camiasında tanınan bir ikinci el satıcısıdır.

İnternette biraz fazlası her zaman yazılıyor ama 2012 modelleri ve temiz, boyasız, düşük km için konuşuyorum, 85 gibi, 2013 modelleri 90-95 aralığı, 2014 modelleri de 100 veya çok yeniyse bir kaç bin üstü ile iyi fiyat olur.

2012 veya 2013 model diye hiç düşünme, hangisi daha temiz ve düşük km ise onu al. Çünkü hiçbir değişiklik yok, birebir aynı.

Ancak 2014 modelde bir iki küçük detay farkı ile birlikte sürücü koltuğuna hafıza fonksiyonu eklendi. (Vites yolunun zigzag'dan düze ve deri körüğe dönmesi gibi)

Araçların ilk çıkanlarında bile hiçbir önemli süreğen hata yok, taş gibi araçlar. İlk modellerde yüksek süratte bir kaput ve dış ayna içi titreme problemi haricinde hiçbir çocukluk sıkıntısı olmadı. Bunlarla ilgili de servis bülteni var, isteyene yapıyorlar. Ben gerek görmedim, problem o kadar küçük seviyede yani...

Bunun haricinde zaten test ettin aracı iyi biliyorsun. Seninle test ettiğimiz 2013 modeldi...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-mazda-2.el-ozan-dan-mazda-cx-5-4x4-power-siyah-servis-bakimli-210105933/detay

5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    CX-5 sınıfının piyasasında sorun sıkıntı yok denilebilir, bayi test aracı olmamasına dikkat et yeterli, bir de gereksiz atraksiyonlar yapılmamış olanlarını tercih etmek gerek bence. Afyon'da satılık vardı ve jantlarını iğrenç hale sokmuş öyle satmaya çalışıyordu.

Hakkında hayırlısı, niyet varsa Allah gönlüne göre verir inşallah.

6. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

Mustafa Abi 2013 siyah renk güzel gerçekten.Siyah çok sevsem de titiz damın rengi kesinlikle değil.Biliyorsun benim için fiyatta önemli.Yani 2012 80-85 arası bulursam iyi olur tabi km de düşük olması gerek vee tabi beyaz veya siyah olmasa iyi olur :) .Arabayı tanımasam zaten yine Subaru'ya devam ederdim ama CX5 Forester atm'den üstün.Tek eksiği seninle mutabık olduğumuz arka koltuğun yatmamaması.Şimdi benim Forester'ı 59-60 gibi satsam 80-85 arası hatta 80 benim hedeflediğim rakam diyebilirim.Yakup Bey'in de yazdığı gibi beyaz iyi gözüküyor ama tabi daha işin başındayız.

7. selmazda

selmazda Katılımcı

Linkteki araç eğer aynı araçsa kazalı bir araç, önden kazası var birkaç boyası var.

Maltepeden bir bayanın ilanıydı, sonra galeriye vermiş demekki. Ben yazışmıştım daha önce..

8. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Ozan'ın verdiği ilanda boya yok görünüyor. Ozan hem Mazda sevenler forumlarınca, hem de Mazda hayranlarınca tanınan bir galeri, sadece Mazda ile uğraşıyor. Bir yanlış bilgilendirme olacağını sanmıyorum. Ben kendilerinden hiç araç alıp, satmadım ama genel olarak izlenimler olumlu. Daha iyi tanıyan diğer arkadaşlar da yorumlayabilir...

Zaten Serkan karar verecek olsa, önce ben incelerim, sonra da serviste inceletiriz.

9. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Arka koltuk sırtlığında neden yatma derecesi ayarlanmıyor, bunu anlayamıyorum. Hemen hemen tüm SUV araçlarda bu fonksiyon var. Bari eğimini doğru ve ergonomik ayarlasalardı!!!

Ama bu sana engel olacak kadar büyük problem değil.

10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Mazda Ozan ikinci elde çok sağlamdır, aracın neyi var neyi yoksa yazar, yalan yanlış işler içinde olmaz.

Diğer bir ikinci elde uzman olan ve işinin hakkını veren [member=112]mazdacıayhan[/member] dır...

İki işletme için, negatif bir şeyler duymadım, okumadım. O0

11. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

12. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

Aynen abi kadiköy-eminönü motorlarının koltuklarını hatırlatıyor bana :) .Neredeyse 90 derece.Dik otur layn der gibi :)).Tabi bence de büyük bir eksiklik değil.

13. selmazda

selmazda Katılımcı

Kimseyi zan altında bırakmak istemem. Ben sadece tahminimi söyledim. Ekspertiz yapılınca anlaşılır zaten.

Malesef ilanlarda herşeyi yazmıyorlar, genel kural bu sanki, şimdi açıp telefonda sorsanız birkaç bir şeyi daha çıkacaktır. Zaten tampon boyalı diye yazıyor ilanda..

Ayrıca daha önce de boyalı olan ve benim de ekspertiz yaptırdığım bir aracın yine boyasız diye yazıldığına şahit olmuştum, benden bu kadar nokta!

14. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Ne yazık ki neler oluyor bu sektörde, Fatih Bey. Alıcıların güvensizliği o kadar normal ki... Ben gördüklerimi, bildiklerimi anlatsam ikinci el otomobil almaktan soğur insanlar.

Hiçbir aracı ekspertiz yaptırmadan almamak lazım...

15. Serkandorman

Serkandorman Sessiz

İstanbul içinde olan araçlar için ekspertiz kolay.Ekibimiz sağlam ve bilgili sağolsunlar.Tabi şehirdşına bir umutla gidip kötü süpriz ile karşılaşmak hiç hoş olmaz.Telefonda söylüyorlarsa onada şükür tabi.Ben bir ilan yazısı koyuyorum detay detay detay heralde okurken sıkılıp sayfayı kapatan çok oluyordur :).

16. msone26

msone26 Katılımcı

Sehir disindada mazdagaraj uyelerimiz var serkan bey bahse konu arac icin elimizden geleni yapariz. Sanirim galerici tanidk hala dusunuyorsan bana ulasin

17. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu yardımlaşmayı seviyorum... O0 Sağ olasın Mustafa... :)

18. msone26

msone26 Katılımcı

Abi taptalkdan yaziyorum tam çözemedim bunu. Alacak arkadasa benim tel numarami iletiver. Galari tanidikmis gerekeni yani elimizden geleni yapariz

19. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İşlem tamamdır, iletişim bilgilerin [member=130]Serkandorman[/member] a iletilmiştir... Hayırlısı inşallah... :)

20. msone26

msone26 Katılımcı

Eyvallah abi

Sayfayı Paylaş