Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alınık Mazda 3 İmpressive

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında enes.hamza tarafından paylaşıldı.

1. enes.hamza

enes.hamza Sessiz

Araç Markası:
    mazda 3 impressive
    Araç Renk ve Tip:
    beyaz - sedan
    Arkadaslar öncelikle herkese selamlar, ben konya da öğretmenim ve bu aralar ilk arabamı almak üzere araştırmamı yapıyorum. geçenlerde bir arkadaşımla öyle bayileri gezerken beni mazda bayine götürdü ve o günden beri mazdadan başka arabaya bakamıyorum..:)) aslında kafamda honda civic vardı fakat mazdayı görünce çoook arada kaldım ve 45-46 butçem var ne yapacağımı şaşırdım o fiyatlara civic amca 2008-2010 modellerine bakabiliyorum ve temiz araba bulmak gerçekten zor..birde mazda 3 var tabi impressive sedana bakıyorum. Eşimde kullanacağı için illaki otomatik olacak..:) şimdii bana yardımcı olun lütfen ilk araba için mazdaaayı tavsiye edermisiniz çevremde herkes birşeyler söylüyor yok parçaları pahalı yok bakımı zor olur yok satamazsın vs. kafamı karıştırdılar. benimde çok hoşuma gidiyor açıkcası araç. hatta bu akşam birini aradım bugun ilana vermişş...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vas...z-agrim-sedef-beyazi-mazda-3-309131256/detay/
    Fiyatı bıraz yuksek geldi bana ama km iyi gibi ama tup atikermişş sorun olurmu sizce uyumlumudur.

birde şunlar var ama ist. olunca gözüm korkuyor biraz....

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...11-51-000-km-mazda-3-imp-otm-307445008/detay/
    https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-plusfull-askeri-personelden-306328896/detay/
    işte böyle sanırım çok soru sordum ama gerçekten kafam karışık ve yardıma ihtiyacım var abiler arkadaşlarr...:)

domestos bunu beğendi.
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İkinci ilan en mantıklısı gibi duruyor hocam.

3. grafff

grafff Aktif

Araç Markası:
    2006 - Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Bakır Kırmızı
    Hoşgeldiniz, doğru yöndesiniz mazda candır.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İkinci ilan güzel görünüyor. Benim bile alasim geldi. Lpg li olmaması güzel. İsterseniz ilerde kendiniz taktirirsiniz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Haziran 2016
  4. akif can

akif can Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3 (2010) Touring
    Araç Renk ve Tip:
    Siyah Sedan
    Bende sizin gibi ilk başta kararsızdım,ama iyiki almışım çok memnunum.Umarım sizde gönlünüze göre bir araba bulursunuz.

5. PekosBill

PekosBill Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    arkadaşım 2. el araba almak biraz sabır istiyor, bende 2 aylık bir süre sonunda bunu anladım. benimde durumum ve kafamdakiler ilk yola çıkışım hatta aynı senin gibi oldu. honda diye çıktım mazdaya karar verdim. bence en iyisini yapmışın onun bunun dediğini boşver sabret takipte kal muhakkak çıkar. sana tavsiyem orda yazanlara pek aldanma araç kadar kimden aldıgınada dikkat et, ortalık üçkagıtçı dolu. 2 aydır mazda 3 fiyatlarıyla haşır neşirim. sabit bir fiyat yok nerdeyse millet birbirinin ilanına bakarak kafasına göre bi fiyat yazıyor. 49 lardan 44 lere düşeni çok gördüm.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vas...z-agrim-sedef-beyazi-mazda-3-309131256/detay/
    bu aracın bana göre ederi 46
    https://www.sahibinden.com/ilan/vas...11-51-000-km-mazda-3-imp-otm-307445008/detay/
    bu aracın pazarlıgını yaptık yarın teslim almaya gidiyorum kısmetse

45 ten tek kuruş fazla vermem ben olsam. acele etme bence takipte kal muhakkak çıkar. bu aralar hareketli hatta mazda3 ler. kısa zamanda bulman aradıgını bulman dilegiyle

Son düzenleme: 12 Haziran 2016
  6. enes.hamza

enes.hamza Sessiz

Araç Markası:
    mazda 3 impressive
    Araç Renk ve Tip:
    beyaz - sedan
    Anlıyorum işte karar vermek zor birde şu subap olayı canımı sıkıyor. Fiyatlar orantısız anladığım kadarıyla. Kardeş hayirlisi olsun ben ist. Olunca tanıdık kimse de yok açıkçası cesaret edemedim. Eğer sorun değilse kaça anlaştınız acaba piyasayı net anlamak adına soruyorum. Hb düşünmüyorum memleket İzmir izin yol yapıcam o yüzden Sedan tercihim...

7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Piyasayı anlamaya çalışmayın hocam böyle bir şey kısa vadede mümkün değil. Mazda piyasası 3-5 bin lira oynamıyor yerine göre 8-10 bin lira oynuyor maalesef...

Sübap olayı neden canınızı sıkıyor?

Bu gün bi mazda aldınız diyelim yarın sübap sorunu oluştu (ki forumda örnekleri var) diyelim, maliyeti çok çok 2500 lira civarında... Yani; yeni bir lpg sistemi montajı yapılmış gibi. :)

Bunu göze alamıyorsanız, lpg siz alıp kullanmak gerekir ki; Mazda muadillerine göre biraz fazla yakar bilginiz olsun derim. Siz kendinizi temiz olduğunu var sayarak 45-50 bin arasında ayarlayın bence, temiz bir impressive bu fiyatlar aralığında. :)

enes.hamza bunu beğendi.
  8. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  9. enes.hamza

enes.hamza Sessiz

Araç Markası:
    mazda 3 impressive
    Araç Renk ve Tip:
    beyaz - sedan
    Yorumlarınız için Teşekkürler sanırım bu subap sorunu pek çok arabada var zaten. Bu ilanı görmüştüm siyah pek düşünmüyorum ama yine de teşekkür ederim.

domestos bunu beğendi.
  10. mcvc

mcvc Katılımcı

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 - impress
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - HB
    İlk araç için gayet uygun, hanımlar için de iyi tercih olur, sürüş olarak rahattır. 90 yıl ozel seri olanları tavsiye ederim, aradaki farka değer. Umarım uygun bir araç bulursunuz.

enes.hamza bunu beğendi.
  11. MutluTEKİR

MutluTEKİR Aktif

Araç Markası:
    2010 Mazda3 98500km
    Araç Renk ve Tip:
    Granit Gri - Sedan
    Subap yakma konusunda yeni Euro 5 ve 6 motorların hepsi yakar, lpg uyumlu denildiğine bakmayın corollanın civicin.
    Eğer ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa Touring de düşünebilirsiniz, tamamen donanım farklarını kullanıp kullanmayacağınıza bağlı. Temiz bir araç için de 1-2 bin tl nin hesabı yapılmamalı diye düşünüyorum. 1-2 bin tl için almayıp daha ucuza alınan araç lastik, akü, ağır bakım gibi masraflar açabilir çok daha fazla parayı vermiş olursunuz.

1. nesil makyajlıların fiyatı 40 bin tl nin üstüne çıktığı için 2. nesil manueller 40-42 civarında. 2. nesil otomatik touringler düzgün lpgsizleri 42-43, lpgli sıkıntısız olanlar 45-46 civarı. İmpressiveler ise 47-52 arasında gördüğüm kadarıyla. Benzinli lpg takılmamış alıp siz taktırabilirsiniz ama 2-3 günümü taktırmakla ruhsata işletmekle uğraşamam derseniz lpg si yeni takılmış ruhsata işlenmiş mazdaları öneririm. Lpgsiz otomatik ile lpgli otomatik arasında 2 bin tl çok gözükebilir ama o uğraşlara gidiyor işte. Km. takıntınız yoksa 100bin km. üstü ağır bakımı serviste yapılmış bir araç da alabilirsiniz. Japon araçları ömürleri ile ünlü sonuçta, 100bin km. hiçbir şey.

Parçası pahalı değil, bakımı zor değil, ucuz Japonlardan. Temiz araç ve makul fiyat olduktan sonra satamama gibi bir durum olmaz.

12. msinang

msinang Sessiz

Benim aracı verelim hocam..

2010 HB ımpressive beyaz otomatik 107binde
    Fiyatta anlaşılır..

Mazda, aşkın kaportaya bürünmüş halidir..

immmir bunu beğendi.
  13. teklifsiz

teklifsiz Sessiz

Fiyat nedir @msinang

VIA_T8D-3G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş