Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alınık 99 Mazda 323F Astina 1.8

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında sezerg09 tarafından paylaşıldı.

1. sezerg09

sezerg09 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda
    Araç Renk ve Tip:
    Yeşil HB
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım, araba serüvenim şu şekilde, 94 Skoda Favorit 1.3, 99 Broadway 1.4 RNi, 98 Opel Astra 1.6 GLS, 94 Mazda 323 Sedan, 2013 Skoda Rapid 1.6 TDi, 2013 Opel Astra 1.4T Cosmo. Kendi nişanım olması sebebiyle en son sahip olduğum Astrayı satmak zorunda kaldım, şimdi de elimde biraz param var ve tekrar araç almam gerek. Yaklaşık 1 haftadır 99 Mazda 323F 1.8 aracı ciddi şekilde düşünüyorum. Önce sizlerin arasında aramak istedim. Ben bitane bana yakın 99 buldum, değişensiz, komple boyalı, 175000 km'de, LPG'li, yeşil renkte, fiyatı 19.750.

Ekli Dosyalar:

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İlanda bu aracı görmüştüm, hatta forumda da konusu olmuştu diye hatırlıyorum. :) Aracın kronik sorunları yoksa, kozmetik olarak seni üzmeyecekse fiyat bana göre iyi. :) Hakkında hayırlısı.

sezerg09 bunu beğendi.
  3. sezerg09

sezerg09 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda
    Araç Renk ve Tip:
    Yeşil HB
    Konusu olup olmadığını bilmiyorum, aracı daha bakamadım bana 1,5 saat uzaklıkta ama bakmayı düşünüyorum.

Veli Bey, bu araçlarda bakmam gereken en önemli unsurlar nelerdir acaba? Siz bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Eylül 2016
  4. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    İşe yarayan tek 1.8 astina bu gibi fakat kaza, değişen vb. birşey yazılmamış ilana iyi inceleyip öğrenmek lazım. Yoksa bir sıkıntısı 18500 e alıp kullanılabilir.

domestos ve sezerg09 bunu beğendi.
  5. sezerg09

sezerg09 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda
    Araç Renk ve Tip:
    Yeşil HB
    Kazası yok, değişeni yok, km orijinal, renk nedeniyle komple boyalı yazılmış.

6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Motoru soğuk çalıştırdığında; tekleme yoksa, rölanti dengesizliği yoksa, test sürüşü yaptığında lpg kaynaklı tekleme vs. yoksa, yürüyen aksamından acayip sesler gelmiyorsa, klima normal çalışıyorsa, seni üzecek potansiyeli yoktur denilebilir.

İyi baktırman gerekir.

7. sezerg09

sezerg09 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda
    Araç Renk ve Tip:
    Yeşil HB
    Anladım Veli Bey, sahibiyle görüşücem birazdan, telefonda olumlu bi görüşme olursa gidip yerinde bakacağım.

Araç sahibiyle görüştüm kendisi burada değil, polis memuru bingölde araç da kayınçosundaymış, oraya gidip bakıcam, direklerde podyalarda işlem yok dedi, trigeri 150000de değiştirmiş, komple boyalı olduğunu söyledi tekrar, tekleme sorunum bi kez oldu dedi, şu an normal dedi, klima açıkken başka biri daha rolantide video istemiş göndermiş, öyle bi sıkıntı yaşamadığını belirtti.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Eylül 2016
    domestos bunu beğendi.
  8. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Yakından incelediğinde zaten aracın bakımlı olup olmadığı anlaşılacaktır. Bunu en güzel değerlendirecek olan yine sensin. O fiyatlara alınabilecek en donanımlı ve güvenlikli araçlardan diyebilirim.

9. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Aracı görmek lazım. Eğer diri bir araç ise performansıyla donanımıyla oldukça iyidir kendileri :)

domestos bunu beğendi.
  10. sezerg09

sezerg09 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda
    Araç Renk ve Tip:
    Yeşil HB
    Oğuzhan Bey şu an yoldayım 2 saat sonra da aracın yanındayım inşallah. İzlenimleri an be an aktarıcam.

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Biraz önce bir daha inceledim ilan linkini... Hayırlı olsun diyebiliriz, nasipse. :)

sezerg09 ve ezmocesteri bunu beğendi.
  12. sezerg09

sezerg09 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda
    Araç Renk ve Tip:
    Yeşil HB
    İnşallah bakalım. Ön camında çatlak var demişti, ne kadardır sizce ön cam maliyeti?

13. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    200-300 lirayı geçmez. Pazarlık yaparken cam fiyatını da konuşursunuz artık. :)

sezerg09 bunu beğendi.
  14. sezerg09

sezerg09 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda
    Araç Renk ve Tip:
    Yeşil HB
    Zaten 18500 den fazla veremeyeceğimi söyledim, ona göre gelip bakıcam vermem derseniz gelmicem dedim şu an pazarlıklı hali 18500 bakalım daha inecek mi?

domestos bunu beğendi.
  15. süleyman46

süleyman46 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 6
    Zannedersem bu araba GT değil GLX. Farkı nedir bilmiyorum, bilgilenirsek güzel olur :)

16. romulus

romulus Katılımcı

Araç Markası:
    Nissan Almera
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan
    GT en full olanı.4 airbag,alaşım jant vs..

süleyman46 bunu beğendi.
  17. sezerg09

sezerg09 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda
    Araç Renk ve Tip:
    Yeşil HB
    Arkadaşlar aracı baktım, içime sinmediği için almadım, test ettim, 1.8 motora göre hantal geldi araç bana, fren diskleri yalpalıyo, ön cam çatlak baya bi çatlak, boyası da çok kötü durumda.

18. Oğuzhan

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Demekki fotoda göründüğü gibi olmuyor illaki görmek lazım ;) Nasip..

domestos bunu beğendi.
  19. Oğuzhan

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    5 adet alüminyum alaşım 15" jant, Ön hava yastıklarına ek olarak kafayı da koruyan yan hava yastıkları. Direksiyondan radyo teyp kontrol. TCS çekiş kontrol sistemi. Yol bilgisayarı.

süleyman46, domestos ve ezmocesteri bunu beğendi.
  20. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlısı olsun, boyası iyi görünüyordu oysa, sahibi başında olmayınca bakımsız kalmış demek.

Sayfayı Paylaş