Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alınık 98 Model ve Üstü Mazda 626

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında jesus41 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. jesus41

jesus41 Sessiz

selamunaleyküm arkadaşlar 98 model ve üstü 626 sedan hatcback farketmez saunrof kesinlikle olmalı temiz eli ayağı düzgün bi araç arıyorum sıkıntısı derdi olmasın büyük kazası olmasın boya takıntım yok boya olabilir. Acilen bir araç almam gerekiyor. 626 bütçeme göre temiz bi araç bulamazsam eğer lantis veya 323 de bakabilirim.

2. fung_hu

fung_hu Katılımcı

ins aradiginizi bulursunuz. butce olarak ne dusunuyosunuz. sizdede 626 vardi sanirim. sattinizmi aracinizi

U8816 cihazımdan gönderildi

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
  4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Allah hayırlı kısmetler nasip etsin. Fiyat aralığını söylerseniz bizde takipte oluruz.

5. DarK PaSSenGeR

DarK PaSSenGeR Aktif

Araç Markası:
    94-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri-Sedan
    [member=107]jesus41[/member]

veli abinin dediğini aracı aradım konuştum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-full-plusfull.sinifinin-en-dolusu-189932691/detay

diğer yeni kasa ise konuştuğum adamın kardeşininmiş
    3. sahibiymiş arabanın, önceki sahibi herter servisinin müdürünün hanımınınmış
    bayanda ufak bir kaza olmuş ön kaput değişmiş
    ilk sahibi de askeri personel imiş o yüzden km si az dedi
    bu adamlar da sol arka çamurluk ve tavanı boyatmış
    sunroof un olduğu yer ama dedi neredeyse tamamı boyalı dedi
    arabada ses sistemi varmış, amfi falan varmı
    13500 son fiyat diyorİletiyi düzenle

bu başlık altında yazmıştım

http://www.mazdagaraj.com/bu-arac-hakkindaki-dusunceleriniz-ortak-konu-t126.0.html;msg21394#msg21394

6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı nasipler inşallah.

7. jesus41

jesus41 Sessiz

2 gündür giremedim yazamadım k.bakmayın evet 626 94 kız gibi aracımı malesef sattım karşı komşumun tacizlerine dayanamadım artık hergün arabayı satmam için kapıma geliyordu bu kadar hevesli olduğu için kıramadım çok uygun fiyata verdim. Arayışa devam ediyorum ankaradaki araçla defalarca konuştum artık arayıp sohbet ediyoruz :)
    Araç sahipleri çok dürüst insanlar ne diyolarsa doğrudur inanıyorum. Adam kendisi açıkca söyledi km 100bin km kadar düşürülmüş bu arkadaşlarda yeni öğrenmiş fiyat olarak en son 13.300 e bırakıyor. Km sıkıntım yok aslında ama mide bulandırıyor. Keşke km 250bin olsaydı ama km düşürme olmasaydı.

8. jesus41

jesus41 Sessiz

Bu arada benimde bütçe 13-15 arası işin açığı ben aracımı 10.500 e sattım üstüne 2,3 koyar 98 alırım diyodum ama fiyatlar nasıl fırlamış bayadır piyasasına bakmıyordum :)

9. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ocak ayında ÖTV artışı olursa, bir miktar daha yükselir...

Guzu alacaklar kurbandan önce, pardon ocaktan önce sahiplensin... :p

10. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
  11. jesus41

jesus41 Sessiz

12. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe

Öncelikle hayırlı olsun.

Üst kasa 626 alacaksanız full olan yani dijital klimalı, 2 airbagli, olursa sunrof lu modelini alın, standart modelini alacaksanız onun yerine yine eski kasa 96-97 model orta kasa almanızı tavsiye ederim.

13. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Ya şimdi kimsenin arabasını kötülemek istemem ama ben o arabaya şu anda en fazla 11bin veririm. Hadi kıyamadım diyelim 11750. Tavanda direğin birinde macun var. İç döşemesi bebek değil. Ki bu kasaların iç döşemeleri sağlam olur kolay deforme olmaz. Benim baktığım zaman fiyatı 14500 dü 13500 veririm demişti. Bende kırmamak için bikaç arabaya daha bakacam sonra görüşürüz dedim çıktım. Diğer macunlu yerleri söylemeye gerek yok sanırım.
    Cihazla bakmadım gözümle baktım cihazla baksam daha vahim sonuçlar doğar :)

14. Forumdan Ahmet arkadaşımızın 98 hb 626 yeşil renk aracı var, satabilir bu aralar Mazda3 diye söyleniyordu...
    değerlendirilebilir..
    4 lastik yeni triger amortisor tum kayışlar sarz dinamo revizyonu vs yaptı..
    Lpg li sanırım km 180 civarıydı..

15. jesus41

jesus41 Sessiz

16. jesus41

jesus41 Sessiz

Öncelikle ankaradaki araç satıldı malesef kaçırdım araştırayım derken adam 2 günde sattı.
    Hocam şimdi k.bakmayın ama merakımdan soruyorum. Cihazla bakmadığınız halde macun olduğuna nasıl bu kadar eminsiniz hemde direkte yani. Araç resimlerde gözüküyor iyi kötü + arkadaş bana bir kaç resim daha yolladı içinden içi çok temiz gözüküyordu tabi yakından farklıdır belki bilemem. 11 liralara falan 98 model soonruf lu abs li klimalı çift airbagli araba bence hayal yani şahsen ben bu araç deil başka araç olsun bu temizlikte GÖRÜNÜR. İsterse pert kayıtlı olsun 11 e varsa ben hemen alırım :)

17. dülgeroğlu

dülgeroğlu Katılımcı

Araç Markası:
    1998 Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi - Hatchback
    Ben haziranda aldim 98 model, tek airbag var. Sunroof var. Komple boyali ama kazasi neyin yok. 16.000'e almistim. Dediginiz gibi, o fiyatlara bulabileceginizi sanmam

18. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Araca hem bn baktım hemde 3 gün önce bi arkads bakmış. Kendisi galerici. O da gözle bakmış. Kendisine almk için değil buradan baska bi arkadas için bakmıştı. Biniciye 12 e anca alınır dedi. Martta o araba baktıktan sonra başka araca bakmıştım ilk sahbinden orjinal 2 parça boyalı full 136 lıktan digital klimalı. O aracı almıştım 8 lastik sıfır kış ve yaz hepsi michellin di. araç bana 13500 e gelmişti. Denk gelmez diye bişey yok. Gözle macunu anlamak botayı anlamaktan daha kolay. Belki herkes anlamaz ama biraz meraklı biriyim ve öğrencilik yıllarımda alım satım yaparak okudum. 60 küsür araç alıp sattım o yüzden azcık anlayabiliyorum. Bence o aracı kacırdığınıza sevinin.

19. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Ben bulup bulamama gibi birşey sölemiyorum. 13-14 iyisi bulunmaz zor şans işi. Ama 16 a düzgün alınsa daha iyi. Tamamen kendi fikrim ben 12 e o aracı almaktansa yumurta kasanın bebeğini 13 e alırım

20. DarK PaSSenGeR

DarK PaSSenGeR Aktif

Araç Markası:
    94-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri-Sedan
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş