Alın Size Araba. 2006 Mazda 6 gg

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Kıytırıktan sürtmeler, eğilmeler vs ben hiç kafama takmam binmek için alacağım arabada, sen de doğrusunu yapmışsın alırken. Maşallah araban cillop gibi, içi dışı tertemiz, inşallah kıymet bilen birine nasip olur.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Mazda 6 sancımı depreştirdin bileydim böyle olacağını istemezdim fotoları... :p

Allah kaza bela vermesin. Allah nazarlardan korusun. Araba düzgün olduktan sonra hafif hasarların önemi yok bence.

apojitsu

Katılımcı
Mazda 6 sancımı depreştirdin bileydim böyle olacağını istemezdim fotoları... :p

Allah kaza bela vermesin. Allah nazarlardan korusun. Araba düzgün olduktan sonra hafif hasarların önemi yok bence.
yaa demeyin böyle. siz böyle dedikçe elim gitmiyo satmaya >:D

amin abim. cümlemize Allah kaza bela vermesin inşallah...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Satma zaten bu güzellik ancak yine bir başka mazda güzelliğine değişilebilir... Totosundan eksik olmayan Volvo'ya değil...

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Hakkında hayırlısı olsun abi, Volvo'nun hangi modelini düşünüyorsun peki?

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Amin, inşallah hayırlısı olur. Volvo xc70 düşünüyorum. Bir de aklımda 1998 sonrası e39 bmw 5.28 var ama xc70 ilk sırada...
İkiside güzel tadına doyulmaz araçlar.

Kardeşimde 98 5.28 vardı, modeline göre çok donanımliydi, otomatik olmasına ragmen 0-100 e 8 sn çıkıyordu. Yalnız temizini bulamazsan araçla kardeş olursun abi Kardeşim sattiktan sonra sahibi motoru eline almış 7000 liraya motor yaptırmıştı...

apojitsu

Katılımcı
İkiside güzel tadına doyulmaz araçlar.

Kardeşimde 98 5.28 vardı, modeline göre çok donanımliydi, otomatik olmasına ragmen 0-100 e 8 sn çıkıyordu. Yalnız temizini bulamazsan araçla kardeş olursun abi Kardeşim sattiktan sonra sahibi motoru eline almış 7000 liraya motor yaptırmıştı...

Allah'a şükür bu zamana kadar faka basmadım bu konuda. Bmw yi az çok biliyorum ama benden daha iyi bilen arkadaşlarım var. Onların onayını almadan girmem zaten bmw işine O0

Tek kafaya taktığım nokta arkadan itişli olması. Karda buzda rolantide bile arkası önüne gelebiliyo...

Üst Alt