• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Adem Ustanın Göz Bebeği Mazda 626 GT-X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Oto, yaşına göre mükemmel. Fakat fiyat düşündürücü. O parayı yapar mı? Elbette yapar. Ne var ki, 1991 model Mazda 626 ya bu parayı verebilecek babayiğiti gerçekten merak ediyorum. :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben de merak ettim bu parçayı.
Yakıt tasarrufu konusunda konuşmuştuk. Oradaki adı farklıydı gerçi ama işlevi aynı. Yanma odasına ekstra hava gönderiyor. Kullananlar motor freninden feragat etmek zorunda kaldıkları için şikayetçiydi genel olarak. Bu üründe de böyle birşey olabilir. Ayrıca freni daha çok kullanmak zorunda kaldıklarından vs bahsediyorlar. Doğal olarak yakıttan tasarruf ettirse bile o tasarruftan fazlasını balata ve disklere maliyet olarak yüklüyor.

vonallen

Katılımcı
Araştırma yaptım var gibi fakat bu araçta o tuşu göremedim. Çakmaklığın üstünde o boş duran köşede A/C tuşu göremedim. Fan ayar kolunun yanında olması gerek, herhalde foto çekiminden tam çıkmadı.
Adem Usta Mazda 626 GT-X (11).jpeg

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
cümleten kolay gelsin arkadaşlar öncelikle beni kırmayıp aracın video yüklemesi ve araç hakkında ki tüm bilgilerin burada yayınlanması için emegi geçen zaman ayıran Oguzhan kardeşime çok tşk ederim benim vaktim olmadı gı için rica da bulundum sagolsun oda kırmayıp gerekeni yapmış tekrar tşk ederim ...

ben bu araca yaklaşık 2 yıldır biniyorum bir defa alanya ya gittim bir defada ankaraya gittim onun dışında günlük şehir içinde kullandıgım bir araç

daha önce ki araçlarım da bu şekilde farklı araçlarda alıp emek verip sonra ne hikmetse ayrılık fakti geliyor ve kaseti bir sonraki araç için başa alıyorum bu heralde 30 yılın verdigi meslek hastalıgı mı dersiniz yada hobi mi dersiniz

araç hakkında tüm yapılan işler baş sayfada yazıyor araçta klima varmı denilmiş hayır klima yok

araç hakkında ne sormak isterseniz iletişim numaram orda yazıyor musait zaman larda aklınıza gelen tüm ayrıntıları sorabilirsiniz

tüm ilgilenen arkadaşlara ve iyi yorumları için herkeze tşk ederim ...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Adem ustam bu araca çok uğraşmış. Canlı gözle daha da bir güzel gözüküyor. Hele içine oturduğunuzda o orjinal döşemeler, koltuklar benim diye bağırıyor. Yola koyulunca asıl fark ortaya çıkıyor. En ufak bir trim sesi vs hiçbir şey yok. Kasislerden mazda 3 ümün tangır tungur geçtiği yerde yaylana yaylana yumuşacık geçiyor. Hızlanması hele, kafanı kafalıktan kaldıramıyorsun. 2.2 motor beygirinin hakkını veriyor. Ben hasta oldum bu araca vallahi.

razumuhin

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Ah ah bi araba da neden klima olmaz :( ayrica yeni farkettim konu biraz eskiymis araç halen satilikmi? Fiyat bilgisini bir tek benmi goremedim acaba?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Adem usta arabayı günlük olarak kullanıyor. Araba çok diri. Ve kendisi gibi özenle bakıp daha iyi hale getirecek, arabayla uğraşacak birisine satmak istiyor.

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
fiyat ilgili alıcak kardeşim aracın başına gelir çayını kahvesini içerken son derece yerinde mantklı soru cevab eşliginde ve kesinlikle aracı alıp 3 ayda içine etmiyecek biri o özveriye alırsam elimden geleni yaparım

çünkü bu araç özel kullanmadan anlaşılcak bir araç degil canım sıkıldı 16 jant 205 55 16 lastik taktım çok severek çok keyifle biniyorum

anlatılcak okadar çok şey var ki bitmez ben satma taraftarı degilim satılsada olur satılmasada bunun keyfini almak için ve bunun saglamlıgını almak için üstte çok para vermem lazım gerek de yok işimi fazlası ile görüyor

dedigim gibi talibide çıkarsa biraz da o kardeşimiz tadına varsın anlaşır bir ortak yolunu buluruz ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt