Adem Usta - Mazda Ekinci Özel Servisi - İstanbul

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
Konum
İstanbul
#1
Mazda Ekinci Servisi Hakkında
Mazda, Japon ve Uzakdoğu Otomobilleri Özel Servisiyiz, 20 Yıllık bilgi birikimimizi yeni yerimizde sizler ile paylaşıyoruz. Birçok Müşterimiz ile dostuz, Servisimiz bir Klüp gibidir, Araçlarınızı en az sizler kadar sevebilen ve değer veren bizlere güvenle bırakabilirsiniz. İlk önce dostluk, samimiyet ön plandadır ve amacımız bunu uzun yıllar sürdürmektir.

Mazda Ekinci Özel Servisinde konusunda uzman mekanikerler tarafından aracınıza, orijinal yedek parça veya alternatif parçalar kullanımı ile aracınız dört dörtlük test edilerek sizlere teslim edilmektedir.Aracınızı gönül rahatlıgı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Araçlarınızla ilgili teknik bilgi sahibi personellerle kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş olan Mazda Ekinci Özel Servisi her geçen gün kendini geliştirmektedir.Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak modern ekipman ve cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mekanik Bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlıgı ile güvenilir ellere,deneyimli uzman personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile Mazda Ekinci Özel Servisine teslim edebilirsiniz.

Mazda Ekinci Özel Servisi; Mazda, Toyota, Mitsubishi, Nissan, Hyundai, Kia, Proton marka araçlar için servis ve bakım hizmetleri vermektedir.

Profesyonel personelimiz araçlardaki arızayı bilgisayar destekli olarak derhal tespit edip, onarıma başlar. 0 orjinal yedek parça garantisi altında en kısa zaman diliminde arızanızı giderip aracınızı ev, ofis vs. adresinize teslim edilecek hale getirir.

Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz her alanda teknolojik gelişmelerde öncü olmak müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.

Vizyonumuz
Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.


EKİNCİ OTOMOTİV İLETİŞİM

Adresimiz: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Mehmet Akif Cad, Yüksel Sokak, No:3 Merter/Güngören İstanbul

Telefon: 0212 568 69 45

Faks: 0212 562 45 54

Mahmut Usta: 0532 471 68 77 (Halkla İlişkiler – Kabul)

Adem Usta: 0535 315 57 19 (Motor - Mekanik)

Ali Usta: 0536 440 94 48 (Kaporta – Boya)

Kadir Usta: 0536 875 23 62 (Elektrik - Elektronik)

Web: www.mazdaekinci.com

E-Posta: ademusta27@hotmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------
Gps Navigasyon İçin Uydu Koordinatlarımız:
41°00'47.0"N 28°52'51.2"E

41.013063, 28.880888
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst Alt