Accord’a Teknolojik Makyaj

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Honda, Silikon Vadisi’nde gerçekleşen bir etkinlikte yenilenen Accord modelini tanıttı.

Makyajlanan model, ön plana çıkarılmış krom ızgara ve Acura modellerindekilere benzeyen yeni ön farlar ile yenilikçi bir ön yüze kavuşmuş. Sport ve üzerindeki donanım seviyelerinde sunulacak LED sis farlarına ev sahipliği yapan yeniden tasarlanmış ön tampon da bu modern görünümü pekiştiriyor. Arkada ise daha keskin hatlara sahip yeni LED stop grubu ve agresif çizgileri koruyan elden geçirilmiş arka tampon gibi yenilikler bulunuyor.

Makyajlı Accord’un iç mekanında Japon üreticinin 2 ekran geleneği devam ediyor. Apple CarPlay ve Android Auto özelliğine sahip 7 inç dokunmatik ekranlı bilgi/eğlence sistemi Honda’da ilk kez karşımıza çıkıyor. Çarpışma önleyici otomatik frenleme sistemi, ön çarpışma uyarısı (FCW), şerit takip asistanı (LKAS), yoldan çıkmayı önleme sistemi (RDM), şeritten ayrılma uyarısı (LDW) ve adaptif hız sabitleyici (ACC) gibi yeni güvenlik donanımları da makyaj ile eklenenler arasında.

Amerika pazarındaki 2.4 litrelik 4 silindirli benzinli motor ile CVT ya da 6 ileri manuel şanzıman ve 3.5 litrelik V6 motor ile 6 ileri otomatik ya da 6 ileri manuel şanzıman kombinasyonları varlığını sürdürüyor. Bu motor seçeneklerine gelecek yıl bir hibrit seçeneği de eklenecek. 2016 Honda Accord, Ağustos ayında Amerika’da satışa sunulacak.

FOMBdm.jpg

ZaVjMT.jpg

tiFjnd.jpg

OpPR6J.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaki amblemi söktüğünde çoğunluğun BMW'ye benzeteceği bir tasarım ortaya koymuşlar... :)

HÜSNÜ GÜRSU

Katılımcı
Araç Markası
2010 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı
Sade ve sağlam arabalardır, Hondalar. 2.4 litre,3.5 litre direk amerika için yapılmışlar.Bizim ülkeye uğrayacakların sanmam.Okur öğreniriz artık.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu kadar iğrenç bir tasarım olur mu ya, ayıp valla Honda ya, yıl 2015, yapılan tasarım 5 yıl öncekinden daha kötü, işin açığı yeni Accord u merakla bekliyordum tıpkı Lancer gibi, ama hayal kırıklığı.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Abimde 2009 (güncel kasa) var , bu kasadan daha şık duruyor , sadece içi daha iyi gibi ....

Tapatalk

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Tabi ki öyle, içini hiç sevemedim ısınamadım mesela arkadaşta vardı kullandım. Ama ikinci ek D Segmentte 6, Accord, Mondeo seçenekleri hep ilk tercihlerimdedir.

Abimin bundan önceki aracı 2008 mondeoydu çok konforlu ve yol tutuşu gayet başarılı bir araçtı ,yayla gibi geniş ama bana göre çok büyük ,gereksiz uzundu .Keyif için mazda 6 bencede ilk seçenek sonra bmw serileri

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Abimin bundan önceki aracı 2008 mondeoydu çok konforlu ve yol tutuşu gayet başarılı bir araçtı ,yayla gibi geniş ama bana göre çok büyük ,gereksiz uzundu .Keyif için mazda 6 bencede ilk seçenek sonra bmw serileri

Tapatalk
BMW Şahincilerin (aşağılamak değil yanlış anlaşılmasın, sokaklarda gereksiz eksoz sesiyle yan gitmeye çalışanlardan bahsediyorum) ikinci adresi olduğu için hep itici geliyor bana, yenileri cezbedici ama çok para işte.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
BMW Şahincilerin (aşağılamak değil yanlış anlaşılmasın, sokaklarda gereksiz eksoz sesiyle yan gitmeye çalışanlardan bahsediyorum) ikinci adresi olduğu için hep itici geliyor bana, yenileri cezbedici ama çok para işte.

Bahsettiklerim yeniler zaten 2010 üstü o kağıtları bulunca zaten sıfır mazda6 alırım oda 140 tl ,o paraya bmw alternatif, başka marka bakmam ya mazda ya bmw

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bahsettiklerim yeniler zaten 2010 üstü o kağıtları bulunca zaten sıfır mazda6 alırım oda 140 tl ,o paraya bmw alternatif, başka marka bakmam ya mazda ya bmw

Tapatalk
Şu an 140 bin havadan paran olsa seçeneklerin o kadar çoğalır ki sen de kendine şaşırırsın hangisini alsam diye :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Mümkün değil zamanı geldiğinde günün şartları ve markaların sana sundukları o dönem itibariyle kafanı çok tırmalar, sen 140 bin kredi çeksene bir şey deneyeceğim :d

Son cümleye koptum yanlız bugün olsa 2 seçenek seneye olsa belki değişir , neyse konuyu çok dağıttık valla oğuzhan editleyecek bizi

Tapatalk

Üst Alt