Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Accord’a Teknolojik Makyaj

Konu, 'Honda' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Honda, Silikon Vadisi’nde gerçekleşen bir etkinlikte yenilenen Accord modelini tanıttı.

Makyajlanan model, ön plana çıkarılmış krom ızgara ve Acura modellerindekilere benzeyen yeni ön farlar ile yenilikçi bir ön yüze kavuşmuş. Sport ve üzerindeki donanım seviyelerinde sunulacak LED sis farlarına ev sahipliği yapan yeniden tasarlanmış ön tampon da bu modern görünümü pekiştiriyor. Arkada ise daha keskin hatlara sahip yeni LED stop grubu ve agresif çizgileri koruyan elden geçirilmiş arka tampon gibi yenilikler bulunuyor.

Makyajlı Accord’un iç mekanında Japon üreticinin 2 ekran geleneği devam ediyor. Apple CarPlay ve Android Auto özelliğine sahip 7 inç dokunmatik ekranlı bilgi/eğlence sistemi Honda’da ilk kez karşımıza çıkıyor. Çarpışma önleyici otomatik frenleme sistemi, ön çarpışma uyarısı (FCW), şerit takip asistanı (LKAS), yoldan çıkmayı önleme sistemi (RDM), şeritten ayrılma uyarısı (LDW) ve adaptif hız sabitleyici (ACC) gibi yeni güvenlik donanımları da makyaj ile eklenenler arasında.

Amerika pazarındaki 2.4 litrelik 4 silindirli benzinli motor ile CVT ya da 6 ileri manuel şanzıman ve 3.5 litrelik V6 motor ile 6 ileri otomatik ya da 6 ileri manuel şanzıman kombinasyonları varlığını sürdürüyor. Bu motor seçeneklerine gelecek yıl bir hibrit seçeneği de eklenecek. 2016 Honda Accord, Ağustos ayında Amerika’da satışa sunulacak.

domestos bunu beğendi.
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Arkadaki amblemi söktüğünde çoğunluğun BMW'ye benzeteceği bir tasarım ortaya koymuşlar... :)

3. slash

slash Katılımcı

İlk bakışta mercedes sandım, bmw' yi de andırıyor evet.

4. HÜSNÜ GÜRSU

HÜSNÜ GÜRSU Katılımcı

Araç Markası:
    2010 - Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Bakır Kırmızı -
    Sade ve sağlam arabalardır, Hondalar. 2.4 litre,3.5 litre direk amerika için yapılmışlar.Bizim ülkeye uğrayacakların sanmam.Okur öğreniriz artık.

5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bu kadar iğrenç bir tasarım olur mu ya, ayıp valla Honda ya, yıl 2015, yapılan tasarım 5 yıl öncekinden daha kötü, işin açığı yeni Accord u merakla bekliyordum tıpkı Lancer gibi, ama hayal kırıklığı.

6. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Abimde 2009 (güncel kasa) var , bu kasadan daha şık duruyor , sadece içi daha iyi gibi ....

Tapatalk

7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hastayım o kasanın tasarımına

8. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Tasarım olarak on numara araç ama bizim 3 ten bile daha sert bir araç ,bozuk yollarda facia düz yolda yılan

Tapatalk

9. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Evet tasarımı çok çok hoşuma gidiyor, o kasanın dizeli çok kafamı karıştırdı bir dönem ama unuttum şimdi, platonik olarak kaldı :)

10. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Platonik kalsın yinede ben mazdamı daha çok seviyorum accorda göre

Tapatalk

11. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Tabi ki öyle, içini hiç sevemedim ısınamadım mesela arkadaşta vardı kullandım. Ama ikinci ek D Segmentte 6, Accord, Mondeo seçenekleri hep ilk tercihlerimdedir.

12. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Abimin bundan önceki aracı 2008 mondeoydu çok konforlu ve yol tutuşu gayet başarılı bir araçtı ,yayla gibi geniş ama bana göre çok büyük ,gereksiz uzundu .Keyif için mazda 6 bencede ilk seçenek sonra bmw serileri

Tapatalk

13. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    BMW Şahincilerin (aşağılamak değil yanlış anlaşılmasın, sokaklarda gereksiz eksoz sesiyle yan gitmeye çalışanlardan bahsediyorum) ikinci adresi olduğu için hep itici geliyor bana, yenileri cezbedici ama çok para işte.

14. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Bahsettiklerim yeniler zaten 2010 üstü o kağıtları bulunca zaten sıfır mazda6 alırım oda 140 tl ,o paraya bmw alternatif, başka marka bakmam ya mazda ya bmw

Tapatalk

15. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Şu an 140 bin havadan paran olsa seçeneklerin o kadar çoğalır ki sen de kendine şaşırırsın hangisini alsam diye :)

16. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Ben onun hayalini kurdum simüle ettim 2 ye düşürdüm seçeneği bülent ,mazda vs bmw

Tapatalk

17. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Mümkün değil zamanı geldiğinde günün şartları ve markaların sana sundukları o dönem itibariyle kafanı çok tırmalar, sen 140 bin kredi çeksene bir şey deneyeceğim :d

18. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Son cümleye koptum yanlız bugün olsa 2 seçenek seneye olsa belki değişir , neyse konuyu çok dağıttık valla oğuzhan editleyecek bizi

Tapatalk

19. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Ortak nokta Accord sıkıntı çıkmaz :) Neyse yeni Accord berbat olmuş :D

20. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg