Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

99 Model 323 Astina 1.5 Mazdam Sizce Nekadar Eder?

Konu, 'Mazda 323' kısmında secmela tarafından paylaşıldı.

1. secmela

secmela Sessiz

Araç Markası:
    mazda 323hb 1999
    Araç Renk ve Tip:
    siyah
    1999 model 78.000 binde içi dışı çok temiz ama tek eksiği klima yok o yüzden satmayı düşünüyorum acaba nekadar eder almancıdan bir arkadaşım 30.000binde almış zorla bende ondan aldım tüpü vizeyi ben işlettim arabada söylediğine göre ne boya nede değişen var bende sözüne güvenerek aldım hiç kimseyede göstermedim gerçi bulunduğum ilçede usta yok :)

Ekli Dosyalar:

ezmocesteri bunu beğendi.
  2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Maşallah çok güzel duruyor, Astina kullanıcıları bilgi verirler fiyat hakkında

3. secmela

secmela Sessiz

Araç Markası:
    mazda 323hb 1999
    Araç Renk ve Tip:
    siyah
    arac 10 numara ama acaba birşey olursa parça bulabilirmiyim diye korkuyla biniyorum :) bulunduğum ilçede hava filitresi bile yokbu arada aracım 1.5 dir

Son düzenleme: 17 Ekim 2015
  4. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hiç dert etme hepsi bulunuyor, forumda Astina kullanıcılarımız var sana yardımcı olacaklardır, keyfini çıkar, araç satılık mı

5. secmela

secmela Sessiz

Araç Markası:
    mazda 323hb 1999
    Araç Renk ve Tip:
    siyah
    satmak ve satmamak arasında kararsızım ama %51 le satmayı düşünüyorum birde av merakı olunca arazi yollarına giremiyorum bana brodway gibi altı yüksek araç lazım yoksa mazda içi dışı görüntü olarak çok güzel bir araç ...

6. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Araba klimalı olsa 19 ederdi lakin şimdi nolur bilemem ama 17 eder bence.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Araçta abs, airbag, klima ve 1.8 motor yok bu yüzden boş modeli. Ama avantajı kilometre az ve temiz olması. Bu temizlikle bence ederi en fazla 17 fakat bu yüksek piyasada kaça gider ondanda tam emin değilim. Araç senin piyasayı değerlendir fiyatı belirle. Şuda varki satarsan pişman olacaksın...

ezmocesteri bunu beğendi.
  8. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Aracın huyunu suyunu biliyorken satmayın, gerekirse klima taktırın o şekilde kullanın. Klimasız araçların satılması çok zor oluyor.

hakan_emre bunu beğendi.
  9. hus3yn

hus3yn Katılımcı

Maşallahı var aracının şu anki piyasa koşulundadediğin temizlikte ise 16 18 aralığında alıcı bulabilirsin klima ve abs olsa 18 den aşağı kesinlikle satma derdim. Ayrıca korkuyla binilecek en Son arabaya sahipsin gönlün rahat olsun bahtsız bedevi şansın yoksa yolda izle kalman düşük bi olasılık. Ben aracımı alçaltmadan önce dağ bayır tepe yayla gezerdim Allaha Şükür hiç sıkıntı yaşamadım...

10. secmela

secmela Sessiz

Araç Markası:
    mazda 323hb 1999
    Araç Renk ve Tip:
    siyah
    kendim geçen sene 16000 bine aldım sizin dediğiniz rakamlar 16-17-18 bin yani aracım şu yüksek piyasada hiç değer kazanmamış en yüksek 18000bine sattım diyelim bu rakama temiz bir araç bulmam imkansız doğan şahin 13000 tl olmuş en iyisi binmeye devam :)

11. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Evet bu düşüncede olursanız kendi aracınıza binmeye devam etmek daha mantıklı oluyor. :)

Şu dönemde 2. el araba, hele 10-15 yaşında bir araç aramak baya meşakkatli oluyor

12. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Evet binmeye devam en mantıklısı olur...

İki yıl olmadı 626 aracımı 10 bine zor sattım, şimdi olsa 14-15 rahat giderdi... Hakan'ın aracına yakın temizlikteydi...

hakan_emre bunu beğendi.
  13. ogzhn38

ogzhn38 Katılımcı

Araç Markası:
    1999 323f 1.8 Astina
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Hatchback
    Bende de aynı kasanın 1.8 i var sizin aracınız maşaAllah çok temiz yazık edersiniz. Şu piyasada böyle temiz zor bulunur. Parça konusunda da ben genelde netten alıyorum uğraşmayın sanayiyle. Fiyatına gelince 1.4 is civcivler 20.000 ediyorsa sizinki de benim nazarımda o fiyatlara yakın gider. Mazdanıza sahip çıkın :)

secmela ve domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş