Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

911 Turbo ve Turbo S’e Yeni Aero kit

Konu, 'Porsche' kısmında Forlan tarafından paylaşıldı.

 1. Forlan

  Forlan Aktif

  Şehir:
  Ankara
  Araç Markası:
  2017 M3 Dizel Power
  Araç Renk ve Tip:
  Kül Grisi - Sedan
  Yeni aerodinamik paket ile otomobiller, 18 kg’ye kadar daha fazla downforce üretiyor.

  [​IMG]

  Porsche Exclusive, markanın 911 Turbo ve 911 Turbo S modellerine özel olarak hazırlanan yeni aerodinamik kitlerini tanıttı. Yeni paket ile birlikte otomobiller farklı bir ön spoyler paneline ve yeni ön kanatçıklara sahip olurken, otomobilin arkasında sabit firar kenarı ve hücum açısı değiştirilebilen arka kanat yer alıyor.

  Weissach’ta bulunan Porsche Geliştirme Merkezi’nde test edilen yeni aerodinamik kit fonksiyonelliği ile otomobile yeni bir görünüm kazandırmakla kalmıyor. Rüzgar tünelinde test edilen aerokitli 911 Turbo/Turbo S’lerin adaptif aerodinamikleri standart gövdeye sahip otomobillere göre Speed ayarında 17 kg, Performance ayarında ise 18 kg daha fazla downforce üretiyor.

  Aerokit Turbo baketi gövde renginde veya parlak siyah renkte satın alınabiliyor. Kit tercih edildiğinde standart arka apron ve kapı eşikleri de boyanırken, siyah renk seçildiğinde Porsche motor havalandırmasını da havalandırmanın aynı renkte olması amacıyla boyuyor.

  Almanya’da otomobil sipariş edilirken opsiyonel olarak seçildiğinde 5355 euro’ya mal olan gövde kiti, daha sonradan uygulanmak istendiği takdirde boya ve işçilik hariç 4879 euro’luk fiyat etiketine sahip oluyor.
   

Sayfayı Paylaş