Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

5.Mazdam,3.Evladım

Konu, 'Mazda 3' kısmında kursadnart tarafından paylaşıldı.

1. kursadnart

kursadnart Sessiz

Merhaba arkadaşlar,
    Bugün Muğla Gören (Okan) Bayimizden aracımı aldım. Refleks-Sedan A/T meteor gri mika (füme). Allah kaza-bela vermesin, haliyle keyifliyim :egy:, hele de Mazda markasına gönül vermiş, markasını çok iyi tanıyan, müşteri memnuniyeti odaklı gerçek bir esnaf ve de en önemlisi dostluk bilincine sahip Okan kardeşimden almak keyfimi daha da arttırdı. Biliyor ve güveniyorsunuz ki gören camiası tümüyle erinmeden, üşenmeden size destek ve yardım için arkanızda; bu gerçekten güzel bir duygu...Gören camiası gerçekten sevdalısı olduğumuz markamıza değer katan bir işletme...Tüm fertlerine ayrı ayrı teşekkür ederim, hoş sohbetleri ve sıcak tavırları için. :clap:
    İlk istatistiklerimi de paylaşmadan olmaz: toplam 105 km yol, ortalama tüketim 4,8 lt :clap: tamamında klima açık ve yolun tamamı şehir dışı diyebilirim (5 km Bodrum içi)

2. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

Hayırlı olsun Sanırım Facebook sayfasındaki sizdiniz 8)

Tüketim harika :dua:

3. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

4. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Hayırlı olsun :)

5. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hayırlı olsun abi :) neden bu rengi seçtin?

6. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Okan bey en son navigasyon ve geri görüş kamerası ile ilgili çalışıyoruz demişti. Bununla ilgili bir gelişme var mı, hiç bu konu açıldımı acaba yada sordunuz mu?

7. maytalman52

maytalman52 Katılımcı

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler :)
    Yakıt çok iyi gerçekten ...

8. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin... Gören ailesine de bol selamlar, saygılar... Bu devirde; Onların yaptığı esnaflığı, insanlığı yapabilecek işletme yok gibi...

Ayrıca; tüketim değeri inanılmaz...

9. badilcan

badilcan Katılımcı

Hayırlısı olsun Kürşad bey , Fotoğrafı Gören Otomotiv facebook sayfasında gördüm.
    Bu arada Kürşad bey in sattığı 2011 model Mazda3 aracını abime alıp Kayseriye göndermiş bulunmaktayım.
    Bir mazdacıda aileye ben katmış bulunmaktayım.
    Kazasız sürüşler .

10. Güven

Güven Katılımcı

Araç Markası:
    2012 - Mazda 3 A/T
    Araç Renk ve Tip:
    Lacivert - Sedan
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın

11. ozkkan

ozkkan Sessiz

Hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin :)

12. kursadnart

kursadnart Sessiz

Teşekkür ederim kardeşim, renk konusunda benim için asılolan mazda gerisi teferruat :) İşin aslı gerçekten sevdiğim bir renk. Ateş kırmızı benim için biraz iddialı bir renk, daha önce alacağımı söylediğim refleks mavisi de hoş bir renk ama son anda karar değiştirip otomatik almak istediğim için bu renk denk geldi. eskiden beri de beğenirim zaten bu rengi... Nasibimiz buymuş, şikayetimde yok...Sen beğenmedin mi yoksa?

13. kursadnart

kursadnart Sessiz

Navigasyon konusunun üzerinde bende durdum ama şuan için yapılabilecek bir şey yok. Geri görüş kamerasını laf arası üzerinde çok durmadan yüzeysel geçtik ama onun içinde şu aşama bir gelişme yok.

14. kursadnart

kursadnart Sessiz

Sağol abi, cümlemize inşallah.Söylemeden geçemeyeceğim biraz resmi gördüm seni,bi sıkıntı yok değil mi?

15. kursadnart

kursadnart Sessiz

Sağol Onur, Allah hepimizin kalbine göre versin.

16. kursadnart

kursadnart Sessiz

Tebrik ve iyi dileklerini esirgemeyen değerli dostlarım; hepinize çok teşekkür ederim, daha iyileri-daha güzelleri sizlere nasip olur inşallah. :hi:

17. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    :)

Resmi olmayalım, rahat olalım, bazı değerlere sahip çıkalım diye buradayız canım kardeşim... Yazdıklarım iyi dileklerimdi, resmiyete sokmuş gibi olduysa özür... :)

Belki kıskançlıktır deermişim... Töbe töbe... :D

18. immmir

immmir Aktif

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Kristal Beyaz-Sedan
    Aracınız hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın inşallah.

19. kursadnart

kursadnart Sessiz

Aman öyle olsun. Kıskançlık düşüncesi aklımın ucundan geçmedi geçmez de ..Yüz yüze tanışmasak da az çok elektronik olarak tanıyorum seni, o yapıda olmadığını çok net biliyorum. Ama benim düşüncem; forumda biraz pasif kaldım diye sanki bana biraz kırık gibisin, mesajından böyle bir vurgu çıkardım ben...
    O konuyu da açıklayayım sana; farkındayım pasif kaldım , katılımcı olamadım ama nedeni var...İş yerimde (Bodrum Adliyesi) 'www.mazdagaraj.com' adresli forum sitemiz maalesef erişim kısıtlamasına takılıyor. başka bir forum sitemize iş yerimden girebiliyorken, mazdagaraj'a giremiyorum. Eee akşam eve geliyorum yemek, çocuklar falan derken saat bayağı bi geç oluyor, ancak gece yarısı fırsat bulabiliyorum. dar vakitte de ancak bu kadar katılabiliyorum foruma...
    Ayrıca 'bazı değerlere sahip çıkalım' dan kastın ne anlamadım. Yani mesajımda yazdıklarımla ilgili olarak neden bu cümleyi kurdun anlamadım. Bağlantı kuramadım açıkçası...

20. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Açıkçası yanlış hissetmişsin... :)

Herkesin öncelikli olarak gerçek yaşamında huzur ve düzen olmalı ki, sanal aleme kafa rahat olarak bir şeyler verebilsin...

Sıkıntı yok. Ne diyor usta !!

durmak yok, yola devam

:p

Sayfayı Paylaş