Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

323 F Hb Bg

Konu, 'Mazda 323' kısmında Oğuzhan323 tarafından paylaşıldı.

1. Oğuzhan323

Oğuzhan323 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 323
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi HB
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2005 yılında babam araba almaya karar verdi (tabi o zamanlar Mazda falan aklımızın ucunda yok) babam Broadway eski toyota falan o tarz şeyler bakıyor bende daha söz hakimi olmadığım için ne alırsa eyvallah tavrındayim (çünkü bir an önce arabam olsun da farketmez kafası hakim bende ) Tam bir sene sonra nisan ayında ben tabi o zamanlar okullu olarak okuldan yeni geldim babam beni bekliyormuş bi tane araba buldum ona bakmaya gidelim dedi ve gittik Akhisara.. Orada Mazda galerisi vardı (şuan kapandı) Babam istanbul dönüşü arabayı orada görmüş ve direkt kaporayi zaten vermiş sadece bizi ikna etmeye çalışacak uzun lafın kısası arabayı aldık geldik Turgutlu ya ben o gece araba da yattım özel izinle sebebini sorarsanız o zaman o kadar güzel bi arabaya hiç binmemiştim aslında çok uzun anılarım var fakat yarıda kesip sıkmak istemiyorum bir yeni üye olarak
    Aracı 165 bin km de aldık 2006 yılında ilk sahibi bi astsubay. Bunu satıp o zaman için MAZDA 3 almış. Araç 10 yıldır bende daha doğrusu 2008 yılından itibaren tamamıyla bütün bakımları ve herşeyiyle bana babamdan kaldı ve yaptığım herşeyi sayıp saymamakta kararsızım müzik seti sis farı jant egzoz koltuk kılıfları pas paslar bunlar en çok değiştirmeyi sevdiğim aksesuarlar hatta şuan 4 tane daha fazladan egzozu çatı da Terkedilmis olarak bıraktım işin özü çok emeğim var manken de şuan kendi parasını yakaladı uğruna döktüğüm para ama hep severek yaptım tüm Mazdacilar gibi..
    Şuan güncel km
    265 bin de ve allaha şükürler olsun daha motoru hiç açılmadı inşallah daha da gideceğini düşünüyorum tek kazası köpeğe çarpmış olmam tampon dışında bi zahmet çıkarmadı temiz kalmış 323 olması beni de mutlu ediyor. Sanırım bizim bu kasadan forum da yok varsa da yanına kardeş olarak katılabilirim

bayraktar, hagakure, m.ali ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Maşallah ı var, Allah kaza bela vermesin. Keske her Mazda sizler gibi kıymetini bilenlere nasip olsa, eşşek gibi binip bir kenara atan tipleri görünce içim kararıyor

domestos ve Oğuzhan323 bunu beğendi.
  3. Oğuzhan323

Oğuzhan323 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 323
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi HB
    Şimdi aklımda artık model yükseltmek var bi yandan kıyamıyorum bi yandan da canım gt modellerden istiyor kararsızım fakat satma isim kesin olursa Mazda yi bilen birine satıcam yoksa içine ediyorlar affedersiniz.

domestos bunu beğendi.
  4. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Aynen kıymet bilen birine gitsin kuzu, forum içinde biri alsa isterim, burada olan herkes kıymetini biliyor gözü gibi bakıyor kuzulara

Oğuzhan323 bunu beğendi.
  5. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Maşallah çiçek gibi araba insanın baktıkça bakası geliyor. 93 sedanı vardı onda da emeğim çoktur anılarım çoktur. Vazgeçilmez araçlar bunlar. Benimde Mazda maceram bg kasa ile başladı. Neler yapmadım ki. Para olacak dizeceksin yanyana satmayacaksın.

Oğuzhan323, domestos ve ezmocesteri bunu beğendi.
  6. Oğuzhan323

Oğuzhan323 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 323
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi HB
    Nasip abi bakalım istediğim bi bj kasa bulabilirsem o zaman belki kıyabilirim ama emin değilim

7. Oğuzhan323

Oğuzhan323 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 323
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi HB
    Paranın gözü kör olsun çok ilgi çeken bi araç birazda bu bakışlardan sıkıldım galiba bende bilmiyorum yakın zamanda artık hayırlı bi işe kaçıracağım o yüzden biraz daha sakin birşey almak istiyorum

8. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Maşallah, ilk göz ağrım bu kasanın beyazıydı benimde. 98 - 2005 arası kullandım hala sürüş zevkini unutamam bu kasanın. Kazasız belasız binin, satarsanız alıcısı çok şanslı :)

domestos ve Oğuzhan323 bunu beğendi.
  9. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Maşallah maşallah maşallah. :) Allah kaza bela vermesin.

Oğuzhan323 bunu beğendi.
  10. Oğuzhan323

Oğuzhan323 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 323
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi HB
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim herkese. Dediğin gibi abi sürüş keyfine çok alıştım aynı keyfi daha yeni model de alabilir miyim hiç bilmiyorum çünkü daha önce kullanma fırsatım olmadı ama sanırım 323 son kasa ya kadar bu sürüş keyfini aynı tutmuşlardır diye düşünüyorum.

infiniteblack bunu beğendi.
  11. Oğuzhan323

Oğuzhan323 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 323
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi HB
    Allah herkesin korusun kaza bela vermesin inşallah

domestos bunu beğendi.
  12. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Maşallahı var, piyasadaki nadir araçlardan biri gibi ;)

Oğuzhan323 bunu beğendi.
  13. Oğuzhan323

Oğuzhan323 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 323
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi HB
    Teşekkür ederim emektara iyi bakmaya çalışıyorum

14. dr_azoom

dr_azoom Katılımcı

Ben alabilirim , maşallah maşallah temiz cihaz

''BEŞİK'' ten Mezar "TAŞ" ına ...
    "BEŞİKTAŞ"

Oğuzhan323 bunu beğendi.
  15. immmir

immmir Aktif

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Kristal Beyaz-Sedan
    Maaşallah aracınız güzel, kazasız belasız kullanın, mazda ya bi bulaştın mı hastalık yapıyor, sizde de kalıcı etkiler yapmış, geçmiş olsun.

Oğuzhan323 ve domestos bunu beğendi.
  16. Oğuzhan323

Oğuzhan323 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 323
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi HB
    Bende satıcam zaten . Teşekkür ederim güzel cevaplarınız için

17. Oğuzhan323

Oğuzhan323 Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 323