23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

chacha

Katılımcı
Konum
Ankara
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
#1
Ilk meclisin acilisi ve kurtulus mucadelesinin basladigi gun olan 23 Nisan ulusal egemenlik ve cocuk bayraminiz kutlu olsun.
 

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#3
Bütün çocukların ve içindeki çocuk neşesini kaybetmemiş olanların bayramı kutlu ve mutlu olsun...

Nice nice mutlu bayramlara inşallah... O0
 
Konum
İstanbul / Kadıköy
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
#7
Az önce Özgürlük Parkı 23 Nisan etkinliklerinden geldik, geçen senelere göre çok daha az bir katılım ile etkinlikler devam ediyor.Ufaklığın uyku saati gelince erken dönmek zorunda kaldık..
 

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#9
18 Mart'ta bazı şerefsiz evlatları yüzünden iptal edilen programlar çerçevesinde yapılması planlanan program bu gün yani 23 Nisan kutlamaları içerisinde yapıldı... Çok güzel oldu, insan evladı olan herkesin duygulandığını görmek, bu ülkede bazı şeylerin tam olarak bitmediğini bana gösterdi...

Aydın'dan Çanakkale Şehitlerine Bin Selam, etkinliği çerçevesinde aşağıdaki silüet stad içinde gerçekleştirildi, bu silüet ile birlikte stada toplanan 10.550 tane öğrenci hep birlikte Çanakkale Türküsü'nü söyledi ki, hala tüylerim ayakta... Video çekmiştim ama ters tuttuğum için telefonu kayıt ters olmuş onu nasıl düzeltirim onu araştırıyorum. :)

10.550 öğrenci hep bir ağızdan bütün izleyenler ile birlikte Türküyü söyledi ve Dünya Rekorunu kırdı, Orhan Kural da bu rekoru tescillemek için oradaydı... Bu rekorun içerisinde kızımın, izleyeni olarak kendimin olması nedeniyle gururluyum... :)

http://www.aydindenge.com.tr/guncel/23/04/2016/10-bin-550-ogrenci-aydinda-rekor-kirdi

 
#10
Tüm Türkiye nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Çocuklarımızın aklı hür, vicdanı hür, yüreği sevgi dolu, geleceği parlak bir yaşam sürmesi dilegiyle..

Discovery cihazımdan gönderildi
 

romulus

Katılımcı
Konum
Kayseri
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
#13
Egemenliğin kayıtsız şartsız millete verildiği, bu anlamlı günü çocuklara, bir başka deyişle geleceğimize armağan eden, Ulu Önderimiz ve silah arkadaşlarıni bir kez daha yad ediyoruz.