2018 Pekin Motorshow'da Mazda CX-8 Tanıtılacak

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda Motor Corporation, 29 Nisan - 4 Mayıs tarihleri arasında halka açılacak olan 2018 Pekin Uluslararası Otomotiv Fuarı'nda (Auto China 2018) üç sıra koltuk dizaynına sahip Crossover SUV'u ilk kez tanıtacak. Mazda CX-8, Japonya'da Mazda'nın SUV dizisinin amiral gemisi modelidir. Üç sıralı koltuk düzenine sahip olan crossover SUV, sürüş performansından ödün vermek istemeyen kalabalık aileler için yeni alternatifler sunuyor. Otomobilin Aralık ayında Japonya'da satışına başlamasından bu yana siparişler 20.000 rakamını geçti. Model özellikle 30-40 yaşlarındaki aile babaları için çok popüler oldu. Geniş SUV'lar, dünyanın en büyük otomobil pazarı olan Çin'de büyük talep görüyor ve Mazda CX-8'in Pekin Fuarı'nda sergilenmesi Çin ve diğer ülke pazarları açısından daha da olumlu satış rakamlarına doğru gideceğini gösteriyor.

Teknolojinin gelişimi için “Sürdürülebilir Zoom-Zoom 2030” vizyonu ile Mazda, insanlara ilham vermek, toplumu zenginleştirmek ve güzel bir dünya oluşumuna yardımcı olmak için otomobil sürüş keyfinin temel cazibesini kullanmayı istiyor. Sürüşten keyif ve temel güvenlik ögelerini alabilen Mazda sahiplerine çok farklı deneyimler sunan Mazda, müşterileri ile daha güçlü bağlar kurmayı hedefliyor.

Kaynak; Mazda Global

1.jpg

2.jpeg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Nedendir bilmem ama bu araç hiç KODO gibi gelmedi bana, CX-9 için böyle düşünmemiştim oysa, tasarım bütünlüğünün bir yeri gözümü tırmalıyor, belki resmin açısındandır.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Nedendir bilmem ama bu araç hiç KODO gibi gelmedi bana, CX-9 için böyle düşünmemiştim oysa, tasarım bütünlüğünün bir yeri gözümü tırmalıyor, belki resmin açısındandır.
Arkaya bir sıra daha koltuk koymak için haliyle tasarım uzatıldığı için bu gözümüzü tırmalıyor, fakat, 5 ayda 20 bin adet satış görmesi, kendi konumunda tercih edilebilir olduğunu bence ispatlıyor.

Üst Alt