2016 Subaru Impreza WRX ve WRX STI

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1


Subaru, 2016 Impreza WRX ve WRX STI modellerinin yeni özelliklerle birlikte satışa sunulacağını duyurdu.

Donanımsal değişikliklerin öne çıktığı modellerde en önemli özellik olarak, giriş seviyesinde sunulan 6.2 inç’lik ekrana sahip yeni STARLINK bilgi-eğlence sistemi göze çarpıyor. CD çalar, SiriusXM uydu radyosu, HD radyo gibi özelliklere sahip olan sistem; Bluetooth, iPod, USB, AUX bağlantılarına da sahip. Impreza’da kullanılan EyeSight Çarpışma Önleme Sistemini, Şerit Takip Asistanıyla destekleyen Subaru, şüphesiz model için daha güvenli bir sürüş vaat ediyor.

Sürüş ve bilgi-eğlence sistemlerindeki yeniliklerin yanında dış görünüşünde de bazı değişikliklere gidilen otomobilde, WRX Premium ve Limited modelleri yeni 18 inç’lik jantlarla birlikte satılacak.

Elle tutulur bir değişikliğin yapılmadığı WRX STI içinse arka kanadı ve yukarıda da bahsi geçen bilgi-eğlence sistemini standart olarak sunacağını açıklayan Subaru, WRX STI Limited modeliyle birlikte; Anahtarsız Çalıştırma, Kör Nokta Uyarı Sistemi ve geri manevralarda aracın arkasında akan trafik ile alakalı uyarılarda bulunan Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemini müşterilerine sunacak.

Geçmişteki efsane WRX ve WRX STI’lar gibi bir etki uyandıramayan yeni modellerden; WRX’in başlangıç fiyatı Amerika için 26,595$ olarak açıklanırken WRX STI ise 34,695$’dan satışa sunulacak.


 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#2
Ana hatlara bağlı kalınarak çok güzel tasarım olmuş.
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#3
İri farları varken yüzüne bakılmayacak derecede kötü tasarımı vardı...

Şimdi aşmışlar o hantal ve kötü tasarımı iyi olmuş...