Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2015'de Trafik'te Ceza Yağacak

Konu, 'Diğer' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    TRAFİKTE CEZA YAĞACAK - Önümüzdeki yıl vatandaşlardan 2,7 milyar lira trafik cezası tahsil edilmesi için bütçeye hedef kondu. 2015 ceza hedefinin tutabilmesi için bu yılki trafik cezalarından yüzde 48,5 daha fazla ceza kesilmesi gerekiyor.

http://www.kamuhaber.co...ceza-yagacak-12442h.htm

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Ülkeye bak ya, komedi filmi, ceza kes diye hedef konmuş :2funny: :2funny:

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Her yıl böyle, sağmalık inek çok nasılsa... İleri görüş diye buna denir.

4. Mt53

Mt53 Katılımcı

Ya kısaca şunu deseler "para yetmiyor Allah rızası için para toplayalım yardım edin devlete " daha iyi valla.. bu nedir yaa..Zenginden alamadığını, vergi kaçıran kodamanlardan alamadığını vatandaştan al..zaten araçlardan bi ton vergi alıyorsun..keza bu araçların kullandığı yakıttan da..yeni yapılan otobanlardan köprülerden yollardan da para alıyorsun..sonra da biz yol yaptık..bi zahmet yapın onu da.. geçen ay nasip oldu ev aldım arkadaşlar..bu ev için söylemesi ayıp sırf tapuya 6 bin TL para ödedim..taş atılıp ta kolları mı yoruldu..düşünün sadece tapuda dönen parayı..devleti bu vergilerle batırmak mucizedir yani..

5. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ev aldın ve bizim haberimiz yok, tapuya 6 bin, bize zırnık yok... Tamam öyle olsun. Bülent sana havale ediyorum arkidişi... :D

6. hus3yn

hus3yn Katılımcı

iş hayatımca hep hedefler içerisinde çalıştım demek polis arkadaşlarında hedefler varmış :D hedefini yapamayana az maaş verilse kesin tutturular bu hedefi (tecrübe) :D

7. Mt53

Mt53 Katılımcı

Ahh abi aldık işte borç harç :) almasına aldık ta bu yan masraflar daha doğrusu devletimiz sağolsun para bırakmadı bizde :D ya konusu pek geçmediği için ben de söylemeyi unuttum zannımca :) ama bülo biliyor çünkü sağolsun bu tapu masrafında kapısın çaldım :D :D bir toplanalım göruşelim hele ıslatırız abi ;) bu arada trafik cezası yemedim 3 senedir o yüzden size yok abi bu ara :p

8. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Cezadan bize bir şey yok, zaten ahı olan para kimseye yar olmaz istemem...

Toplanırsak ıslatalım iyi olur. Allah güle güle oturmak nasip etsin... Allah olmayanlara versin.

9. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Veli bi bu arkidişe diyorum ki kimliğini al gel de seni nüfusuma alayım, benim için daha hayırlı olur ;D Islatacağız abi merak etme illaki denk getiririz, hem de ne ıslatma sırılsıklam olacağız :D

Benim de ödenmeyi bekleyen bir cezam var nereden yedim onu da bilmiyorum,muhtemelen radardır, nette gördüm ::)

10. Mt53

Mt53 Katılımcı

Allah razı olsun abi sağolasın..Amin inşallah abi cümlemize..

11. Mt53

Mt53 Katılımcı

Olm hibe etmedun hoş abartma :D bch gibisin moruk :D Moruk adambaşi mi islaturuz :D Cumhuriyet Halimbeyde ;)

12. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    2013 yada 2014 tam hatırlayamadım. Bütçe görüşmeleri yapılırken; ilgili bakanı 25 milyar dolar ceza geliri öngördüklerini söylemişti.

Şu hedefe bakın :eek: Miktarama küfretsem, öngörüyemi küfretsem bilemedim, her ikisinede iyi sektirmiştim...

13. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Forumda küfür etme de; sonra gereksiz yere belgesel yayını yapmak durumunda kalmayalım... :p

:D

14. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Alındı, anlaşıldı ;)

15. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Arkadaşlar 2015 in ve yeni aracımın ilk cezasını bugün öğrendim yediğimi...
    Ordu da 123 km/h ile 23 Nisan da ceza yemişim. 189 TL. Erken ödersem de 141.75 krş.
    Haram zıkkım olsun. :-\

16. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Kurala uymamak ceza gerektirir Olgun... Kurallar çiğnenmek için var diyorsan da, pamuk eller cebe lütfen... Zıkkımı karıştırma. :D

Geçmiş olsun, bir bardak soğuk su iyi gelir...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

17. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    [member=9]domestos[/member] Veli abi korktuğum o değil öderim de, LPG takmaya giderken rekora zorladım ibreyi 185 üstü gittim ama 50 km yapmam gereken bir yerdi. İnşallah o Gonya Yolu gibi düz arazide radar teyze yoktur. Varsa ben 5 depo benzin (LPG de değil) parası bayılırım galiba :nea: Yazuklar olsun gavurlara... Yollar da müsait olmasa zoruma gitmeyecek. Beni düşünüyor hız zarar diye ama yolu neden görmüyor tertemez düz yol :jedi:

18. metece44

metece44 Katılımcı

2. Bir emre kadar (secim bitene kadar) cok gerekmedikce trafik cezasi yazilmayacak bilginiz yok galiba ;)

Tapatalk

19. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Nasıl bir ezikliktir anlayan beri gelsin... Hata yapanın yanına kâr kalan sistem. Hatayı görmeyen yürütme ve bunun karşılığında oy istemek... ::)

20. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Radarlar azaldı mı onu söyle

Sayfayı Paylaş