Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2015 Yılı İçin Planlarım

Konu, 'Diğer' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Herhangi bir aksilik veya sürpriz bir gelişme olmazsa, bu aracımı en kötü ihtimalle Mayıs ayına kadar kullanmayı düşünüyorum. Ama kafamda farklı projeler var, bu projeler için her türlü destek ve kösteğinizi bekliyorum ;D

1- Şu anki aracım sorunsuz Allah'a şükür, aracımı boyatayım, deri döşeme yaptırayım ve e az 3 sene bineyim.

2- Bahar aylarında aracımı satılığa çıkarıp, sonrasında ise 2005-2006 model mazda 6 alsam diye düşünüyorum.

3- Aracımı satıp B sınıfı 0 araç alıp rent a car firmalarına kiraya verebilirim.

Son şık en zayıf ihtimal, ama şimdiden yol haritamı belirlemek ve ona göre hareket etmek istiyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Şubat 2016
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ne olursa olsun, hayırlısını istemek gerekiyor, benim kösteğim bu olsun... :D

3. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Rent a car olayı olabilir, ek gelir kaynağı olur.

4. mtutun

mtutun Üstad Üstad

4- Aracını sat, 0 B sınıfı araç al kiraya ver. 2005 Mazda 6 kirala, üste para kalsın kiradan.

5. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Siz olsaydiniz ne yapardiniz ?

6. mcmelankolia

mcmelankolia Aktif

Araç Markası:
    1997/626
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan
    Yarına Çıkmaya Senedin Var Galiba.. ;D

7. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Biz planlarımızı yapalım hazır da dursun ;D

8. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Benim uzun vadeli planlarım olmaz, çünki buna müsait ne iş ortamı ne maddi kazanç var... Ancak; Yeni Mazda 3'ü test ettikten sonra kafamdaki oluşabilecek tek plan;

Gelirse; 2016-2017'de dizel ve sunroof'lu otomatik mazda3 düşünebilirim, olmadı Mustafa Abi'nin CX-5 için niyetlenirim... :p

Son düzenleme: 3 Şubat 2016
  9. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    İçindeki bastırılmış dizel ruhunu dışarıya çıkartmak çok zor oldu Veli abim :D Hakkında hayırlısı olsun, tahminimce test edersen vazgeçemez alırsın zaten dizel otomatiği.

B sınıf aracı alıp kiraya vermek mantıklı olur gözüyle bakmış Mustafa abim, peki k,ra gelirin ne kadar oluyor ki bu durumda ve sabit bir gelir mi oluyor, pek anlamıyorum da bu işlerden.

10. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Evet sabit gelir oluyor, şu an ablamın 2011 ve 2013 model olmak üzere iki aracı (symbol) kirada...

11. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Veli abi normalde benim de uzun vadeli planlarım hiç tutmaz ;D Normal şartlarda birikim zor yapıyorum, borçlanarak birikim daha iyi geliyor bana.

Bu arada aracıma müşteri var. Nasıl iş anlamadım fiyatı yükselttim telefon susmuyor sabahtan beri ;D Öncesinde arayan hiç olmamıştı...

12. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Veli abi emeklilik planlarını yapmaya başlamışsın sanırım :)

13. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu şartlarda benim emeklilik zor... Hayırlısı.

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    1- O tarihteki aracın tarih oldu hayırlısıyla... :D

2- Yine O tarihteki aracından sonrakini bahar aylarında satabileceksin ancak... ;)

3- Yeşil Ördek satıldığında ancak bu şık devreye girebilir.

Son şık ama kuvvetli ihtimal ise; sana en güzelinden ilk kasa Mazda 6 yakışır...

Şaka maka konu açılalı 6 ay geçmiş.

15. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

ben olsaydım ne yapardım şu an için aza şükreder okulumu okur behsettigin maaşı iyi olan üst kademeye geçerdim ondan sonrasını da oraya gelince düşünürdüm

yanlız bu şıkkı hiç deneme Aracımı satıp B sınıfı 0 araç alıp rent a car firmalarına kiraya verebilirim.

birde şunu unutma şans ve kısmetin varsa herşey olur fakat bunlar yok ise ne yaparsan yap istedigin kadar yırtın olması gerektigi gibi olur sadece keşke yapsaydım demessin iyi ki yapmışım dersin..

nasip kısmet rabbim cümlemizin hakkında hayırlısını nasip etsin .. ve karşımıza daima hayırlı insanlar çıkmasını nasip etsin en büyük servet bazen dostluk insanlık ta olabiliyor.. .

16. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    [member=9]domestos[/member]

Veli abi 2. şık devam ediyor. Şu aracı elimden çıkardığım an birazda borçlanarak kafama yatan 6 veya düşük ihtimal ile 3 almak istiyorum. Borca girmek istemiyordum ama söylemesi ayıp iyi bir zam aldım, bu da beni bu konuda cesaretlendirdi.

17. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah... :)

Sayfayı Paylaş