2015 Yeni Lada Xray

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan

Geçtiğimiz günlerde Moskova’da yapılan otomobil fuarında bütün gözler bir rusya markası olan Lada‘ya çevrildi.Lada yeni model arabalarını il olarak Moskova otomobil fuarında sergiledi ve büyük beğeni topladı.

Bu sene bütün araba markalarının göz bebeği olan SUV akımına Lada’da katıldı ve ilk olarak 2012’de Xray consept olarak tanıttığı modeli değiştirerek 2015 yılında üretimine başlayacakları Lada Xray’ı tanıttı.

Xray 2, 5 kapılı crossover-hatchback karışımı bir modeli. Lada XRay ,Mercedes Benz ve Volvo tasarımcısı olan Steve Mattin tarafından tasarlandı. XRAY, Lada’nın gelecekte Rusya otomobil pazarındaki etkinliği arttıracak gibi görünüyor. Agresif bakışlarıyla dikkat çeken XRAY’in kabini, deri döşeme ve TFT LCD ekran gibi Lada’larda görmeye alışık olmadığımız özelliklere sahip. Lada’nın konseptiyle ilgili detaylar henüz açıklanmadı.Bu da araba tutkunlarını daha da merak içinde bırakıyor.

Lada, Moskova’da aynı zamanda Lada Kalina baz alınarak geliştirilen elektrikli ‘El Lada’ konseptini de duyurdu. Elektrikli Lada’nın 150 km yol gidebileceği belirtiliyor.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Biri Lada yı durdursun :D Maşallah bu ne hız, adamlar piyasaya gireceğiz diye and içmiş gibiler, ben beğendim modeli O0

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Forumda ilk açtığım konu başlığı "Lada istilasına hazır mıyız" türündendi ama bu kadarını tahmin etmiyordum...

Bu yıl Karayel iyi Lada yapacak sanırım... :D

Mt53

Katılımcı
Valla uygun fiyattan gelirse bu araç tutar. Beğendim ben..Lada iyi atak yaptı gerçekten..Ama eski modelleri kadar dayanıklı olacaklarmı yani renault-nissan ortaklığından ötürü dacia gibi olmasınlar da..

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Önemli olan açmak değil, önemli olan saygı ve sevgi ile forumu yönetip üyelere değer vermektir. Örnek olarak çok forum var kaç yıldır yayındalar ama şimdilerde bitme noktasındalar...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Önemli olan açmak değil, önemli olan saygı ve sevgi ile forumu yönetip üyelere değer vermektir. Örnek olarak çok forum var kaç yıldır yayındalar ama şimdilerde bitme noktasındalar...

Yok canım, bu bizim ülkemizde olamaz... :p

Üst Alt