2015 Yeni Lada Xray

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1


Geçtiğimiz günlerde Moskova’da yapılan otomobil fuarında bütün gözler bir rusya markası olan Lada‘ya çevrildi.Lada yeni model arabalarını il olarak Moskova otomobil fuarında sergiledi ve büyük beğeni topladı.

Bu sene bütün araba markalarının göz bebeği olan SUV akımına Lada’da katıldı ve ilk olarak 2012’de Xray consept olarak tanıttığı modeli değiştirerek 2015 yılında üretimine başlayacakları Lada Xray’ı tanıttı.Xray 2, 5 kapılı crossover-hatchback karışımı bir modeli. Lada XRay ,Mercedes Benz ve Volvo tasarımcısı olan Steve Mattin tarafından tasarlandı. XRAY, Lada’nın gelecekte Rusya otomobil pazarındaki etkinliği arttıracak gibi görünüyor. Agresif bakışlarıyla dikkat çeken XRAY’in kabini, deri döşeme ve TFT LCD ekran gibi Lada’larda görmeye alışık olmadığımız özelliklere sahip. Lada’nın konseptiyle ilgili detaylar henüz açıklanmadı.Bu da araba tutkunlarını daha da merak içinde bırakıyor.Lada, Moskova’da aynı zamanda Lada Kalina baz alınarak geliştirilen elektrikli ‘El Lada’ konseptini de duyurdu. Elektrikli Lada’nın 150 km yol gidebileceği belirtiliyor.

 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#2
Biri Lada yı durdursun :D Maşallah bu ne hız, adamlar piyasaya gireceğiz diye and içmiş gibiler, ben beğendim modeli O0
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#4
Forumda ilk açtığım konu başlığı "Lada istilasına hazır mıyız" türündendi ama bu kadarını tahmin etmiyordum...

Bu yıl Karayel iyi Lada yapacak sanırım... :D
 

Mt53

Katılımcı
Konum
Rize-Samsun
#6
Valla uygun fiyattan gelirse bu araç tutar. Beğendim ben..Lada iyi atak yaptı gerçekten..Ama eski modelleri kadar dayanıklı olacaklarmı yani renault-nissan ortaklığından ötürü dacia gibi olmasınlar da..
 
Konum
Erzincan
Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
#8
Önemli olan açmak değil, önemli olan saygı ve sevgi ile forumu yönetip üyelere değer vermektir. Örnek olarak çok forum var kaç yıldır yayındalar ama şimdilerde bitme noktasındalar...