Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2015 Türkiye Trial Şampiyonası 18-19 Nisan'da Düzce'de

Konu, 'Gündem' kısmında Forlan tarafından paylaşıldı.

 1. Forlan

  Forlan Aktif

  Şehir:
  Ankara
  Araç Markası:
  2017 M3 Dizel Power
  Araç Renk ve Tip:
  Kül Grisi - Sedan
  2015 Türkiye Trial Şampiyonası ikinci yarışı bu haftasonu Düzce'de gerçekleştirilecek.

  2015 Türkiye Trial Şampiyonası ikinci yarışı, Düzce Offroad Kulübü tarafından 18-19 Nisan tarihlerinde Düzce Gümüşova’da düzenleniyor...

  Yardımlaşma ve offroad ruhunun ön planda tutulduğu, 2 araç ve 4 sporcudan oluşan takımların parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele ettiği trial branşında, heyecan kaldığı yerden devam ediyor... 2015 Türkiye Trial Şampiyonası 2. yarışı, 18-19 Nisan tarihinde Düzce Otomobil Sporları ve Offroad Kulübü (DOSOD) tarafından Düzce’nin Gümüşova beldesi Selamlar köyündeki parkurda gerçekleştirilecek.

  18 Nisan Cumartesi günü saat 11:00’da başlayacak olan organizasyonun ilk günü, kıyasıya mücadelenin ardından saat 16:00’da son bulacak. 19 Nisan Pazar sabahı 10:30’da başlayacak olan ikinci gün de, saat 16:00 da sona erecek ve ödül töreni saat 18:30’dan sonra olacak.

  Yarışma Direktörü Zafer Altınışık yaptığı açıklamada; “2014 sezonu içinde bir çok başarıya imza atan DOSOD kulübümüz, bunun mükafatı olarak bu eşsiz yeşil doğasına Ulusal Offroad yarışı ve Trial şampiyonası yarışını Düzce’ye taşımış oldu. Direktörlüğünü yaptığım bu yarışın adına yakışır bir organizasyon ile sonlandırmayı planlamaktayız. Bu yarışımızda kusursuz bir dostluk ile kamp alanımızla gelen misafirlerimize Düzce’nin konuk severliğinin yanı sıra ‘DOSOD Dostluktur’ sloganı ile keyifli bir yarış diliyorum.” dedi.

  Düzce Otomobil Sporları ve Offroad Kulübü yöneticilerinden İsmail Tevekkel ise “Offroad sporunu geliştirmek ve Türkiye’de bu branşı otomobil sporlarının merkezi yapma yolunda büyük adımlar atan bu spora gönül vermiş kulüpleri ve yarışmacıları kutluyorum. Kulübümüz tarafından düzenlenecek olan bu yarışın en geniş katılımlı ulusal yarış olma özelliğiyle adından söz ettireceği inancındayım. Keyifli dakikalar geçirmek isteyen, bu heyecanı daha yakından yaşamak isteyen, doğayı ve offroad sporunu seven herkes davetlimizdir.’’ mesajını iletti.
   
 2. Forlan

  Forlan Aktif

  Şehir:
  Ankara
  Araç Markası:
  2017 M3 Dizel Power
  Araç Renk ve Tip:
  Kül Grisi - Sedan
  2015 Türkiye Trial Şampiyonası ikinci yarışı,18 - 19 Nisan'da Düzce'de gerçekleştirildi.

  Düzce Offroad Kulübü tarafından 18-19 Nisan tarihlerinde Düzce Gümüşova’da düzenlenen 2015 Türkiye Trial Şampiyonası ikinci yarışı, 16 araç ve 32 sporcunun 8 takım halinde mücadelesine sahne oldu.

  2015 Türkiye Trial Şampiyonası 2. yarışı, 18-19 Nisan tarihinde Düzce Otomobil Sporları ve Offroad Kulübü (DOSOD) tarafından Düzce’nin Gümüşova beldesi Selamlar köyünde özel olarak hazırlanan parkurda gerçekleştirildi.

  2 gün boyunca büyük heyecana sahne olan organizasyonda, 16 araç ve 32 sporcu 8 takım halinde parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele etti. Yardımlaşma ve offroad ruhunun ön planda tutulduğu trialde sezonun ikinci yarışında Emirhan Kutlu-Ali Çapan ve Uğur Demirci-Samet Aygül’den oluşan Texxoff takımı birinciliğin sahibi oldu.

  İzleyicilerden de büyük ilgi gören organizasyonda ikinci sırada Cihangir Gürcan-Erhan Arslan ve Mehmet Demir-Fatih Arslan ekiplerinden oluşan Trayback Team yer aldı. 2 gün sonunda eşit puana sahip olan iki takım Ersin Yıldız-Mehmet Özdemir ve Hamza Yıldız-Yasin Yıldız’dan oluşan Yeha ile, Ertan Uçar-Mehmet Berat Atagün ve Hakan Çarker-Ayhan Ademoğlu’ndan oluşan Team Mobil 1 üçüncülüğü paylaştılar.

  Yarışı izleyen Düzce Valisi Ali Fidan da, organizasyon sonunda birinciliği kazanan Texxoff takımının aracında sağ koltuğa geçerek yarış heyecanını bizzat yaşadı. Daha sonra yarış parkurunda gerçekleştirilen ödül töreninde dereceye giren sporcuların ödülleri de Vali Ali Fidan tarafından verildi.

  2015 Türkiye Trial Şampiyonası, 30-31 Mayıs tarihlerinde BASK tarafından Bursa'da düzenlenecek olan 3.ayak yarışları ile devam edecek.
   

Sayfayı Paylaş