2015 Toyota Camry

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Toyota kapsamlı bir şekilde makyajlamaya gittiği Camry ile, 2015 yılında yeniden boy göstermeyi planlıyor. 2015 Toyota Camry, New York’ta düzenlenen otomobil fuarında sergilenmişti.

Toyota’nın en işlevsel sedan modellerinden biri olan Camry, yeni makyajlı hali ile oldukça sportif bir görünüm elde etmiş. Ön ızgarasına baktığımızda, eski modellerine göre daha büyük bir ızgara gözümüze çarpıyor.

Gerek ön farlar, gerek arka aydınlatma sistemi ve sinyal kısımlarının yanı sıra, hava akışını daha rahat sağlamak için tasarlanmış ızgara ile farklı bir hava yakalayan 2015 model Toyota Camry yeni yılda başarılı işlere imza atacak gibi duruyor.

18 inçlik alaşımlı jantlar ile de, dış tasarımda daha çok görselliğe hitap eden bir yapıya kavuşan aracın makyajlı son halinde, malzeme kalitesinin de arttırıldığı görülüyor.

İç mekana doğru ilerlediğimizde ise, 4.2 inç TFT ekran ve değişime uğrayan gösterge paneli hayli dikkat çekiyor. Krom detaylara da önem verilen araçta, 178 hp güç ve 230 Nm tork üretebilen güçlü bir motor yer alıyor. 2. bir motor seçeneği ise, 268 hp güç ve 336 Nm tork üreten 3.5 litrelik V6 benzinli motor.

2015 model Toyota Camry yurt dışı satış fiyatı 29 bin dolar olarak belirlenmiş. Ancak Türkiye satış fiyatı henüz belli değil.

rmS4q7.jpg

OpncrB.jpg

QQw2pQ.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Vitesin duruşunu sevmedim, bagaj ve stoplar Mazda 6 dan esinlenmiş, önü de Tesla yi andırıyor.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bu motorla Türkiye'den sipariş edilen sayı 50 yi geçmez

98-2000 modellerinden düşündüm ama 3.0 V6 bir araca o şasi hiç yakışmamış, şimdiki de öyle bu kadar büyük motorlu bir araç daha güzel bir tasarıma sahip olması lazım

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu araç Tr'ye özel olarak getirilebilir. Onun haricinde gelmez diyorum

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt