2015 Suzuki Vitara Çok Farklı

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yeni Suzuki Vitara baştan aşağı değişime uğradı.

v19GRH.jpg

Uzak Doğulu Suzuki, 1988 yılında crossover segmentine adım attından sonra çok fazla gelişim gösteremeyerek geride kalmıştı.Fakat şimdi Yeni Suzuki Vitara 2015 ile bu görüşü değiştirmeyi hedefliyor.

Yeni Suzuki Vitara'da tasarım bakımından daha dinamik ve keskin hatlara sahip.Boyutları da genişleyen 2015 Vitara'nın kalbinde ise 4 silindirli 1.6 litrelik motor bulunuyor.Bu motor ile de 120 beygir güç üretilebiliyor.Ayrıca bu motor için benzinli ve dizel seçenekleri bulunuyor.

4QXKJd.jpg

wrY2OR.jpg

lbTwu0.jpg

Ya56fG.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arka stoplardaki sinyal camının sarı olması biraz notunu kırmama sebebiyet verdi... :p

Birde lastik ve jant ölçüleri küçük kalmış gibi, geri kalanı mükemmel.

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
araka tasarım daha iyi olabilir miydi dedim bede. Birde iç taraf hastane yemekleri gibi aynı tuz olmayınca tad alınmıyor ya, sanki tuzu eklemeyi unutmuşlar gibi geldi bana :)

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Şu logar kapağı gibi havalandırma kapaklarını bi türlü sevemedim :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Suziki, 2015 Vitara için Macaristan'da seri üretime geçti.

Haftasonu yapılan bir etkinlik ile Macaristan'daki Suzuki fabrikasında seri üretime başlayan Suzuki Vitara 2015, 4175 m uzunluğunda,1775 mm genişliğinde ve 1610 mm yüksekliğinde bir model olarak yollardaki yerini alacak.2500 mm aks mesafesine sahip olacan Yeni Vitara,1.6 litrelik benzinli ve dizel motor ünitelerine sahip olacak.

Dizel motor ünitesinde yeni bir EGR sistem yer alacak ve bu sistem ile dizel motor turbo şarjlı bir ünite olacak.1.6 litrelik benzinli seçenek için 5 ileri manuel şanzıman ve 6 ileri otoamatik şanzıman kullanılırken,dizel seçeneği için ise 6 ileri manuel şanzıman seçeneği sunuluyor.

Otomatik start-stop sistemine sahip olacak olan Yeni Vitara 2015,karbondioksit salınımı bakımından da oldukça çevreci bir model olacak.Önden çeker,5 vitesli benzinli motor seçeneğinde 123 g/km karbondioksit salınımı gerçekleştirilirken,6 ileri otomatik benzinli seçeneğinde ise 127 g/km karbondioksit salınımı gerçekleşiyor.

375 litre bagaj hacmi sunan Vitara 2015,bu yılın içinde yollardaki yerini alacak.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bildiğim kadarıyla (anlaşma bozulmadıysa) Suzuki, Fiat'ın multijet dizel motorlarını kullanıyor...

Bir dönem SX4 aramıştım, çoğu detaylarını öğrenmiştim...

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
4x2 otomatik olanı uzun yolda 110 bandında çekirdek aile ağırlığında 5,9 lt benzin yakıyor bu araba.

İstanbul şehir içinde de 7-8 litrelerde geziyor. Konforu falan kötü ama yakıt için çok iyi değerler atmosferik motora göre.

Son düzenleme:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
4x2 otomatik olanı uzun yolda 110 bandında çekirdek aile ağırlığında 5,9 lt benzin yakıyor bu araba.

İstanbul şehir içinde de 8-9 litrelerde geziyor. Konforu falan kötü ama yakıt için çok iyi değerler atmosferik motora göre.
Malzeme kalitesi de çok kötü ama tercih edilebilir fiyat odaklı, 1.4 turbosu ve dizeli de var artık

Üst Alt