2015 Renault Trafic Çarpışma Testinden Sınıfta Kaldı

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
2015 Renault Trafic,Euro NCAP'tan 3 yıldız ile ayrıldı.

http://youtu.be/175DwsXW4cc

Euro NCAP testlerine sokulan ve geçtiği testlerden çok fazla başarı gösteremeyen 2015 Renault Trafic,3 yıldız ile çok parlak bir sonuç alamadı.Sürücü korumasında yüz üzerinden 52 alan ve başarısız olan 2015 Renault Trafic,çocuk korumasında ise 91 puan ile ayrıldı.Yaya puanlamasında ise 53 puan alırken,araç güvenliğinden ise 57 puan aldı.

Aile ve iş van kategorisinde yer alan 2015 Renault Trafic, sürücünün korunması konusunda başarılı olurken,yolcular için ayak bölgelerinde ve gövde bölümünden düşük not alarak sınıfta kaldı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şaşırmadım...

Rönonun çok satıldığı piyasalara bakın hep gelişmekte olan ülkelerdir... Bu ülkelerde kim takar sağlamlık testini, ucuz mu, ucuz gerisi laf-ı güzaf.

Bilinçli ve parası olan insanın bu tarz markaları satın almadığı gerçeği ortada zaten...

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
rönö.... >:( hepsını toplayıp atacaksın çöpe....bunların yüzünden guzumu park edecek yer bulamıyorum..kac defa tamponu surttum karda buzda,bu rönöcular yuzunden.hele bır bırodvey var burda...kapalı garajda yer bulabilmek ıcın 10 dakıka erken terkedıyor iş yerını....allah ocaklarına ateşler salsın bunların... >:( >:( >:( >:(

Ülkemizde kalite ve donanımdan ziyade ilk sırada marka var malesef, sonrada yakıt geliyor. Kalite ve konfor ilk başlarda değil hele estetik zevkimiz çok değişken..

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu aracı alanlar yıldıza falan bakmazlar. Kullanıcı kitlesi belli O0

Üst Alt