Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2015 Peugeot 508 RXH

Konu, 'Peugeot' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Peugeot, 508 modeline yeni versiyon daha ekledi. Peugeot 508 RXH station wagon olarak karşımıza çıkıyor.

Peugeot bu modeliyle, Audi A3 Allroad, Subaru Outback ve Volvo XC70 gibi modellerle rekabet içinde olacak. Ancak buradaki en büyük fark Peugeot 508 RXH’nin 4 çeker hibrid otomobil olması.

508 RXH 2.0 litre 163 beygirlik dizel motora sahip. Bu motor ön tekerleklere etki ederken, 37 beygir gücündeki elektrikli motor RXH’nin arka tekerleklerini hareket ettiriyor. Bu motor seçeneği kasaya ve gücüne rağmen 100 kilometre de sadece 4,2 litre yakıt tüketiyor.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Ne kadar kendilerini geliştirip günümüz çizgilerini yakalasalar da, markanın soğukluğu geçmiyor

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Aynı şeyleri düşünmüştüm de ifade edememiştim...

Teşekkürler Bülent.

4. aday

aday Sessiz

Gerçekten güzel araç yapmışlar, markasını saymaksak harika olmuş.

5. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Bunu sadece biz demiyoruz aslinda, son yurtdisi ziyaretimde bunuda kesinlestirdim zaten fikir ortak; fransizsa uzak dur, alman ise hic dusunme al ama japonsa kalitesine guven..avrupada turkiyeden farkli degil mazda icin konusuyorum..evet turkiyeden fazla satis yapiliyor ama yine az ordada sıkıntı ikinci elde degerinin olmaması..

Sayfayı Paylaş