2015 Lada Priora Teknik Özellikleri

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
2015 Lada Priora,Copue,hatchback,sedan ve station wagon kasaları ile her türlü talebi karşılıyor.

Yeni Lada Priora,basit ama şık tasarımıyla dikkat çekiyor.Ön bölümde aydınlatma armatürleri,krom ile donatılmuş dinamik ızgarası ile farklı bir araç görüntüsü çiziyor.Arka tamponunun tasarımıyla daha karizmatik ve stil sahibi olan Yeni Lada Priora,yüksek güvenlik sistemleri ile donatıldı.Gün ışığına göre kendi kendine ayarlanan farları, led teknolojisi kullanılmış stop lambaları da yine Yeni Lada Priora'da yer alan yenilikler.

Kaputun altında ise 1.6 litrelik iki motor seçeneği bulunuyor.Bu motor seçenekleri ile 106 ve 98 beygir gücü elde edilebiliyor.Önden çekişli bu model sadece benzinli motor seçeği ile satışa çıkacak.

Yeni Lada Priora'nın teknik özelliklerini sıralarsak;

Hava yastığı
Arka koltuk başlıkları
Gündüz farları
Uzaktn kumanda ve hırsız alarm sistemi
ABS+BAS
Yolcu güneşlikleri
Ön Yolcu Kol Dayanması
Kumaş döşeme
Bagaj ışığı
Ayarlanabilir Direksiyon
Isıtmalı ön koltuklar
Klima
14 inçlik tekerler

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çok kötü, çook... Vega'nın izleri var ki, kendilerinden nefret ederim... :D

Mt53

Katılımcı
Ya madem araba yapıyonuz ve bu yapılan arabanın iyi kötü bi maliyeti var da arkadaş biraz düzgün bi tip yapmak çok mu zor ben anlamıyorum ya da çok mu maliyetli Araba bildiğin toplama araç gibi olmuş.Hiçbir bütünlük hiçbir estetik yok

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ya madem araba yapıyonuz ve bu yapılan arabanın iyi kötü bi maliyeti var da arkadaş biraz düzgün bi tip yapmak çok mu zor ben anlamıyorum ya da çok mu maliyetli Araba bildiğin toplama araç gibi olmuş.Hiçbir bütünlük hiçbir estetik yok

Duygularıma tamamen tercüman olmuşsun Mehmet... :)

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
belediye dagitsa binilmez. çin arabalarindan kesinlikle daha saglamdir diye dusunuyorum ama bu nasi tipimis boyle

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Birilerinin aklına düşürmeyeydin iyiydi, kömür vs. yerine Priora dağıtmaya başlarlarsa şaşırmam... :D

Gece gece iyi güldüm...
Benim bi arkadaş var bayılır bu araçlara. Fiyatta iyiya...
Ona M2 öneriyorum bakalım beğendi ama fiyat çok diyor, iyi git al lada yı da gör .
ebeninkini dedim en son ... Yanımda şimdi gülüyor pişmiş kelle gibi :D (Ev arkadaşım olur kendisi)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Gece gece iyi güldüm...
Benim bi arkadaş var bayılır bu araçlara. Fiyatta iyiya...
Ona M2 öneriyorum bakalım beğendi ama fiyat çok diyor, iyi git al lada yı da gör .
ebeninkini dedim en son ... Yanımda şimdi gülüyor pişmiş kelle gibi :D (Ev arkadaşım olur kendisi)

Adamın başını yakma Olgun... Biz yandık başkaları yanmasın... Gitsin Lada alsın, nasibini kırma, sonra hayran hayran Mazda'lara kim bakacak... Herkes Mazda sahibi olursa bu işin sonu yaş... ;)

:D

Üst Alt