2015 Karting Şampiyonası'nın İlk Yarışı Körfez'de

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
2015 Türkiye Karting sezonun galası Körfez'de düzenleniyor.

2015 Türkiye Karting Şampiyonası’nın ilk yarışı, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından 28-29 Mart tarihlerinde Körfez Karting Pisti’nde düzenleniyor...

Kartingde 2015 sezonu 28-29 Mart tarhilerinde Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından Körfez Karting Pisti’nde düzenlenecek olan ilk ayak yarışları ile başlıyor. Sezon galası Türkiye Karting Şampiyonası (TKŞ) haricinde aynı zamanda Rotax Max Challenge (RMC) yarışlarına da ev sahipliği yapacak.

Toplam 6 ayaktan oluşan Türkiye Karting Şampiyonası’nın 1.Ayak yarışında Mini, Formula Junior, Formula Senior ve Formula Master kategorileri bulunuyor. Mini 15 tur, Formula Junior 20 tur ve Formula Senior ile Formula Master ise 24 turluk 3 yarış üzerinden koşulacak. 28 Mart Cumartesi günü tüm kategorilerde sıralama ve 1. yarışlar, 29 Mart Pazar günü ise 2. ve 3. yarışlar yapılacak.

Rotax Max Challenge özel kupasında ilk kez geçen yıl yarışan vitesli motorlar bu yıl da piste çıkıyor. RMC Türkiye 2015, 32 hp gücündeki 2 vitesli Rotax DD2 motorlarla yapılacak. 6 ayak ve toplam 18 yarıştan oluşan RMC Türkiye’de senior ve masters kategorilerinde birinci olan pilotlar, Rotax Max Challenge Grand Final’de Türkiye’yi temsil edecek.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Süper bu yarışlar keşke yakınlarda olsa da izlesek :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Veli abi bizde tam pistin karşı tarafında Değirmendere'de oturuyorduk Lise yıllarında. Bende dürbünle seyrediyordum :D
Körfez de evin yakınındayken gidemiyordum çoğu yarışa işten güçten dolayı... Hayat telaşı bizi fazla zorluyor bazen...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tütünçiftlik Değirmendere arası yakın zaten, geleneksel olarak iki yaka arasında yüzme yarışları yapılıyor...

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Ben derince'deyim de ne oluyor ki, işten henüz çıktım servisteyim, 35-40 dakikada derince, çocuklar gezmek ister, ben izlemek isterim sonunda çocuklar kazanır ve ben izleyemem :(

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben derince'deyim de ne oluyor ki, işten henüz çıktım servisteyim, 35-40 dakikada derince, çocuklar gezmek ister, ben izlemek isterim sonunda çocuklar kazanır ve ben izleyemem :(

Toplam 6 ayaktan oluşan Türkiye Karting Şampiyonası’nın 1.Ayak yarışında Mini, Formula Junior, Formula Senior ve Formula Master kategorileri bulunuyor. Mini 15 tur, Formula Junior 20 tur ve Formula Senior ile Formula Master ise 24 turluk 3 yarış üzerinden koşulacak. 28 Mart Cumartesi günü tüm kategorilerde sıralama ve 1. yarışlar, 29 Mart Pazar günü ise 2. ve 3. yarışlar yapılacak.

O0

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Yarıştayız...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ovvy... Şimdi ne güzel esiyordur pist, denizden denizden...

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Ovvy... Şimdi ne güzel esiyordur pist, denizden denizden...
Hava biraz serin ama izlemeye engel değil, benim kız banyo yaptığı için fazla kalamadık, 2 yarış izledik...

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Facebook linkini ekledim ama bakalım gözükecek mi?

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Bu arada 200 kb. üzerinde ki fotoğrafları yüklemenin ya da albüm yapmanın imkanı var mı?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu arada 200 kb. üzerinde ki fotoğrafları yüklemenin ya da albüm yapmanın imkanı var mı?

www.hizliresim.com

www.imageshack.com

Gibi sitelere yükleyip, link verebilirsin ama uzun vadede kalıcı olmayabiliyor... Fotoğraf boyutunu düşürüp foruma da yükleyebilirsin, albüm de oluşturabilirsin ama boyut düşük olmak kaydıyla... ;)

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
O zaman işimiz zor desene abi...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Körfez'de karting tutkunları yarıştı.

Türkiye Karting Şampiyonası’nda 2015 sezon galası 21 sporcunun katılımı ile 28-29 Mart tarihlerinde Körfez Karting Pisti’nde düzenlendi...

2015 Türkiye Karting Şampiyonası’nda sezon galası 28-29 Mart tarihlerinde Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından Körfez Karting Pisti’nde düzenlendi.

Mini 15 tur, Formula Junior 20 tur ve Formula Senior ile Formula Master ise 24 turluk 3 yarış üzerinden koşulan 1.ayak yarışında Mini kategoride Pars Erdem birinci, Ömer Asaf Kolot ikinci ve Zekai Özen üçüncülüğü kazanan sporcular oldular. Formula Junior kategoride ise Mert Dalkıran birinciliği kazanırken, İzel Karasu ikinciliği elde etti. Formula Senior kategorisinde 3 ayakta da birinciliği kazanan Berkay Besler birinci, Mehmet Dalkıran ikinci ve Muratcan Eğilmez de üçüncü sırada podyumu oluşturdular. Master kategoride ise Süleyman Sırrı Kolot birinciliği ve Mehmet Yaman da ikinciliği kazandı.

Toplam 6 ayaktan oluşan Türkiye Karting Şampiyonası’nın ikinci ayak yarışları 09-10 Mayıs 2015 tarihlerinde İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde düzenlenecek.

Üst Alt