2015 Alfa Romeo Giulietta Collezione

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Alfa Romero, Giulietta'nın yeni versiyonunu tanıttı.

jg3VHl.jpg

İtalyanların Ferrari'den sonra ikinci marka olarak gördüğü Alfa Romeo,ailesine yeni bir model daha ekledi.2015 Alfa Romeo Giulietta Collezione adı verilen bu model örtüsünü ise Cenevre Otomobil Fuarı'nda kaldıracak.

Standart Giulelietta'ya göre yeni sis farları ve siyah dikiz aynalarına sahip bu versiyonun tekerleklerinin boyutu ise 17 inç.Tavan bölümünde ise isteğe bağlı olarak siyah kaplamaya yer verilebiliyor.Çift çıkışlı krom egzozlar ile daha da sportif bir hale kavuşan 2015 Alfa Romeo Giulietta Collezione'nun iç bölümünde ise yeni bir bilgi-eğlence ekranı bulunuyor.

Alfa Romeo,bu versiyonun kaputunun altında ise 3 motor seçeneği sunuyor.1.4 litrelik benzinli motor ile 120 beygir ve 170 beygir seçenekleri bulunuyor.1.6 litrelik dizel motor seçeneği ile 120 beygir seçeneği yer alıyor.En hacimli motor olarak ise 2.0 litrelik ünite buşunuyor ve 150 ile 175 beygir olarak iki seçenek sunuluyor.

0QEJSd.jpg

sxpZZf.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Severim kendilerini.
Çift çıkışlı krom egzoz iyi olmuş. Keşke dizel beygiri biraz daha yüksek olsaymış

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ön taraf çok kötü geliyor bana... Tipsiz be !!

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu araçta değişik bir şey var ön tipini beğenmiyorum ama yanınızdan geçince baktırıyor kendine öyle bir tasarımı var O0 Günümüzde yeni araçlar hep birbirine benzemeye başladı artık ama Alfa Romeo hep farklı geliyor gözüme.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu araçta değişik bir şey var ön tipini beğenmiyorum ama yanınızdan geçince baktırıyor kendine öyle bir tasarımı var O0 Günümüzde yeni araçlar hep birbirine benzemeye başladı artık ama Alfa Romeo hep farklı geliyor gözüme.
Farklıdır bence de, bir de şu plakaya güzel bir yer bulsalar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Suratını asmış kedi yavrusu gibi bakıyor, bir tekme atasım geliyor... :D

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
İsmi bir hoş geliyor kulağa ama cismine ısınamadım. Ön fena tekmelik harbiden de :nea:

Üst Alt