2012 Honda Civic - Elegance

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Traktör takasıyla aldım :) Aslında aklımda olan bir model değildi ama içini ve sessizliğini çok sevdim. Dün karar verdim bu ama tam emin değildim. Özellikle rengi pek içime sinmedi, onun haricinde her şeyini beğendim. Sunroof var, gizli bölmeli bardaklık var, daha ne olsun :D Çıkma deri koltuk bulursakta ne ala :D

Araç 2012 model, 101420 km.de aldım. LPG'si atiker ve daha çok yeni 98.000 km.de takılmış. Otomatik vites, dijital klima, sunroof, fabrikasyon xenon vs. vs.

Son düzenleme:

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.
civic'in en sevdiğim kasası. :)

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Civici kullandim kısa mesafe de olsa. Çok sert süspansiyonu var.mazda 3 daha donanımlı ve konforlu. Su mazda 6 efsanesini çok merak ediyorum. Antepe 2011 mazda 6 almaya gittim, sahibi çok ısrar etti kullan diye kullanmadı,çok pismanim çok :)

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Civici kullandim kısa mesafe de olsa. Çok sert süspansiyonu var.mazda 3 daha donanımlı ve konforlu. Su mazda 6 efsanesini çok merak ediyorum. Antepe 2011 mazda 6 almaya gittim, sahibi çok ısrar etti kullan diye kullanmadı,çok pismanim çok :)
3'e göre sert, Focus'a göre yumuşak geldi bana.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hayırlı olsun, Allah'ım kaza bela nazar (gerçi renkten dolayı nazar zor değer buna) vermesin... Rengi hariç güzel... :) :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bence de; Civic'in bu ve bundan önceki kasası çok güzel... Son kasanın arka tasarımını resmen hacamat etmişler... :D

Üst Alt