Alınık 2010-2011 Mazda 3 Sedan, Otomatik, Benzinli (Lpg'siz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Merhaba Arkadaşlar,

2010-2011 Mazda 3 Sedan, Oto Benzinli (Lpg'siz), km 100 000'i devirmemiş araç arıyorum. Bütçem max 47000 tl.

Şimdiden teşekkürler!

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Piyasa dolar gibi almis basini gitmis 45 bin tl lik araclar 65 olmus

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
hakkınız da hayırlısı olsun.gönlünüze göre bulursunuz inşallah.

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
10-12 bin tl ye kadar hasarı makul yerlerdense hasar görmüyorum artık. geçen gün bir arkadaşın corollasına arkadan çarptılar plastik arka tampon düzeltildi ve arka stop lambası değiştir, servis 2700 tl fiyat vermiş. Araç bu hep dışarda hasar olur. Yeterki sorun çıkartmasın. Özellikle motoru, yürüyen aksamı, güvenlik yerinde olsun diyorum.

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Arkadaşlar merhaba. Sevgili moderatörüm konu kapanabilir. Farklı bir araçta karar kıldım. Buraya ufak bir sistem ve insanlarımızdan kaynaklı bir sitememi mi de yazmadan edemeyeceğim. İlk önce BK kasa alacaktım neyse temiz bulamadım dedim madem biraz borçlanacağım bari 2010-11 BL kasa benzinli impr olsun. Ancak fiyatlar almış başını gitmiş. 2011 için ort 65 bin₺ fiyat bandını gördüm. Face'de bir satıcı 2011 Mirai için 71 bin₺ yi de yazınca artık dedim ki kendime. Madem borçlanacağım 60-70 bin tller olacak bari 2010 civarı bir A4 yada C180 bakayım kendime. Şimdi bu karardayım. İlginiz alakanız için çok teşekkür ediyorum. Gönlüm Mazda'dan yanaydı ama şartlar beni başka araçlara yönlendiriyor. İyi forumlar herkese.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Millet 70 milyar fiyat cekiyor piyasaya bak Bm ye yaklastik at şahlandi gidiyor 2014 power benzinli otomatik hem de 50 km alti bm 80 85 reflex 75 . O zaman ben satiyim BM aliyim 70 eder benim ki

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Kardeşim satacaksın ama yerine bu gidişle mazda alamazsın siz de benim kervana buyrun:))

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Arkadaşlar merhaba. Sevgili moderatörüm konu kapanabilir. Farklı bir araçta karar kıldım. Buraya ufak bir sistem ve insanlarımızdan kaynaklı bir sitememi mi de yazmadan edemeyeceğim. İlk önce BK kasa alacaktım neyse temiz bulamadım dedim madem biraz borçlanacağım bari 2010-11 BL kasa benzinli impr olsun. Ancak fiyatlar almış başını gitmiş. 2011 için ort 65 bin₺ fiyat bandını gördüm. Face'de bir satıcı 2011 Mirai için 71 bin₺ yi de yazınca artık dedim ki kendime. Madem borçlanacağım 60-70 bin tller olacak bari 2010 civarı bir A4 yada C180 bakayım kendime. Şimdi bu karardayım. İlginiz alakanız için çok teşekkür ediyorum. Gönlüm Mazda'dan yanaydı ama şartlar beni başka araçlara yönlendiriyor. İyi forumlar herkese.

O fiyatları yazanlar gerçekçi değiller, siteminiz son derece haklı, ama bunlardan dolayı karaları bağlamayın, gerçek satıcı gerçek rakamları yazıyor zaten, mesela son örnek @bilalkip

mtanhu

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp. At
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
O fiyatları yazanlar gerçekçi değiller, siteminiz son derece haklı, ama bunlardan dolayı karaları bağlamayın, gerçek satıcı gerçek rakamları yazıyor zaten, mesela son örnek @bilalkip

Kesinlikle haklısınız, benimkisi biraz mizahi bir sitemdi. Bakıyorum, hali ile biraz daha bütçemi artırdım. Teşekkür ederim..

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
2 aya yakın araç almak için bekledim. Uygun fiyat bandından yakalayınca aldım. Uçuk rakam yazanların ilan süresi doluyor ve satamıyorlar. Tavsiyem bekleyin aracını satmak isteyenler uygun rakamlar yazacaklardır. Bunlar tamamen fırsatçılar.

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive

Kesinlikle haklısınız, benimkisi biraz mizahi bir sitemdi. Bakıyorum, hali ile biraz daha bütçemi artırdım. Teşekkür ederim..
@ezmocesteri Bülent'in dediği gibi karalar bağlamadan vede birazcık sabır göstererek istediğinize ulaşabilirsiniz. Forumda ki bir çok arkadaşımız ikinci el almanın ne kadar zor olduğunu biliyor. Bu arada kesinlikle siteminize katılıyorum. Yaşadığım süreci zamanı geldiğinde anlatacağım :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Tavsiyem eğer impressive de kullanmayacağınız özellikler varsa Touring'e de bakmak. İmpressiveler gerçekten uçuşta, ama touring i ucuza bulabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt