Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2005 Mazda 3 Aldım

Konu, 'Mazda 3' kısmında AlperErdal tarafından paylaşıldı.

1. AlperErdal

AlperErdal Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Siyah HB
    S.a arkadaslar ben yeni mazda3 aldım 2005 model en full. Aracta degisen on sol camurluk ve kapı saçı var kompile bel altı temizlik boyası var km 255 binde motor durumu %98 motor hiç ellenmemis bu zamana kadar uzmandan aldım arabayı ve uzun yolda bu km ye ulaşmış araba içten dıştan cok temiz hatasız görünüyor ben bu araca 30.000 verdim sizce cokmu?

gokhan2515 bunu beğendi.
  2. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Aleykumselam
    Yükselen piyasa şartlarında fiyat normal.
    Daha önce motor yapılmadıysa 255 binde motor kondisyonundan yüzde 2 kayıp oluyorsa bu araçlar 2-3 milyon km gider demek ki :)
    Verilen motor yüzdeleri çok sağlıklı olmuyor.
    Araç içinize sindiyse bize hayırlı olsun demek düşer. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

AlperErdal bunu beğendi.
  3. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    255 bindeki bir araç için bence yüksek bir rakam.

AlperErdal ve domestos bunu beğendi.
  4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hayırlı olsun Allah ım kazasız belasız nazarsız günlerde kullanmak nasip etsin.

Yükselen piyasa şartlarında uygun gibi dursa da değişen ve km bazında yüksek bence de.

AlperErdal bunu beğendi.
  5. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Eğer araç senin içine sindiyse bu saatten sonra doya doya keyfini çıkar bence...

domestos ve AlperErdal bunu beğendi.
  6. AlperErdal

AlperErdal Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Siyah HB
    Benim icime sindi bundan yana bir problemim yok ben aractan cok memnunum arac dediğim gibi uzman cavustan aldım ve uzun yolda bu km ye ulaşmış motor hic ellenmemis ve durumu cok iyi gozukuyor. Ama iste km kafami kurcalıyor. Bu arada motor durumu suan %91 siboplar degismesi gerek dedi expertiz ondan sonra %98 e yükselir bu durum dedi.

7. Oğuzhan

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Subaplarda değişecek? Kolay gelsin.

8. AlperErdal

AlperErdal Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Siyah HB
    Subap ayarı ile kurtarır gozukuyor expertizde çıkan değerlere gore ama garantisi yok ben degismekten bahsediyorum bu yuzden 1000tl maliyet cikardilar.

9. Oğuzhan

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    1000 tl ye subapları değiştireceklerse bence hemen yaptırın çok iyi fiyat.

10. immmir

immmir Aktif

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Kristal Beyaz-Sedan
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.

AlperErdal bunu beğendi.
  11. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı olsun aracınız, 2 bin tl daha aşağıya alınsa yapacak olduğun supap masrafları normalleşmiş olurdu, aktif forumlar

hakan_emre bunu beğendi.
  12. AlperErdal

AlperErdal Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Siyah HB
    Inanin 1000tl istediler once bakarız kompresorune kurtarirmi ayar ile dedi 200-250tl masraf cikartti olmaz ise yenileriz subaplari 1000tl ye çıkartırım iscilik parca dahil hepsini dedi.

grafff ve infiniteblack bunu beğendi.
  13. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Fiyat çok iyi komple sübap yapıldığından emin olun derim. Kimseyi kötüleme amacımız yok ama uyanık olmak durumundayız.

infiniteblack bunu beğendi.
  14. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun , bizim araçların kompresyon testinde sübapla alakalı hiçbir değer elde edilemiyor malesef çünkü kompresyon testi emme sübaplarıyla bağlantılı , bizdeki sıkıntı yaratan sübaplar egsozlara ait , kapak sökülüp bakılmadan hasar durumu anlaşılamıyor . Ayrıca bizim sübaplarda ayar yapılamıyor yaptıracak olan ustaya dikkat etmenizi rica ederim ayar yapıldı diyip paranız çöpe gitmesin

grafff, Oğuzhan ve domestos bunu beğendi.
  15. AlperErdal

AlperErdal Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Siyah HB
    Gercekten fiyat cok iyi yuksek bir fiyat çıksaydı aractan gercekten sogucaktim. Ben Duzceliyim burda bir usta ile görüştüm bu fiyatı verdi ama benim İzmit te japon araçlarından anlayan bir dostum var az once onunla görüştüm kendisi gercekten iyi bir insandır. Oda benim olduğu için ortalama 1000tl dedi bende yarın sabah Izmite gidip aracı yaptıracağım Allahın izniyle.

O zaman hiç ayar ile zaman kaybetmeden degistiriyim çünkü kendi hesaplarima gore ben bu araca Allah izin verirse 3 sene binmek istiyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Ekim 2016
    domestos ve infiniteblack bunu beğendi.
  16. infiniteblack

infiniteblack Aktif

Araç Markası:
    C200d amg
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Aynen ayar falan işlemiyor bizim araçlara , ustanıza güveniyorsanız o fiyatlara çok iyi ben 2 sene önce o fiyata zor yaptırdım , size tavsiye ileride sıkıntı yaşamamanız için contaları orjinal kullanmanızı tavsiye ederim , normal kullanımla 80-100bin km kafanız sübaplardan yana rahat olur

AlperErdal ve domestos bunu beğendi.
  17. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
  18. mustafa071987

mustafa071987 Sessiz

Araç Markası:
    2008 -Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Siyah Sedan
    Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin. Bende yeni aldım aracimi 2008 model mazda 3 300000 de araç 23500 tl ye aldım ön kaput değişik ve çamurluk ağızlarında ufak tefek işlemler yapılmış. Motor çok iyi değil dedi usta zaten experde de yüzde 80 çıktı fiyatından dolayı çok da problem yapmadım. Sanayi de biraz japon otoları gezdim komple motor rektefe 4000 tl yi bulmaz dediler ama seni daha idare eder dedikleri için su an beklemedeyiz. Sizce bu fiyat normal midir?

19. AlperErdal

AlperErdal Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Siyah HB
    Sizede hayırlı olsun aracınız Allah kaza bela vermesin insallah. Fiyat konusundada profosyonel arkadaşlarımız yardımcı olacaktır size bu konuda.

Size maliyeti ne oldu birde Adem usta bildigim kadarıyla yetkili serviste usta. Servis te yaptırmak istersem 2000tl gibi bir maliyetlere çıkıyor bu durum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Ekim 2016
  20. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Buradan net fiyat söylemek yanlış olur, usta duruma bakar ne gerekiyorsa onu yapar ona göre fiyat söyler, Antalya da @Eray abi usta konusunda yardımcı olur sanırsam

Sayfayı Paylaş