Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2004 Model Otomatik 323 Alınır mı?

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında frqans tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. frqans

frqans Sessiz

Arkadaslar kusura bakmayın telefondan bağlanıyor um 2003 model 323 Sedan 85 binde 3 ay önce tüp takilmis beyaz bir parça boyası olan 24000 liraya alacağım ama çevremde herkes parçası mercedes ten pahali hatta bulamazsın ona göre evlatlık alıyorsun diyorlar düşünceniz nedir

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Araç içine siniyorsa ve temizliği seni çekiyorsa biraz pazarlıkla alınabilir...

Parçası pahalı, piyasası yok vs. gibi şehir efsaneleri maalesef Mazda için sıksa söylenen hurafeler... :)

Zamanla forumda bunu daha iyi anlayacaksın zaten... İki gün önce 2004 model 250 bin kilometrede otomatik Honda için 31 bin lira istenildiğini görünce Mazda'ların iyi ki piyasası yok dedim kendimce...

3. frqans

frqans Sessiz

Bilakis otomatik ve benim alacağım gibi 2003 model olan arkadaşların yorumları benim için cook önemli lütfen bir kaç dakikanızı ayırıp paylasirsaniz çok memnun kalırım herkese selamlar

4. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    O modelde yani son makyajlı kasa 323 otomatik sahibi olan üyemiz henüz yok Ömer... Ama en başta dediğim gibi burada senin kararın çok önemli, araç temizse ve için ısınıyorsa neden alınmasın... O yaşta 85 binde araç bulmak zor.

Uzun vadeli kullanmayı düşünüyorsan ve araç temizse alınır diyorum şahsen...

5. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    hocam km.çok iyi, araç da güzel ama 24000 lira çok değil mi?

323 için bence çok para. o paraya az biraz katıp mazda 3 veya 6 alınabilir sanki. belki aynı temizlikte olmaz ama şekil şemal bambaşka olur..

yine aynı paralara benzer km.lerde nissan almera alınabilir. japon japondur..

Ama yine de sen bana bakma, herkes focus al, astra al falan derken sağolsun forumdaki arkadaşların da önerisiyle 626 aldım üstelik herkes bana "ya boşver napıcan o arabayı alıp" dediler. :) :)

mazda iyidir, bence fiyatı biraz düşür.. bir de link verirsen burdaki arkadaşlardan daha sağlıklı yorumlar gelecektir.

6. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    O paraya orta halli 3 bulunur biraz sabır ile.

7. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Mümkün değil...

Pert kayıtlı, komple boyalı veya comfort donanımda belki...

8. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
  9. suleyman

suleyman Katılımcı

10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
  11. hus3yn

hus3yn Katılımcı

arkadaşım bende aynı kasanın HB modeli var 2001 otomatik aracım 140 binde satın aldım maşallagh araca iyi bakmışlar herhangi bir problemi yok gerek içinde gerek dışında makyajsız kasa da kullandım görünüş olarak makyajlı bence daha güzel otomatik hakkında bilgi vermek gerekirse vits geçişleri hissetmezsin tüp le ilgili herhangi bi problemi çıkarmadı bana henüz, ş. içinde 35 40 krş arası uzun yolda 20 krş ytakıyor aracım.. 24 bin bence pahalı ama km si düşük bir araç ii bi pazarlıkla 20 21 aralığına alınabilir uzun seneler binilebilir. parçası pahalı falan da değil her parçası serviste yada Japoncularda bulabiliyorum...

12. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Seninki de son kasa makyajlı mı? Pardon o zaman Hüseyin... ;)

13. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Fiyat verdiğin için yorumuma fiyatıda katıyorum. Kesinlikle alınmaz. Parça olarak düşünürsek sıkıntın olmaz kafandan sil gitsin. Karar senin ben kendi düşüncemi söledim. He o kasanın hastasısındır yıllarca binerim diyorsan paranın lafını bile edemem.

14. Kemal

Kemal Katılımcı

Araç Markası:
    2010-Mazda 3 İmp.
    Araç Renk ve Tip:
    Aluminyum Gri-Sedan
    Hakkınızda hayırlısı olsun ama bence o paraya bugün 323 alacağıma gerekirse 3 için 2-3 ay daha beklerim O0

15. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Mazda'nın parçası Mercedes'ten bile pahalımıymış yahu kim uyduruyor bunları anlamıyorum. Hocam o araç alınır fiyatı da normal görüyorum teneke Accentler bomboş Honda civicler bile o para. Ha gücünüz varsa Mazda 3 almanız daha iyi olur orası ayrı. İyi bir Mazda 3 için 3-4 daha eklemeniz gerekecek. Son sınırım bu diyorsanız bence alın pişman olmazsınız. Eleştirenlerin arabaya bindikten sonra fikirleri nasıl değişiyor göreceksiniz bunu her Mazda alan yaşıyor.

16. frqans

frqans Sessiz

Her kes kıymetli fikrini belirtmiş özellikle 2001 model otomatik kullanıcısı arkadaşımız çok kıymetli bilgiler paylaşın saolun eşim yeni ehliyet aldı bende şu an Kia Cerato dizel var 2005 model ve cok memnunum ama otomatik almam gerekiyor bir kısım es dost ne olur yapma etme bora al diye yalvardi ama 26 bin 27 bin civarında düzgün olanı cikiyor şimdi bazı arkadaşlar 24 u veren 27 verir diyerek 35 binliralik araçlara bakarken buluyorum kendimi zorlamayı diyorum borcunda mantıklı olan kısmı olduğuna inanıyorum odeyemeyecegim bir borc yüküne altına girmek istemiyorum

17. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    otomatik bora'nın yakıtı üzer biraz sizi. ayrıca 27-28 bin liraya mazda 3 seçeneği varken bora almak bana hiç ama hiç mantıklı gelmiyor. bugün için artık üretimi duralı 10 yıl olmuş bir aracı O FİYATLARA almamak lazım.

18. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Aman deyim boradan uzak durun. Konfor kalite güzel ama Mazda kadar dayanıklı bir araç değil. Wv nin parçaları Mazda dan pahalı bilginiz olsun. Arkadaşımda vardı çok çekti en son sattı kurtuldu. Yakıtı da fazla.

19. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Biraz daha pazarlık ile bu araç senin imkanlarına hitap ediyor temizse de seni üzmez...

20. karardvn

karardvn Aktif

Bizde bora''nin manueli var konforlu ve kaliteli bir araç ama o kasaya o motor yetmiyor bora alacağıma 323alırım her zaman önceki aracım 1,5 323tü boradan daha seri daha atak bir arabaydi parçası pahalı evet hele birde dökülmüşüne denk geldiyseniz vay halinize biz 50binlerde aldığımız halde 2500civarı para harcadık

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş