• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2003 VW Touareg 3.2 V6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hayırlı satışlar. Benimde hep ilgimi çeken araçlardan olmuştur. Alacak olan yakıt hesabı yapmaz ama şehir içi kaç lt yakıyor merak ettim ? :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı satışlar. Benimde hep ilgimi çeken araçlardan olmuştur. Alacak olan yakıt hesabı yapmaz ama şehir içi kaç lt yakıyor merak ettim ? :)

lpgde 12-13 lt şehirlerarası hız limitlerinde kullanılırsa , şehir içi 15-16 lt civarı yani ortalama 35-40 kr ş.dışı , 45-50 kr ş.içi . Aracın güzel motor sesini sürekli duymak istersenizde 50- 60kuruşu gözden çıkarabilirsiniz :D

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
@infiniteblack satıldı sanırım ilan aktif değil
daha satılmadı bülentcim , bizim galerici arkadaş sahibinden üyeliğini iptal etti , adamlar resmen dükkana ortak çıkar pozisyona gelmiş . Şuanda arabam.com da ilanı var , ilanı güncelleyip atacağım ama başımdan şu 1 ayda binbir türlü olay geçtiği için bi türlü fırsat bulamadım , en kısa zamanda konuya bi güncel çekeceğim

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
daha satılmadı bülentcim , bizim galerici arkadaş sahibinden üyeliğini iptal etti , adamlar resmen dükkana ortak çıkar pozisyona gelmiş . Şuanda arabam.com da ilanı var , ilanı güncelleyip atacağım ama başımdan şu 1 ayda binbir türlü olay geçtiği için bi türlü fırsat bulamadım , en kısa zamanda konuya bi güncel çekeceğim
Allah kolaylık versin Serkan

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Hayırlı satışlar. Aracın son durumu nedir @infiniteblack ?

Araç satılık , galerici bir arkadaşa ilan açtırmıştım çok ilgilenmedi satışıyla , şimdi başka bir tanıdığa ilan açtırdım araç fazlalığından binilmedi, hanım çocuğu okula götürüyor sadece şuanda , bekliyoruz nasip takasla falan küçük bir araca döndürme niyetimiz var
Aktif ilan linki
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rtaya-koymak-isteyen-e-toureg-489358292/detay

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
@infiniteblack satıldı mı Serkan, yoksa hala galeride sahibini beklemeye devam ediyor mu?

satılmadı daha bülent , galeriden aldım çocuk okula başladı hanım okula getirip götürüyor çocuğu, ilanı başka bir galerici tanıdık açtı ilanı vardı ama süresi dolmuş olabilir

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
P_20180531_191116_1_p.jpg

Şu dakika itibariyle son durum :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt