Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2. El Xenon H4 Uzun Kısa

Konu, 'Satılık - Yedek Parça & Aksesuar' kısmında kadir tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Ampulun biri patladi bende komple cikardim
    Fiyat konusu sikinti degil yeterki garaj ailesinin isi gorulsun

2. faroz_52

faroz_52 Aktif

Kadir alsaydın bir ampul sökmene gerek yokki

3. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Aslinda dogru diyon ama araci aldigimda ustunde vardi bisey olunca sokerim dedim 2 sene sonra ampulun biri patladi normal ampul taktim oyle tesisati duruyor idi bugun sokmek nasip oldu.

4. Touring

Touring Sessiz

Ya arkadaşlar bu xenonlarla nasıl uğraşıyorsunuz? Her muayenede söküp takmak zor gelmiyor mu?

5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hiç sorma, aldığımda üzerindeydi 1 yıl olmasına rağmen ben şimdiden muayeneyi düşünüyorum :)

Fakat şu bir gerçek, dışarıdan harika görünüyor... Gören arkadaşların yorumu bu... :nazar:

6. faroz_52

faroz_52 Aktif

Veli abi sadece ampulleri değiştiriyorsunuz tesisatı sökmeyin

7. Touring

Touring Sessiz

Biliyorum abi benim bir önceki araba seninkinin aynısıydı. Alır almaz ziebart ta cam filmi, boya koruma, xenon vs. harika olmuştu. Ama ilk muayenede direkt söktürdüler. Ben de şimdiki guzuya taktırmaya cesaret edemedim. Muayeneden geçse hemen taktırırım. Üşenmeden söküp takan arkadaşların azmine hayranım :)

8. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Dışarıdan çok güzel göründüğüne katılıyorum .Şubat başında muayne var o zamana kadar guzu satılmazsa arkadaşa gider 5 dk da söktürüm :)

9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Enes benden önce davranmış... Evet sadece ampullerin değiştirilmesi yeterli oluyor... Bu işi yapacak sağlam ve nazımın geçtiği elektrikçim var... Sisleri değiştirmesem hafif kusurlu olarak geçer mi acep?? ::)

10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Abi dışarıdan güzel görünmesinin yanı sıra, karşından gelen araç sürücüsünün gözlerini almıyor, daha da güzeli bu sanırım...

11. Touring

Touring Sessiz

Hmmmm... Valla adam benim komple xenon teçhizatını görünce söktürdü. Ama, Ampullerin sökülmesi de çok kolay bir iş değil sanırım... İzmirde öyle tanıdık nazının geçeceği bir elektrikçi zor Veli abi... :)

12. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Xenonla gitmeyecen muayeneye 10tl ampul alacan xenon ampulunu sokup kendi ampulu takacan ki ben muayenede oyle yapmistim sorun olmamisti ama spor direksiyondan kaldik.

13. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Haliyle 10 liraya da direksiyon yok... :D

14. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  15. Touring

Touring Sessiz

Valla öyle evdeki ampulü değiştirmek gibi değil bu iş... Biraz zahmetli. Tanıdık bir elektrikçi lazım.

16. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  17. Bende Çin üretim almıştım gerçekten mercekli farlarda görüş on numara oluyor ve kimseyi rahatsız etmiyor. 4300 Kelvin olduğu için 6000 olanlara göre daha az beyaz ama çok güçlü.
    Tam hakimiyet, bende sökmüştüm Osram NBR Unlimited taktım, xenonları arıyorum sanki kör gidiyorum. Muayene sonrası geri takacağım

18. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Sökmekle iyi etmişsin Kadir mercek olmayan farlarda çok dağılıyor ışık. Kulaklarının çınlaması da geçmez :)

19. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Ali abi mercekli farlarda Xenon iyi olmuyor diye duymuştum, sen memnunmusun? Tavsiye edersen bende taktırmayı düşünürüm.

20. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Hakan tam tersi, merceksiz farlarda xenon tam bir facia, yani karşıdan gelen için facia, Oğuzhan'ın dediği gibi kullakları çınlıyordur bu şahsiyetlerin...

Mercekli far olunca sıkıntı yok, çınlama yok... :D Senin farlarda ampul değişimi çocuk oyuncağı zaten, para harcayacak yer arıyorsan taktırmanı tavsiye ederim...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş