Mazda 3 BL (2009-13) %100 Oto Programı Modifiye

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şurası olmuş diyebilecek bir yeri yok gibi... :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Biz bunu yeterince acımasız şekilde eleştirdik zaten, galiba sahibi okumuş olmalı ki, araç en son Samsun semalarında görülmüş :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Dayanamadım tekrar izledim izledikçe sinirlendim sinirlendikçe tansiyonum fırladı salladım sinkafı kapattım...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bir de soruyorlar ya sahibine uzun saman kullanırsın galiba, o da evet öyle olacak diyor, ama 1 yıl geçmiyor :)

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bir de soruyorlar ya sahibine uzun saman kullanırsın galiba, o da evet öyle olacak diyor, ama 1 yıl geçmiyor :)
Aylar öncesinde satılık ilanını görmüştüm sitede.Orda gördüğümde de çok eleştirmiştim kabus bile gördüm.Hele iç mekan beni benden alırsan seni sana bırakmam tarzında birşey olmuş.Koca türkiyede bu ustaları bulup çalıştırdığı içinde trt'ye diyecek birşey bulamıyorum.Tarhan telli falan yapsa hani gözümü kapatır veririm ama bu tam bir facia.Adam da zaten çok kötü bakmış aracına :((

onurum41

Katılımcı
Evet adam Aracına bakamamış veya öyle aldı neyse. Sanırım adamın şöyle bir düşüncesi oldu - Aracın içi kötü zaten daha kötü ne olabilir veririm TRT yüzde yüz otoya bedavaya sıfırlatırım :) sonuç facia

Sent from my iPhone using Tapatalk

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
O aracı modifiye yapan ustanın gözleri kör oldu , sırf ameliyat parası 10bin$

Sent from my iPhone using Tapatalk

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Diğer yaptıkları işleri de izledim.Döşemeci yine fena işler yapmıyor.Ama diğer ustaları ciddiye alamıyorum bir türlü.Hele kaportacı beni benden alıyor :D Araçlarına kötü bakıp sanayide masraf yaptırmaktansa verelim trt'de ki kör ustalara iyi kötü beleşe gelsin zihniyeti :p

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Bu basligi her gordugumde acaba hosuma giden bir sey cikar mi diye umutla giriyorum amaa malum facia oldugunu gorunce elim ayagim titriyo:) lutfen basligi degistirim korku gerilim icerir filan diye bir ibare istiyorum

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Arkadaşlar merhabalar öncelikle. Böyle bir program yayınlanıyor TRT de bilginiz vardır eminim.
Mazda3 modifiye etmişler. İşin özü hoşuma gitti. Spoiler seçimi özellikle uyumlu olmuş. Beyaz dış kaplama da mantıklı bir renk seçimi şahsen böyle düşünüyorum.
Aşağıda linki verdim. İzlemenizi tavsiye ediyorum...
Ha unutmadan, programa ben de başvurdum :eek:
Belki ararlar.
4 foto ve iletişim bilgilerini mail attım. Düşüncelerimi de dile getirmeyi unutmadım tabi.
Genellikle eski araçları alıyorlar ama bakalım ne çıkar sonuç...

Moderatörün son düzenlenenleri:

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bide Tamirhane Var Sorma Gitsin Hocam..Bi Bölümünde Eski Bmw Toplattılar En Son Boyacıya Bıraktılar..Boyacı Arabayla Birlikte Kayıplara Karıştı.. Bunlarada Vites Topuzunu Bıraktı..;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Olgun bunun konusu daha önce geçti. Arabayı mahvettiler resmen herkesin görüşü buydu. Tabi zevk meselesi. Orijinal modifiye parçalarından şaşmamak lazım. Başvuru konusunda ciddi değilsindir umarım :D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Olgun bunun konusu daha önce geçti. Arabayı mahvettiler resmen herkesin görüşü buydu. Tabi zevk meselesi. Orijinal modifiye parçalarından şaşmamak lazım. Başvuru konusunda ciddi değilsindir umarım :D

Konuları birleştirdim... @Olgun buradan devam edebilirsin ve daha önceki yorumları okuyabilirsin... :D :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

Marvel

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Hb
Merhaba mazdacı arkadaşlar bendede mazda 3 2010 var yapılan çalışmalar güzel kendini farklı göstermek isteyenler için iyi çalışma yapmışsınız tebrikler :) benimde yan marşpiyel üretimim var şuanki üretimim resimde görmüş olduğunuz gibi yeni çalışmamı yakında tamamlarım onunda resimlerini paylaşıcam arzu eden arkadaşlar sipariş verebilir :)

Ekli dosyalar

• 20181127_092201.jpg
    20181127_092201.jpg
    222.2 KB · Görüntüleme: 27
  • 20181127_091039.jpg
    20181127_091039.jpg
    295 KB · Görüntüleme: 30
  • 20181127_091153.jpg
    20181127_091153.jpg
    192.2 KB · Görüntüleme: 25

SoorE

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3 HB
Nasıl yapılamazı - yapılmamalıyı - yapmamayı - yapamamayı vs... görmek açısından önemli ve güzel bir video aslında. Hortlattım konuyu ama önemli yani :)

Son düzenleme:

Üst Alt