Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

10 Bin Liraya Kadar Mazda Arıyorum

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında fung_hu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fung_hu

fung_hu Katılımcı

Bildiginiz uzere guzum benim yerime askere gidiyo. garajdan ve mazdadan ayri kalmak istemiyorum. nakit avans cekip bi guzu daha almak istiyorum. max 10000 cekebiliyorum. bu aralar durumlar iyi deil. kendimi toplayana kadar bi guzu lazim.
    tercih 626.
    olmadi digerleri hepsi olur.
    tavsiyeleriniz benim icin cok onemli. varsa soyle guzelinden besiye cekilmis bi guzu yilbasina kadar almayi planliyorum.

2. karardvn

karardvn Aktif

öncelikle hakkında hayırlısı olsun 10bine kadar temiz 626 bulmak zor 92-97 kasa için diyorum bir önceki kasa bulunabilir belki bende 15gündür araç arıyorum bende 10bin civarında araç aradım ama temiz bişey bulamadım istanbulda 5-6 araç var kafama yatan haftasonu nasip olursa onlara bakmaya gidecem genelde fiyatları 11500-13000 arası

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu konudaki şahsi düşüncelerim;

10 Bin liraya temiz orta kasa (yumurta kasa) veya 1992-1997 model olanından bulmak zor, fakat araştırmak gerekli nasip meselesi... Olmadı ilk kasa da bakabilirsin, temizleri harika oluyor.

Bu fiyatlarda avans kullanıp Mazda almaktansa kendi aracını kredi çekip satmamak en mantıklısı olurdu bana göre, arada çok fark yok.

Arabasız kalmayı göze alıyorsan üç beş ay bekle ve kendini toparla derim, yok ben kalamam diyorsan da; takip edeceğin yer belli...

http://www.mazdagaraj.com/bu-arac-hakkindaki-dusunceleriniz-ortak-konu-t126.0.html

Bizler de yardımlaşma için buralardayız... Sağlıcakla.

4. fung_hu

fung_hu Katılımcı

o zaman ben biraz bekleyim. cunku suan 10dan kurus cikmaz. kredi isinide cok dusundum ama 18 kredi cekmem gerekiyor. oda cok yoruyo beni. baska odemelerimde var. o yuzden olmadi o plan. ben biraz bekleyim o zaman. denk gelirse alirim. yoksa bekleyim.

5. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Hayırlı nasipler

Dün komple revizyondan geçmiş 91 HB 2.0 626 vardı ilandan bir kaç saat sonra satıldı.

Deri koltuk, jant lastik, motor vs herşey yeni alınmış ve yapılmıştı. Fiyatı 8500 yazıyordu

6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı nasipler.

7. fung_hu

fung_hu Katılımcı

duser yine oyle biseyler ins. aslinda cok dusundum arabayi satmadan biseyler yapiyim diye ama memur adamim. gelirim belli. ek gelirde olmayinca hesaplar tutmadi. nasip bakalim biraz gucumu toplayip m6 icin ugrasacam. bugun olmazsa yarin bir gun mutlaka binecem :)

8. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Nasip işleri, her şey olur yavaş yavaş, ben de hayal ediyordum sadece ama bir baktım kendimi borca sokup Mazda 3 binmişim ;D

9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Konunun ilk mesajına dikkat edince;

Guzu acemi birliğine Bilecik'e gidiyor diye espri yapasım geldi... :D

10. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe

Yeni sahibide Askeri Personel çıkarsa şaşırmayalım o zaman

11. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Hakan hocamin guzu ile kendisi bütünleşmiş renk vs uyumlu hani... Army yeşil :)
    Ben de 2.el bir guzu alirsam eğer m3 u erteleyip 626 düşünmeye basladim epey...
    Temiz bir guzu bulursam uzun sure de kullanabilirim.

12. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe

Sen yeterki arıyorum de Olgun, sanada bütünleme yapar; LAZDAn bi MAZDA buluruz

13. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    626 91-97 O0 yerinizde olsam başka araç düşünmem

14. Vallahi ben arac bulursam benimkini satacagim. İlgilenirsen bakarsin ama 12 istiyorum. Ben arac bulursam kredi cekip alacagim. Begenir anlasirsak ki bende once arac bulmak sarti ile bir miktari sonra vermek uzere satabilirim. Ama dedigim gibi 36000 e kadar mazda6 avensis accord bulmam gerek. Otomatik sunroof ve hiz sabitleyici ve esp li olmak kosuluyla.

15. fung_hu

fung_hu Katılımcı

emniyetten birisi. trafik amiriymis.
    dikkatimi ceken sey polisler mazdayi seviyor. burdaki polislerde dusmustu aracin pesine

16. fung_hu

fung_hu Katılımcı

karar veremedigin 2 arac kalirsa birisi benim heaa

17. karardvn

karardvn Aktif

Tabi ne demek senin içinde bakarım :)

18. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Parasının karşılığını Mazda veriyor ve polisin çalışma şartları ağır, bu yüzden kazandığı para kıymetli... ;)

19. fung_hu

fung_hu Katılımcı

93 model 323 glx nasil acaba. fiyat 8500lira km bilmiyorum. sadece mazda kullanmayan bir arkasimin tavsiyesi uzerine bakiyorum. resimleri yolladi ama arac hakkinda detayli bilgi edinemedim. komple.boyali. kazasi degiseni yok. ici temiz. bu bilgiler dogrultusunda fikirlerinizi almak istiyorum. araba ilanda yok. eski resimleriymis

20. karardvn

karardvn Aktif

Valla 323 kullandım ama o modeller nasıldır bilmiyorum ama şu bir gerçek 10bin liraya temiz yumurta kasa 626almak imkansız bunu şu son 2günde çok iyi anladım ilanlara fotoğraflara aldanmayin arabayı kendi gözünüzle gündüzleyin görün bakın yoksaki diğer etmenler insanı yanıtlabiliyor mesela ben akşam beğendiğim arabayı gündüz tekrar baktığımda beğenmedim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş