1 Şubat 2015 Pazar Denizli Toplantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DrOkan

Katılımcı
Katılımcı listesi;

[member=22]okkko[/member]
[member=32]DrOkan[/member]
[member=132]avahmet[/member]
[member=117]mesut taşdemir[/member]
[member=148]aykuttaber[/member]
[member=173]infiniteblack[/member]
[member=133]naziii[/member]
[member=9]domestos[/member]
[member=2]Oğuzhan[/member]
[member=56]ezmocesteri[/member]
[member=33]Sehzade[/member]
[member=419]Abdi[/member]

ve müsait olup, haftasonunu unutulmaz bir atraksiyon ile geçirmek isteyen herkes davetlidir...

Tarih; 1 Şubat 2014 Pazar

Mekan; Denizli Bereketli Kebap Evi (Bereketler Mahallesi Hasan Gönüllü Bulv. No:31 Merkez Denizli 0 258 361 33 22)

Buluşma Noktası; Sümerpark AVM yanı, Çal Caddesi üzeri...

Buluşma Saati; 11.00

Menü fiyatı ortalama kişi başı 15-20 Lira aralığında düşünülmektedir.

En geç 11.30 gibi buluşma noktasından konvoy olarak hareket ile Servergazi Devlet Hastanesi Otoparkı'na intikal sağlanacaktır, mümkün olduğunca en az trafik ışığı olan güzergah seçilip kopmalara izin verilmeyecektir...

Önemli Not; Etkinlikte çekilecek fotoğraf ve videoları paylaşmak isteyenler, beraberinde depolama aygıtı (usb bellek vs.) getirirlerse uygun olur...

Gaz'amız Mübarek Ola... :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Mesut,Veli,Serkan Beyler ve ben Okan
Denizli de 3+1miyiz
Tabelaya [member=132]avahmet[/member] i eklemeyi unutmayalım... Ben geliyorsam, O da gelecek !! :D

Mekan önerileriniz nedir peki??

İşe bak, toplantı dediğin önce tarih ve mekan belirlenir sonradan katılımcılar ortaya çıkar... Bizde tam tersi önce katılımcılar ortaya çıktı, sonradan tarih ve mekan belli olacak... :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Müsait olma durumuna göre [member=2]Oğuzhan[/member] ile birlikte gelebiliriz... Şimdilik katılımcı listesini tabelaya yazıyorum... İnşallah sayı daha da artar... :)

[member=32]DrOkan[/member]
[member=173]infiniteblack[/member]
[member=117]mesut taşdemir[/member]
[member=132]avahmet[/member]
[member=2]Oğuzhan[/member]
[member=9]domestos[/member]
[member=33]Sehzade[/member]

Bir ihtimal;

[member=41]aliparlar1983[/member]
[member=56]ezmocesteri[/member] (içimden bir ses öyle diyo)
[member=195]ahmoztrk[/member]

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İlk ben tarih atayım 17-18 ocak diyorum. Hafta sonu olur hem uzak zamanda olmaz. Yer mekan farketmez ama kar üzerinde sucuk ekmek canım çekti şimdi
Diyette ve tok birisi için bu teklif hiç cazibeli olmadı Mesut... :D Ancak yok saymıyoruz ve diğer önerileri de alıyoruz...

DrOkan

Katılımcı
Mekan önerileri Denizliye yeni gelen biri olarak benden beklenmez herhalde. :) Cankurtaran yolundaki kebapçılarda birinde, Çamlıkta Etiler restaurant ta olabilir : )

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Benim şöyle bir önerim var;

Daha doğrusu [member=173]infiniteblack[/member] (Serkan) ile konunun birisinde yazmıştık; Sanayide bulunan Özel Mazda Servisi olan Bayrak Oto'da veya Serkan'ın dükkanında buluşma yapılabilir...

Bayrak Oto şöyle mantıklı, hepimiz gidip tanışmış oluruz, hem de guzular için hangi ustaya gidelim karmaşası ortadan kalkmış olur. ::)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Eşli planlama yapılırsa Bayrak Oto olayı sonraya kalır muhtemelen... Veya eşlerden sonra hep beraber ziyaret edilebilir, olmadı Serkan'ın tükân artık...

Hafta sonu olmalı ki, çoğumuza zamanlama uysun.

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Vay güzel konu olmuş valla yeni nete girdim daha eşli toplantıya bizim çocuk biraz küçük olduğu için eşim katılamaz bu soğukta , bizim dükkanda buluşabiliriz benim için sıkıntı yok , forum çamlıkta buluşabiliriz size başka bir alternatif , bayrak otoda toplanıp bizim dükkanada geçilebilir , eşsiz olursa bana her türlü uyar cumartesi olmak kaydıyla

Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt