1.Ankara Buluşması

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Kış gelmeden bir Ankara etkinliği yapalım diye düşünüyorum eğer yeterli sayı olursa ve uygun görülürse..Kışın toplanmak zorlaşıyor..Organizasyon için gönüllü olabilirim..fikirlere göre bir uyarlama yapabiliriz..

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hakan ın dediği gibi ben banko :D kış yaz farketmez her türlü toplanırız. Çoğunluk yakalamayı beklersek hiç olmaz, az olsun öz olsun. Sen tarihi belirle yeterli, ama İstanbul a gideceğim hafta sonuna denk gelmemesi için hemen belirleyelim tarihi :D (apojitsu) Abdullahı da getiririz illaki olduk üç.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hadi bakalım kolay gelsin... Forumun ilk buluşması kime nasip olacak?? :p

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Çoğunluk hangisine onay verirse once tarihi belirleyelim..yeri ayarlariz o sorun değil..3 seçenek sunuyorum :) 6, 13 yada 20 Eylül..sonrasinda bende yurtdışında olucam bayram sonrasina kadar yokum..tarih belirleyip katilimci listesi yapar sonrada yeri belirleriz..et mi balık mi diye :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Çoğunluk hangisine onay verirse once tarihi belirleyelim..yeri ayarlariz o sorun değil..3 seçenek sunuyorum :) 6, 13 yada 20 Eylül..sonrasinda bende yurtdışında olucam bayram sonrasina kadar yokum..tarih belirleyip katilimci listesi yapar sonrada yeri belirleriz..et mi balık mi diye :)
6-13-20 kararını senle ben verecez galiba, malum başka göremiyorum :D Yurtdışına giderken arabayı bize emanet edebilirsin ha aklında olsun :D :D